Jump to content
4Qlimax

Muusika trenni ajal.

Recommended Posts

Mina lähen läbi jõusaali, seal on kas skyplus või star fm, vahel harva ka raadio3 - Hommikuprogrammid. Minul trennis muusika, mis kavaga kaasas käib. Ise muusikat kaasa ei võtaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil mängib jõusaalis Power hti radio,ise ei saa muusikat valida,aga üldiselt olen sealt tuleva muusikaga rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on intervalle natuke kergem taluda kui mingi raju möllab kõrvas. Aga ma tavaliselt ei viitsi nende juhtmete-nuppudega jamada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna olen tantsija/tantsuõpetaja, siis kõik minu trennid käivadki muusika saatel. Muusika siis vastavalt stiilile ja tehnikale. Enamasti siiski midagi sellist, mida raadiost ei lasta.

Jõusaalis olles aga võtad parasjagu käivast muusikast rütmi nig kohandan selle enda hingamise rütmiga. Vastavalt sellele rütmile sooritan ka harjutusi. Pigem on minu jaoks siis muusikal jõusaalis toetav mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsiks veel vahepeal, et milliseid seadmeid keegi muusika kuulamiseks kasutab jöusaali?

mingit a la adminni laual olevat raadionime pole vaja siia trükkida.

pean siis silmas, kas ipod vöi telefon vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

power või energy mängib enamasti jõuxis, täitsa sobib selline muusikavalik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsiks veel vahepeal, et milliseid seadmeid keegi muusika kuulamiseks kasutab jöusaali?

mingit a la adminni laual olevat raadionime pole vaja siia trükkida.

pean siis silmas, kas ipod vöi telefon vms.

Ipod suur, nüüd sai hangitud trenni jaoks ka väike shuffle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MP3 või siis telefon. Eelistan telefoni, kuna saab valjult lasta ja seda aegu, kui mina saalis olen on niikuinii kõik tuttavad ja neid see ei häiri. Vanasti oli ühel tüübil MP3 ja kõlar kaasas (arvuti oma vist) ning siis oli eriti hea teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×