Jump to content
antz

Tysoni näitajad

Recommended Posts

Tere,

oskab öelda keegi kust võiks leida netis Tysoni jõunäitajate (kükk, surumine, tõmme) kohta midagi. Googeldasin küll, aga ei leidnud. Samas vaataks ka hea meelega ta treeningkavasid, mille järgi tegi tipp aegadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole yldse kindel,et ta kükkil ja jõutõmbel maksimumi on proovinud,sest neid näitajaid pole tal poksis vaja,surumist ehk on. :D

Loomulikult. Poksis pole jalgu ja selga üldse vaja. :D

See on väga lühikese aja jooksul juba mitmes post, milles sa näitad seda, et löögialade jõutreeningust või kehamehhaanikast ei ole sul vist eriti aimu.

Poksi jaoks on kasu KÕIKIDEST nendest harjutustest (ja pingil rinnaltsurumisest võibolla kõige vähem) - maksimumide arendamises/proovimisest pole eriti kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul kahjuks numbriliselt meeles ei ole, mul on paar Tysoni videot kus tema treeningut ka mainitakse. Vaatan üle mõni päev ja kui meeles püüan siia ka kirjutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul kahjuks numbriliselt meeles ei ole, mul on paar Tysoni videot kus tema treeningut ka mainitakse. Vaatan üle mõni päev ja kui meeles püüan siia ka kirjutada :D

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult. Poksis pole jalgu ja selga üldse vaja. :D

See on väga lühikese aja jooksul juba mitmes post, milles sa näitad seda, et löögialade jõutreeningust või kehamehhaanikast ei ole sul vist eriti aimu.

Poksi jaoks on kasu KÕIKIDEST nendest harjutustest (ja pingil rinnaltsurumisest võibolla kõige vähem) - maksimumide arendamises/proovimisest pole eriti kasu.

See on tõesti jama jutt jah, et pole selga ja jalga tarvis. Tugev löök tuleb tugevast kehast ja ainult rinna pumpamine ei tee keha tugevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on tõesti jama jutt jah, et pole selga ja jalga tarvis. Tugev löök tuleb tugevast kehast ja ainult rinna pumpamine ei tee keha tugevaks.

No ei tea kuidas nende kriipsujukudega on aga raskekaalu poksijatel on kõigil ülakeha suhteliselt hästi arendatud. Seljad on mõnel isegi paremad kui Eesti kulturistidel. Õlad rind, kõht samuti biitsepsid ei ole just ülisuured kuid korralikult treenitud igaljuhul.

Üldiselt polegi ala kus mõnda lihasgruppi massi poolest eelisarendatakse, Jõutreening hõlmab ikka kõiki lihasgruppe. Sprinteritel tõesti jalagade puhul ehk plahvatuslikku jõudu tehakse enam. Kuid vaadake ka nende ülakehi. Proportsioonid on paigas. Üldfüüsiline ettevalmistus on igal alal tähtis ja mida mitmekesisem, erinevaid lihasgruppe see hõlmavam see on seda tugevam ja parem oled omal alal. Ju on ka erandeid kuid sel juhul kompenseerib selle vastava ala andekus ehk. Samas võiksid need vennad olla palju paremad veel kui nad ei toetuks ainult oma andekusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ala spetsiifikast (mistahes alal) teatud kehaosad ja lihased arenevad lihtsalt rohkem, aga vaevalt keegi üldfüüsilise osas mingit lihast suretab. Rohkem või vähem toetab ju iga lihas mingit teist lihast.

Matti, sa tutvu enne asjadega kui arvamust hakkad avaldama. Kahevõitlusaladel töötab kogu keha. Kust tuleb kummaline arvamus, et poks on peamiselt rinnalt surumine? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Matti, sa tutvu enne asjadega kui arvamust hakkad avaldama. Kahevõitlusaladel töötab kogu keha. Kust tuleb kummaline arvamus, et poks on peamiselt rinnalt surumine? :D

Ma polegi kunagi öeldnud,et ta ei tee kükki ja jõutõmmet,ma lihtsalt kahtlesin,kas ta ka rekordeid on proovinud nendes tõsteviisides,muud midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult. Poksis pole jalgu ja selga üldse vaja. :D

See on väga lühikese aja jooksul juba mitmes post, milles sa näitad seda, et löögialade jõutreeningust või kehamehhaanikast ei ole sul vist eriti aimu.

Poksi jaoks on kasu KÕIKIDEST nendest harjutustest (ja pingil rinnaltsurumisest võibolla kõige vähem) - maksimumide arendamises/proovimisest pole eriti kasu.

