Jump to content
Hanno

K-1 GP Riias

Recommended Posts

Sellel laupäeval 13.okt läheb madinaks Riga Arenal.Toimub raskekaalu 8 mehe turniir milles osaleb ka Eestlasest raskekaallane Hanno Nuutmann.Lisaks on ka 4 superfighti.Üritusel osalevad fighterid Valgevenest,Lätist,Leedust,Soomest,Jaapanist,Saksamaalt,Itaaliast,Ukrainast,Kana

ast ja loomulikult Eestist.Õhtu kulminatsiooniks on match kõigile K-1 ja MMA sõpradele tuntud kanadalasest Garry Goodridge ja lätlasest Konstantin Gluhovi vahel.Osalejatest ei saa ka mainimatta jätta teada tuntud Zabit Samedov alias Mauglit,mitmekordset maailmameistrit Sergei Gur´i ja Eurospordis võitlemas nähtud Hiraku Horit.Kindlasti saab olema teravaid elamusi küllaga.Piletid on saadaval Piletilevis ja Piletimaailmas alates 250.- eegist.Uksed avatakse kell 17.00 ja "pidu" hakkab pihta 19.00 Tule kohale ja hoia Eestile pöialt!!! Infot leiab www.bushido.lt turnyrai lingi alt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuda läks?

Arvestades olukorda läks hästi,kuigi matchi kaotasin,Leedukast muaythai maailmameistrile,kelle kontol 38-st 32 võitu(minul 4-st 2).II raundis katkestas võitluse kohtunik.Kusjuures I raundi ma võitsin teda.Oleksin ma suutnud veel kaks raundi samamoodi töödata,oleks lõpptulemus kindlasti teistsugune olnud.Aga kuna kohe läks korralikuks andmiseks,kulus enamus energiat I raundis.II sai see pidu läbi,kuna olin väsinud ja selleks hetkeks põrandalt püsti tõusnud kolmel korral ja see loeti tehniliseks knockout´iks.Kogemused panevad asja paika.Täpsustuseks,et pikali mind ei löödud vaid tõugati.Vastane oskas osavalt ära kasutada õiget hetke mind taskaalust välja viimiseks.Kuna vigastasin tema vasakut jalga,läks ta poolfinaali longates ja kaotas selle II raundis tehnilise knockout´iga.Kokkuvõttes sain väga hea kogemuse,sain näha ja tunda mis on tõeline tase nii fighterite,korralduse kui ka show poole pealt.Sain uusi kontakte ja mis kõige tähtsam: tegin esimes jälje K-1 maastikule,peakorraldaja Donatas Simanaitis jäi rahule ja arvestab edaspidi minu osavõtuga tulevatel turniiridel.Nüüd on ainult täiskäik edasi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×