Jump to content
raku

Kõhu ja rinnalihased

Recommended Posts

Olen 17a poiss, kes alustas jõusaalis käimistalles paar päeva tagasi .

oleks vaja suuremat tähelepanu panna kõhu ja rinna piirkonda, sest seal on natuke palju rasva(pekki?) :D

ehk siis , milliseid harjutusi tuleks teha, et kiirelt ja efektiivselt kaotada sealt see rasv ?

Ettetänades,

Raku :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening samasugune nagu kõikidel algajatel. Kõhu ja rinna eelistreenimine ei aita eriti. Eks hakka usinalt artikleid lappama. Kindlasti kulub nädal-paar, enne kui teooria koitma hakkab, aga visadus viib sihile ning tulemus on seda väärt.

Rasvast saad muide lahti ainult trenni + õige toitumise koostööga.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et, kui hakkan selle algajate kavajärgi tegema, siis mingi ajapärast on ikka tulemust ka näha, just eriti nende piirkondade juures ?

anaeroobne + aeroobne + õige toitumine ! Magamine kah tähtis ! Eks loe neid foorumeid nii palju kui saad ,kõik on kord niimoodi alustanud .Minuarust ühed väga head artiklid on :

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

Edu treeningutel :D !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et, kui hakkan selle algajate kavajärgi tegema, siis mingi ajapärast on ikka tulemust ka näha, just eriti nende piirkondade juures ?

Kindlasti on;eriti veel,kui rämpstoidu õgimise lõpetad ja toitumiskava tellid ... ja toda kava ka järgid ..., :(

Ja igasugune eelisarendamine unusta esialgu ära.Kunagi hiljem võib sul ehk tõesti tekkida vajadus teatud lihasgruppidele rohkem tähelepanu pöörata - aga usu,selle ajani läheb sul veel mitu aastat, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneks isegi kõrvataha üht-teist. Ise olen 2 kuuga saavutanud just sellise tulemuse nagu avataril paistab.

Et natukenegi teemasse panna, siis juurde võib ju alati teha. Järgid kava ning et see liiga üksluiseks ei muutuks, teed paar kolm harjutust niisama kava väliselt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pidasin just seda silmas, et selle aja kohta sain niihea tulemuse.

http://www.hot.ee/ardivaba/index.html

Seda tehed tegin väikese vea...jalgu ei tohi sirgu panna vaid pisut krõnksu...alguses tundub asi suht mõttetu aga pärast tunned kuidas kõhulihased "tõmblevad".

Palju sa seda tegid? Iga päev jutti(seitse päeva nädalas tundub liiga palju olevat) nii kaua, kuni enam ei jõudnud või nt 6x max või mingi 4x25 vms(lihtsalt umbkaudsed numbrid)? Tundub täitsa huvitav asi, mida proovida.

Muudetud kasutaja proTest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sa seda tegid? Iga päev jutti(seitse päeva nädalas tundub liiga palju olevat) nii kaua, kuni enam ei jõudnud või nt 6x max või mingi 4x25 vms(lihtsalt umbkaudsed numbrid)? Tundub täitsa huvitav asi, mida proovida.

Ma ise teen 10x3...10nes tuleb suht koht vaevaliselt...küsi kasutaja: Mindfreak käest...tema õpetas seda mulle...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas see harjutus pole mitte sama mis rippes jalgade tõstmine ?? või on see maaslamades parem..ise teen rippes et kui maaslamades parem on sis hakkan niimoodi tegema....keegi kes teab võiks öelda kumb effektiivsem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise teen 10x3...10nes tuleb suht koht vaevaliselt...küsi kasutaja: Mindfreak käest...tema õpetas seda mulle...

Okei, aga mitu päeva nädalas teed?

Tänud ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas see harjutus pole mitte sama mis rippes jalgade tõstmine ?? või on see maaslamades parem..ise teen rippes et kui maaslamades parem on sis hakkan niimoodi tegema....keegi kes teab võiks öelda kumb effektiivsem

Lamades on parem. Mitte ainult ei ole ta raskem, vaid ka parem neile, kel alasejaga mingi probleem. Selle pärast hakkasingi just seda tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsige kasutaja Mindfreak käest rohkem abi vms...:P tema õpetas mind. Ise tegin igapäev 10x3 ja tulemus oli poole kuuga supper.

ototot sa teed siis 10 seeriat ja 3 kordust või vastupidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×