Hmmm...imelik minu poksi treener lasi päris korralikult jalgadel vatti saada ja rõhutas kogu aeg , et jalad peavad tugevad olema!!. Siin on oma loogika ka. Tugev löök tuleb järsult puusast.

Tysoni kohta ei oska andmeid öelda , aga põhilise massitreeningu sai ta vangis olles. ei tea mida ta seal tegi , aga oli näha , et rinda ta tegemata ei jätnud :D tuli vangist tagasi nagu lüpsilehm :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvi on võtke väike raamat on Mike Tysonist. Seal taga kõik ta mõõtmed ja saavutused. Suured saavutused olid ikka enne kinni istumist tal ära. Kui ei eksi siis esimesed 20 matsi olid kõik knock outiga ja kõik lõpesid hiljemalt 2 raudis. Mäletan seda et mehel oli selline teooria, et kui oled proffipoksija ja tahad vastu pidada 1 raudi siis pead jaksama spurtima 1km. Kui tahad vastu pidada ideaalselt 5 roundi siis pead jaksma spurtima 5km, mille iga km tagant on 1minut pausi. Mike rääkis raamatus oli et tema üheks miinuseks oligi et tema seda ei suutnud ja tegigi alati võimalikult kiired matsid. Huvi on siis laenutage raamat, räägib lapsepõlvest ja muust huvitavast. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvi on võtke väike raamat on Mike Tysonist. Seal taga kõik ta mõõtmed ja saavutused. Suured saavutused olid ikka enne kinni istumist tal ära. Kui ei eksi siis esimesed 20 matsi olid kõik knock outiga ja kõik lõpesid hiljemalt 2 raudis. Mäletan seda et mehel oli selline teooria, et kui oled proffipoksija ja tahad vastu pidada 1 raudi siis pead jaksama spurtima 1km. Kui tahad vastu pidada ideaalselt 5 roundi siis pead jaksma spurtima 5km, mille iga km tagant on 1minut pausi. Mike rääkis raamatus oli et tema üheks miinuseks oligi et tema seda ei suutnud ja tegigi alati võimalikult kiired matsid. Huvi on siis laenutage raamat, räägib lapsepõlvest ja muust huvitavast. ;)

Saavutused olid jah enne :D Aga välimus muutus trastiliselt peale vangi :D Kuule kas see si väike raamatuke on sinst värvi ja üpris vana ?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult. Poksis pole jalgu ja selga üldse vaja. :)

See on väga lühikese aja jooksul juba mitmes post, milles sa näitad seda, et löögialade jõutreeningust või kehamehhaanikast ei ole sul vist eriti aimu.

Poksi jaoks on kasu KÕIKIDEST nendest harjutustest (ja pingil rinnaltsurumisest võibolla kõige vähem) - maksimumide arendamises/proovimisest pole eriti kasu.

VALE VÄIDE, TÄIESTI VALE VÄIDE, et poksis ei ole jalgu ja selga üldse vaja!!!

Tahaks väita, et jalgadest algab löök paljuski, nagu kettaheites heide, kuulitõukes tõuge jne- seega, jalgade jõud ja eriti muidugi vastupidavus on megatähtsad. Samuti rinna ja triitsepsi jõud löögi jaoks, eriti raskekaalus, kus tihti ühe hea tabamusega saadetakse vastane ööbikuid kuulama. Loomulikult on tähtis ka oskus oma lööki kogu keha sisse panna ehk siis tehnika. Kui aga jõud puudub, võidki jääda vastast toksima.

Tysonist niipalju, et Tysoni käe ümbermõõt oli tema raamatus antud 45 cm, kui õigesti mäletan. Muid mõõtmeid ei mäleta ja jõu andmeid seal antud ei olnud.

Eriti tähtis on aga poksis vastupidavus, et jõuaks liikuda j aoma käsi üleval hoida. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VALE VÄIDE, TÄIESTI VALE VÄIDE, et poksis ei ole jalgu ja selga üldse vaja!!!

Tahaks väita, et jalgadest algab löök paljuski, nagu kettaheites heide, kuulitõukes tõuge jne- seega, jalgade jõud ja eriti muidugi vastupidavus on megatähtsad. Samuti rinna ja triitsepsi jõud löögi jaoks, eriti raskekaalus, kus tihti ühe hea tabamusega saadetakse vastane ööbikuid kuulama. Loomulikult on tähtis ka oskus oma lööki kogu keha sisse panna ehk siis tehnika. Kui aga jõud puudub, võidki jääda vastast toksima.

