Jump to content
Kreks

Animal Pak

Recommended Posts

Infos oli kirjutatud et edasijõudnud kulturistidel, jõutõstjatel ja atleetidel võtta 1 pakike... et edasijõudnute all on mõeldud nagu selliseid kõvemaid tegijaid nagu Eesti tipud? Või võib ka selline tavaline jõusaalis-käija neid võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pmst väga põhjaliku koostisega multivitamiin, mida ta sul ikka halba teha saab.

Hmmm... sorry aga ma soovitaks ikka veic põhjaliukumalt uurida antud lisandi koostist ja nende mõju organismile... antud lisand sobib neile kes treenib vähemalt 5 korda nädalas kui inimene on tip-sportlane ja tema treeningute kogus ulatub 11 kuni 13 trenni nädalas siis võib muidugi võtta ka toppelt kogused vastasel juhul lisand võib mõjutada humoraal süsteemi inimorganismis ehk tekitada hormoonide moodustamise häireid

Kallid kasutajad fitness portaalis pidagi nõu inimestega kes omavad med hariduse see on kõige targem viis teha selgeks mis on hea mis on halb sportlase jaoks... ning kõige olulisem asja juures on ka see kui erapooletu on spetsialist antud alal

Suured tänud teie tähelepanu eest antud kommentaarile :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu silmis on asi ülepingutatud. Mul siin küll üks proovipakike kasutamata (aitäh fitness.ee), aga see peotäis tablette mis seal oli võttis naeru küll muigele. Ise võtan Optimen vitamiine ja uriin muutub kohe "värvilisemaks". Seega mis juhtuks siis, kui võtta animal paki? Tuleksid eest vesivärvid välja :D?

Et siis võrdlusmoment oleks, käin trennis 4 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm... sorry aga ma soovitaks ikka veic põhjaliukumalt uurida antud lisandi koostist ja nende mõju organismile...

Väga põhjalikult ei viitsi aga koostise vaatasin üle, teist korda juba :D

antud lisand sobib neile kes treenib vähemalt 5 korda nädalas kui inimene on tip-sportlane ja tema treeningute kogus ulatub 11 kuni 13 trenni nädalas siis võib muidugi võtta ka toppelt kogused

Ma kordan veelkord, keegi tõendit ei nõua ega sind kontrollima ei tule :(

vastasel juhul lisand võib mõjutada humoraal süsteemi inimorganismis ehk tekitada hormoonide moodustamise häireid

Mil moel täpselt :D

Mina selle koostises ühtegi tugevatoimelist asja ei leidnud.

Hormoonimoodustamishäirete tekitamiseks läheb ikka palju tõsisemaid asju vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain ka fitness.ee-st tellides ühe paki neid kaasa ja mõtlesin, et mis seal ikka söön ära.Trennist oli siis paus 1 nädal.Terve päev lihased tõmblesid, hakkasin siis vaatama milles asi ja tuli välja, et mõnda vitamiini on seal 1000% soovitatav päevanorm :D Aga paistab, et immuunsüsteemile mõjus hästi - nohu läks üle.Ma veel mainiks, et sooviatatava päevakoguse vitamiine saan ma iga päev kätte ja ilmselt tuli siis üledoos.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 pakike 30 minutit enne treeningut, tooteinfos kirjas

kellelgi oli siin hea soovitus, algajatel pakikeses kõik tabletid pooleks teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tuli välja, et mõnda vitamiini on seal 1000% soovitatav päevanorm :D

Need soovituslikud päevanormid põhinevad nii umbes sajandivanustel teadmistel ja mõnede vitamiinide optimaalne kogus on uuemate uurimistulemuste kohaselt väga palju kordi suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×