Jump to content
stainless

10 nädala surumiskava

Recommended Posts

Sellised progressiooniga kavad üldiselt töötavad hästi, jah. Ise harrastan ka sellist tüüpi treeninguid, kuid mitte täpselt sellist nagu lingis. Teen ka 10 näd. tsükleid, kuid iga trenn teen kindla korduste vahemikuga seeriaid. Iga nädal tõstan raskusi ja alandan kordusi. Ehk siis minu kava erineb sellest kavast vaid selle poolest, et teen seda kogu kehale ning ma ei tee seda püramiidi stiilis. Ühe trenni jooksul on kõigis harjutustes täpselt samapalju kordusi. Minu puhul töötab see hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njah a mis päeval sa siis biitseptsit või tiitsepsit teed vms ? sest kui 1 päev ainult rinda teha siis kas mitte ajast puudu ei jää ?

Ei tee üks päev AINULT rinda. Kogu kava on 2 päeva peale jaotatud. Push & pull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole nii hea ja tõlgi see 2 päeva peale jagatud kava siia ära :)

"Push & pull". See peaks siis tähendama, et ühel päeval on tõmbamisharjutused ja teisel päeval lükkamisharjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tee üks päev AINULT rinda. Kogu kava on 2 päeva peale jaotatud. Push & pull.

aga kui sa kaks päeva rinnale keskendud kas see pole mitte veel hullem siis w? sest mis ülejäänud kehast saab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui sa kaks päeva rinnale keskendud kas see pole mitte veel hullem siis w? sest mis ülejäänud kehast saab ?

:) Rinnale ikka 1 x nädalas (3 harjutust). Samal päeval veel triitseps, õlaesiosa, kõht ja jalg.

Teisel päeval biitseps, selg, õlg, kõht.

Treeningkava põhjalikumalt kirja panema ei hakka, kuna parasjagu korrast ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) Rinnale ikka 1 x nädalas (3 harjutust). Samal päeval veel triitseps, õlaesiosa, kõht ja jalg.

Teisel päeval biitseps, selg, õlg, kõht.

Treeningkava põhjalikumalt kirja panema ei hakka, kuna parasjagu korrast ära.

ok ok pole ullu ma vaatasin alguses et seal oli kirjas et prioritize your chest vms et ainult rinda yks p2ev et oleks k6ige effektiivsem vms ja siis ma m6tlesin et sa ka teed niii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see kava eeldab seda, et ma peaksin käima iga päev jõusaalis ja iga kord rinda tegema (isegi alakeha päeval) ?

Rinda teed 1 x nädalas.

Ise arvutasin sinna tabelisse omad numbrid. Ülejäänud kava ma omal ei muutnud. Kokku käisin saalis 2 x nädalas.

Siin http://www.building-muscle101.com/increase...ench-press.html pakub ta juurde ka ülejäänud keha treeningkava, mille järgimisel peaksid tulemused paremad olema. Sellisel juhul tuleks saali külastada 4 x nädalas. Aga eks loe ise ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinda teed 1 x nädalas.

Ise arvutasin sinna tabelisse omad numbrid. Ülejäänud kava ma omal ei muutnud. Kokku käisin saalis 2 x nädalas.

Siin http://www.building-muscle101.com/increase...ench-press.html pakub ta juurde ka ülejäänud keha treeningkava, mille järgimisel peaksid tulemused paremad olema. Sellisel juhul tuleks saali külastada 4 x nädalas. Aga eks loe ise ...

Niipalju, kui ma aru sain, et kui seda kogu keha programmi(Monday - Chest, Tuesday - Quadriceps, Wednesday - Rest, Thursday - Deltoids, Friday - Back, Saturday - Rest), siis peab nädalas ainult korra käima tegemas, kui muud näiteks üldse ei tee, kuna selle tabeli juures polnud kuskil kirjas, et mitu päeva nädalas peaks tegema(fitness.ee omas on näiteks kohe olemas, et kahel päeval nädalas). Kas ma sain õigesti aru?

Muudetud kasutaja proTest poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lamades surumine on põhi harjutus...see mis sa sinna abitavaid juurde teed on sinu asi

Mul on selline küsimus siia juurde, et esimene päev teed kõige rohkem sette ja siis vähendad neid kuni 6da nädalani ja siis tõstad raskusi protsentides. Aga miks ma neid korduste arvu vähendama pean? Ega mu max ei tõuse ju ühe nädalaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×