Jump to content
Raix007

Serious Mass

Recommended Posts

kuidas valmistamine käib? ise ostan ka selle järgmine nädal,

kui palju vett panete ja mitu lusika täit sisse viskate? :blink:

Sooviks ka teada, juhendil olevat kogust küll ei julge panna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan geineri peale trenni 30 min jooksul. Taastab hästi. Aga ikka kahtlen, et tuleb tarbida need valmistaja poolt ettenähtud hobusedoosid :blink: . Arvan, et see on lihtsalt maketing, et müüa rohkem :)

Need kogused on seal mingi teatud kaloraazi järgi antud ja on vist mingitele proffidele mõeldud, aga pole täiesti kindel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel seda toodet enam müügis pole ja kust saaks toda 5.4kg kotti või siis toda väiksemat?

EDIT: Jäi kuidagi kahe silma vahele, on ikka.

Muudetud kasutaja Taavi701 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühelgi FAST tootel pole minu teada mõõtelusikat ega "koppa" kaasas. Suur miinus, see annaks palju juurde muidu, mugavam ju ikkagi.

njh, mul neid lusikaid teistest pakkidest päris palju alles juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin seda koppa ja üks kopatäis oleks 250 grammi vms ,kuid kirjas,et tuleb 2 KOPATÄIT PANNA:D

Ise panin 200 midagi ja täiesti normaalne...

Kuid need andmed mis seal paki peal jms on,on kõik "ühe serveeringu" kohta,ehk siis mingi 300 + grammi kohta,purgi peal kirjas,üks serveering on 2 kopatäit ja sulgudes 334 grammi :D See teeks vast tõesti jogurti....

Kuid 200 g on täitsa normaalne,siis ei saa sellest annusest 1000 kaloridki kätte ja valku saab ka mingi pea 40 vast ...Kuid maitse on Super...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise panen sheikerisse 300ml piima 3.5% :rolleyes:. ja siis lükkan umbes 1 korraliku kulbitäie pulbrit . Päris raske on seda siis alla saada. :) . Päääris magus tuleb teine vm :)

Muudetud kasutaja Ommik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!! kas keegi on seda massilisajat proovinud. Kui jah siis kuidas toimis! tundub päris soodne olema aga kuidas näitajad paranevad? :rolleyes:

Kaalu tuli mingi 4 kg juurde, ei tia kui palju sellest serious massi abi oli, sest sain toitumise ka enamvähem paika. Võib proovida aga mul tuli rasva ka 2% juurde ehk 1.5kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin endale Jaanuari alguses 5,5 kg Serious Mass-i. Siiani olen super rahul, kehakaal on tõusnud 3-4 kilo, lihas on sanuti jõudsalt arenenud. Manustan 3x nädalas treeningute ajal. Sheikerisse segan kusagil 60-70 gr. ehk siis natuke üle poole selle kopsiku mis kaasas oli. Sellise koguse puhul mina pole küll tähendanud et tekiks liigset rasva( olen kõhna kehaehitusega).

Mina soovitan soojalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×