Jump to content
Guest nisama

Küsimus Otile

Recommended Posts

Guest nisama

Selline mitte eriti tähtis küsimus. Kas pead ennast geneetliliseks eliidiks, friigiks või pead ennast lihtsalt üle keskmise paremaks?

Kas olid juba lapsena selline kellele kõik ütlesid musklimees? Ja mis sa arvad kas saaksid kunagi IFBB tippprofiks kui kasutaksid vastavaid "toidulisandeid"?

Ma arvan et sa ei tahaks ennast IFBB tipus tappa.

Lihtsalt huvi pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti alluvad minu lihased lihtsamini treeningule kui enamus inimestel. Mingiks friigiks ma ennast ei pea kuna ma ei anna friigi mõõtu välja. Musklimeheks, niipalju kui ma mäletan on mind peetud sellest ajast kui ma kulturismi treeninguid alustasin 1993a. sügisest. Sellisest väiksest ühiskonnast nagu Eesti on raske tippkulturistiks sirguda, sellejaoks oleks vaja minna USA-sse elama ja treenima kuna seal on põhimõtteliselt inimestel kama kas sa tarvitad keemiat või ei ja seal ei tunne sind keegi. Eestis on paraku dopinguteema väga aktuaalne ja ei tahaks sellise teemaga endale neg. imagot luua. Ma arvan, et kui mu kinnisidee oleks pääseda Mr. Olympiale siis oleks ma juba praegu palju suurem, kuid nagu te olete tähele pannud ei ole ma palju progresseerunud viimastél aastatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti alluvad minu lihased lihtsamini treeningule kui enamus inimestel. Mingiks friigiks ma ennast ei pea kuna ma ei anna friigi mõõtu välja. Musklimeheks, niipalju kui ma mäletan on mind peetud sellest ajast kui ma kulturismi treeninguid alustasin 1993a. sügisest. Sellisest väiksest ühiskonnast nagu Eesti on raske tippkulturistiks sirguda, sellejaoks oleks vaja minna USA-sse elama ja treenima kuna seal on põhimõtteliselt inimestel kama kas sa tarvitad keemiat või ei ja seal ei tunne sind keegi. Eestis on paraku dopinguteema väga aktuaalne ja ei tahaks sellise teemaga endale neg. imagot luua. Ma arvan, et kui mu kinnisidee oleks pääseda Mr. Olympiale siis oleks ma juba praegu palju suurem, kuid nagu te olete tähele pannud ei ole ma palju progresseerunud viimastél aastatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest nisama

Siis annaksid küll vist friigi mõõdu välja kui kasutaksid sama palju kraami kui IFBB friigid. See pole tõenäoliselt eriti mõttekas kui tahaks üle 30-ne elada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×