Jump to content
Ardo

alavorm

Recommended Posts

kuidas saada üle alavormist, sest ma arvan et mul sellega tegemist on. Nimelt mingi paar kuud tagasi suutsin ma teha rinda näiteks viimast seerjat 90kg 3kordust nüüd kipun sama suutma u80kg. Mis lahti on? ja kas saaksite äkki näpunäiteid jagada. Pole elus valku ega muud seesugust söönud kui see peax midagi tähendama. Mingi kala igatahes kipub olema. Ei tahaks uskuda et ületreening. Olen ise 18a. Kas olex siis viimane aeg valku sööma hakata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepeal ei ole tõene see väide , et sa pole kunagi valku söönud, kas tõesti pole olnud sul võimalust süüa liha, kala, piimatooteid, mune.....

Neis produktides on piisavalt valku, lihtsatl ilma valguta(proteiinita) ei ole võimalik elus püsida.

Ja mis puutub alavormi on see tingitud, kas ületrennis , alatrennist, valedest toitumis harjumustest, või vähesest une ajast.

Peaksid endale selgeks tegema, mis on sinu treenig protsessis arengut piirav tegur.

Kui oskad sõnastada probleemi , oskad ka seda lahendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ma nüüd nii loll ka ei ole et ma ei tea et ma liha ja muude toodetega valku sisse söön tahtsin lihtsalt öelda et pole spetsiaalset valgu pulbrit ostnud... ei teagi nüüd millist varjanti su neljast pakkumisest oma miinuseks pidada, enda arust magan normaalselt söönud olen koguaeg ühtemoodi et kuidas ma siis vahepeal tippvormis sain sarnaste toitumis harjumustega olla ja nüüd on jõudu vähemaks jäänud, treenin tavaliselt ikka nädalas ilusti kõik lihased korra läbi ja vaevalt seda alatrenniks nimetada saab, kui nüüd järele mõelda on vahest saanud aint paar korda nädalas trenni teha... aga see alalvorm on mul juba üle kuu aja kestnud ei tahaks uskuda et see nüüd nii kaua mõjutas. paluks veel kommentaare vastuseid.

arnoldile tänud sellegi eest. võibolla on see normaalne et koguaeg vorm nii heal tasemel ei püsi, aga küsiks siis kuda seda uuesti tippu viia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest jutust järeldub , et oled treeningu poole unarusse jätnud. Kahest korrast nädalas arenguks ei piisa. Regulaarse - korraliku treeniguta pole migeid tulemusi loota !

Alustame siis treenigust. Enk oleks vaja kava mittmekesistad või muuta ja sellest ka korralikutl kinni pidada. Muidugi piisav valgukogus - vähemalt 1,5 g keha kilo kohta päevas - peaks samuti olema tagatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vormi langusel on mitmeid põhjusid- kuid tõesti : uni, toit, ja regulaarne treening viib sihile, kuid tõesti proteiini pulbrid aitavad sellele kaasa. Aga samas on võimalik ka ilma nendeta teha. -

Edu - puhka ja treeni .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui teed õlga, rinda ja tricepsit kõiki erinevatel päevadel, saab tric. 3 trenni nädalas.. allaläinud kilode põhjuseks võib olla ületreenitud tric ja selle taha pidurdunud rinna treening, st rinnani pole su trenn juba pikka aega jõudnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurb kuulda, kui tõesti mul sellega tegemist on, siis kuidas sellest üle saada? ma olen ikka rinda ja triitsepsit ühel päeval teinud ... õlga olen küll tavaliselt seljaga ühel päeval harrastanud! sest kuidagi pikaks kipub päev minema kui rinda triicepsit ja õlga ühel päeval teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid proovida ka sellist jaotust: I Rind + Selg +Kõht; II Õlg + Käed ;III Jalad + Säär+ Kõht.

Puhkepäeva peaks paigumama I ja III päeva vahele, ühel neist võid teha aeroobset

nt. sõudmine, jalgratas, jooks vms..

Tähtis on , et rasked jõusaali päevad ei satuks järjestikku, võib tekkida tõesti ületreeningu oht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen varem kuulnud et rinda ja selga ei tohi ühel päeval teha, et mida kõike raam läheb kõveraks jne :) kas see on siis puha paljas hirmujutt olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav oleks kuulata, kuidas selle koolkonna teadlased raami kõverdumist argumenteerivad.

Kas on näiteks mingitel teadulikele allikatele või uuringutele vihjatud.

Iskilikus praktikas mul selline kogemus puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Fred

Seda juttu räägivad need mehed, kellel puudub piisav töövõime kahe suurema lihasgrupi treenimiseks korraga. Kui jaotada kava liialt ära, siis on treenigute sagedus lihasgrupile arenguks mittepiisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jälle targem :) aga kas veel mingeid huvitavaid näpunäiteid ei ole sellest ületreeningust üle saamiseks? ootan veel huviga vastuseid, tänud veel neile kes siiamaani on viicind vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×