Jump to content
Vilps

Snäkid Eesti vs Inglismaa mängu ajal?

Recommended Posts

Mõni kindlasti vaatab pealkirja ja imestab, et what the f.......Kuna homme on see suurpäev, siis mõtlesin, et võiks ju

midagi mängu vaadates näksida. Tavaliselt olen ostnud kas pähkleid, kuivatatud banaane vms.

Mida te tavaliselt ise sööte/näksite, kui vaatate mingit üritust, filmi mida iganes...? Äkki annate huvitavaid mõtteid.

:rolleyes:

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuivatatud kalmaarid, vinnutatud liha. rasvatud ja palju valku

Kalmaare pole proovinud, aga vinnutatud liha on tõesti hea.

Kunagi sõin seda päris tihti, aga hakkas rahakotile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huh, pähklid...100g on juba üle poole minu päeva kaloraazist. Võta parem puuvilju.

Kuule sa propageerid tõsiselt ebatervislikke eluviise siin :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse näksida, ma ei mõista? Niisama ei kannata filme/üritusi/jne vaadata? Kui vaja, et lõuad käiksid, siis näri nätsu parem! Hoiad hambad vähemalt korras :D

Eriline mõttetus on kinos näiteks popcorn... krabisevates topsides/pakendites. Lähed kinno filmi vaatama ja saad hoopis jubeda popcorni haisu ja poole filmi jagu krabistamist ees, taga ja kõrval... :rolleyes:

ma ka aru ei saa....joo õlut ja asi korras :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huh, pähklid...100g on juba üle poole minu päeva kaloraazist. Võta parem puuvilju.

Kas sa töötad päikesepatareidega või paned ennst ööse laadima? Või miks sa üldse sööd kui sa peaaegu et ei söögi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa ka aru, miks on vaja midagi näksida, kui süüa, siis korralikult. See mäng ei kesta ju nii kaua, et kui enne mängu vaatama minekut kodus kõht täis süüa, siis mängu lõpuni ära ei kannataks. Või siis vaheajal midagi korralikku süüa. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huh, pähklid...100g on juba üle poole minu päeva kaloraazist. Võta parem puuvilju.

Kuda see üldse võimalik on? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arahhis (100 g)-535 Kcal, 43 g rasva, 26 g valgud, 9 g süsivesikud, 8 g kiudaineid

india pähkel (100 g)- 570 Kcal, 43 g rasva, 20 g valgud, 19 g süsivesikud, 4 g kiudaineid

kreekapähkel (100 g)- 650 Kcal, 65 g rasva, 15 g valgud, 14 g süsivesikud, 7 g kiudaineid

pitsaatsiapähkel (100 g)-331 Kcal, 31 g rasva, 10 g valgud, 5 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

sarapuupähkel (100 g)-664 Kcal, 63 g rasva, 14 g valgud, 9 g süsivesikud, 6 g kiudaineid

soolapähkel (100 g)-639 Kcal, 53 g rasva, 25 g valgud, 14 g süsivesikud, 7 g kiudaineid

Kõige rohkem on siis kreekapähklites 664 Kcal. Kaks korda 100 g annab tulemuseks 1328 Kcal. Ja see siis tähendab, et sinu päevane kaloraaz on ~ 1300 Kcal ?? Ja see on umbes 160 cm pika, 55kg kaaluva, 20 aastase naise BAV kuluv energia, füüsilisest koormusest rääkimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Talve küll sellise kaloraaziga üle ei ela :rolleyes:

Kirjutatakse igal pool baasainevahetusest,aga on ju loomulik,et igal pool pole see ühesuugne ühesuguse inimese puhul.Näiteks Siberis või Alaskal talvel on baasainevahetusele kuuluv kalorite hulk kindlasti suurem kui suvel Vahemeremaades,või mis?

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa ka aru, miks on vaja midagi näksida, kui süüa, siis korralikult. See mäng ei kesta ju nii kaua, et kui enne mängu vaatama minekut kodus kõht täis süüa, siis mängu lõpuni ära ei kannataks. Või siis vaheajal midagi korralikku süüa. :rolleyes:

Aga miks peab alati sellest tervisliku toitumise režiimist kinni pidama? Miks mitte paar korda kuus lihtsalt midagi head nautida?

See ei tee ju midagi halba. Vähemalt mitte mulle, kes ma pole professionaalne kulturist või sportlane. Teen lihtsalt 6-7 korda nädalas trenni, naudin seda ning meeldib ka söömine. Mina näiteks rämpsutoitu söön VÄGA harva. Ei tõmba lihtsalt. Kui tahan midagi head, siin võtan kasvõi paki kohupiima, lasen miksriga vahtu, moos peale....mõnus!

Tavaliselt ma ei näksi toidukordade vahele. Kui söön, siis juba korralikult.

Aga pean tunnistama, et mõnda spordiüritust vaadates lihtsalt mõnikord meeldib midagi kõrvale võtta. Olgu selleks pähklid, kuivatatud banaanid, puuviljakorvike, vahustatud kohupiim...mida iganes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Talve küll sellise kaloraaziga üle ei ela :rolleyes:

Kirjutatakse igal pool baasainevahetusest,aga on ju loomulik,et igal pool pole see ühesuugne ühesuguse inimese puhul.Näiteks Siberis või Alaskal talvel on baasainevahetusele kuuluv kalorite hulk kindlasti suurem kui suvel Vahemeremaades,või mis?

Baasainevahetus näitab inimnese ööpäevast kalorikulu kui ta lebaks kogu ööpäeva ennast liigutamata umbes 20-kraadises keskkonnas. Midagi sellist on mulle meelde jäänud. Niiet teoreetiliselt on see igal pool ühesugune, kui välja arvata inimeste individuaalsed iseärasused.

Kaalu ja pikkust on selle jaoks vaja, et välja arvutada keha pindala. Milleks? Arvake ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul praegu 5 õlut (2x saku hele, 2x aleksander, 1x originaal) ja suur pakk piraadi krõpse (hapukoore kyyslaugu maitsega). poolaeg siis. seis muidugi sitt (3:0)

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida suurem pindala konkreetse kaalu juures, seda kiiremini jahtud ehk siis kehatemperatuuri hoidmiseks kulub rohkem kaloreid. Või on mingi kavalam põhjus?

Jah, selleks, et keha pindala kätte saada.

Eesti jalgpalli koondisest on küll kahju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalu ja pikkust on selle jaoks vaja, et välja arvutada keha pindala. Milleks? Arvake ära.

sama kaalu juures võib keha pindala olla ikkagi suht erinev. kas kaal on rasva arvelt või lihase arvelt? lihas ikka raskem kui rasv st. sama kaalu juures on rasvane inimene suurem kui musklimees.

krt olex võinud ikka see lohutusvärav ka tulla

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sama kaalu juures võib keha pindala olla ikkagi suht erinev. kas kaal on rasva arvelt või lihase arvelt? lihas ikka raskem kui rasv st. sama kaalu juures on rasvane inimene suurem kui musklimees.

krt olex võinud ikka see lohutusvärav ka tulla

Selle pärast ongi vaja teada NII kaalu, kui ka pikkust. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×