Tysonist niipalju, et Tysoni käe ümbermõõt oli tema raamatus antud 45 cm, kui õigesti mäletan. Muid mõõtmeid ei mäleta ja jõu andmeid seal antud ei olnud.

Eriti tähtis on aga poksis vastupidavus, et jõuaks liikuda j aoma käsi üleval hoida. Edu!

Tegelt oli seal küll kirjas ,et tysoni biitsepsi ümbermõõt on 55 cm :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see on sama raamat, mida mina mõtlen, siis oli õlavars ikka 45 mitte 55.

renku, triits ja rind on küll lööki toetavad lihased, aga mitte teda peamiselt sooritavad siiski...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen lugenud et tal oli ikka 43 biitseps....55 on vbl unes

Ta mõõte on mitmes kohas internetis kirjas ja eriaegadest. Kuid teemat tehes lootsin teada saada tema jõunäitajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas tõsi või mitte, aga kirjutatakse, et 13-aastaselt kaalus üle 90 kg ja tegi lamades surumises 10x113 (10x250 naela), mis peaks ühe korduse maksimumraskuseks andma u. 150 kg. :)

TysonBench.jpg

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin sellise väikse Mike Tysoni(1995a) raamatu raamatukogust, sellist helesinist värvi ja Tysoni pilt esikaanel ja tagakaanel olid sellised andmed: kehalised näidud enne heitlust Peter McNeeleyga, vanus 29, pikkus 181cm, kaal 99,8kg, rinnaümbermõõt 109,2cm, BIITSEPS 40,6cm, küünarvars 35,5cm, talje 86,3cm, reis 68,5cm, säär 45,7cm, keal(mis oli tal ikka nagu härjal ja vähestel poksijatel oli ta sellist mõõtu) 50,2cm, ranne 20cm, rusikas 33cm, pahkluu 28cm. Ta on saavutanud maailmameistritiitlid WBA, WBC, IBF poksiühenduste liinis. Saavutades esimese WBA maailmameistritiitli 20a 4 kuud ja 22 päeva olles sellega noorim maailmameister raskekaalus, enne teda oli Floyd Patterson vanus 21 ja 10 kuud. Raamatu lõpp veel lugematta, kui lõpule jõuan annan teada veel huvitavaid fakte jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea kas tõsi või mitte, aga kirjutatakse, et 13-aastaselt kaalus üle 90 kg ja tegi lamades surumises 10x113 (10x250 naela), mis peaks ühe korduse maksimumraskuseks andma u. 150 kg. :)

TysonBench.jpg

Ei, kahjuks ei ole see tõsi vähemalt selles raamatus, mis mina loen oli ta 13 aastaselt 56kg ja alles 13 aastaselt hakkas ta poksitrenni tegema(asi oli jõusaalist veel kaugel ja nii suurest jõust) Tryon Campuse erikoolis Bob Stewarti juhendamisel, kes oli kehakultuuri õpetaja ja kunagine poksija.

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see on sama raamat, mida mina mõtlen, siis oli õlavars ikka 45 mitte 55.

renku, triits ja rind on küll lööki toetavad lihased, aga mitte teda peamiselt sooritavad siiski...

:-) Tubli poiss:-) Loe mu postitus korralikult läbi. Kas leiad veel mõne teema, kus pead end minust targemaks...........:-)? Palju Sul kogemusi poksiga on.............:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:-) Tubli poiss:-) Loe mu postitus korralikult läbi. Kas leiad veel mõne teema, kus pead end minust targemaks...........:-)? Palju Sul kogemusi poksiga on.............:-)

renku, ma võin kinnitada, et rohkem kui Sinul :D Vägivaldur on Tallinna MMA klubi poksitreener mis peaks kõik ütlema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:-) Tubli poiss:-) Loe mu postitus korralikult läbi. Kas leiad veel mõne teema, kus pead end minust targemaks...........:-)? Palju Sul kogemusi poksiga on.............:-)
...on megatähtsad. Samuti rinna ja triitsepsi jõud löögi jaoks...

Lugesin. Minu arvates ei ole rinna ja triitsepsi jõud löögi jaoks megatähtsad. On toetava tähtsusega.

1998 hakksin poksima kui õigesti mäletan. Sellest 6 aastat 3 trenni nädalas, viimasel ajal nii palju kui on muu kõrvalt aega jäänud ja tervist olnud. Nii et natuke olen jõudnud dünaamikasse ja tehnikasse süveneda.

Kas keegi kellestki targem või rumalam on, seda hinnaku teised inimesed... :) Mina lihtsalt ütlesin oma arvamuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×