Jump to content
starter

Mida juua toidu kõrvale?

Recommended Posts

nii piim kui vesi lahjendavad maomahlu, mis ei ole toidu seedimisel just kõige parem. Kui sa muud moodi ei saa siis joo kas keefiri või petti. Aga kõige parem oleks jätte joomised 30-45 min enne või pärast söömist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piim läheb tegelikult toidu alla, kuna ta on nii aeglase imendumisega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi oli mingi arutelu selle kohta , kus Bonsuna seletas väga targalt mis millega kokku sobib aga ei leia seda enam . Seal ta soovitas minuteada jõhvika mahla juua toidukõrvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub toidust. Liha kõrvale piim ei sobi näiteks. Aga samas C vitamiinirohked mahlad on OK.

Vesi lahjendab tõesti maomahlu. Kui vesi siis natukese sidruniga näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks see halb on kui vesi maomahlu lahjendab?

Nu aga mis sa arvad mis asi sul kõhus toidu lõhustab ja seedimiseks ette valmistab?

Kui sul mao mahlasi poleks või kui liiga lahjaks jäävad siis ju seedimist ei toimu ja keha süüa ei saa.

Iseasi kas see vesi just neid maomahlu nii hullult lahjendab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa näit. peale valgurikka söögi tarbimist piisavalt vedelikku ei tarbi, jääb valk osaliselt seedumata ja väljutatakse kehast, sina aga mõtled, et oi, kui tubli ma olen, et tarbin 2.5 g valku kehakaalu kg kohta ja kõik läheb lihase moodustamiseks.EI LÄHE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

S88dava toidu k6rval v6iks olla vesi yks kolmele suhtega. St kolm osa tahket toitu yks osa vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M.Kalmus oma toitumiskavas soovitas vett, teed või mahla! Tänu sellele on mulle tee kohe maitsema hakand, mitte enam niisama jook, vaid ka hea, muidugi joon seda meega, viimased kaks ja pool kuud pole suhkrut üldse kasutand, vaid mett! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina joon toidu kõrvale 1:2 suhtega lahjendatud sidrunimahla,jube hapu,aga isu tõstab ja pärast sööki on ka hää tunne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×