Jump to content
Kreks

AC-C kasutamine

Recommended Posts

Mis joogiga te seda teete/on hea? Ma täna tegin esimest korda üldse ja veega, pidin maitse peale hinge heitma :rolleyes:

peaasi et sa ei nuusutaks seda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina joon veega ja maitsega täitsa harjunud. Kasu on tähtsam kui maitse. Minupärast võiks see palju hullema maitsega olla ja ma jooks seda ikka, sest nagu olen öelnud ennegi pole ühtegi teist lisandit mis nii hästi ja tuntavalt töötaks. Kui tahan maitseelamust saada siis joon õlut. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mullegi eriti meeltmööda see maitse pole aga kasu on ja ega siis joomata jäta! AC-C on laimi maitseline ja sobis hästi kokku sellise joogiga nagu greibi maitseline Jaffa! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkurentsitult kõige jälgima maitsega toidulisand, mida olen kunagi proovinud. Ise tarbin pohlamahlaga, see tapab jälgi maitse ära. Kui ei töötaks, siis ei võtaks üldse. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust kohast seda osta saab? :rolleyes:

Ei hakka uut teemat tegema,aga küsiks et kui ma näiteks praegu võtan ainult kreatiini,et kas siis kui ma lähen ac-c peale üle tuleks kreatiini tarvitamine lõpetada ja ainult AC-C d tarvitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AC-C maitse on veel talutav, aga L-Arginiini tarvitamise jätsin küll maitse pärast katki. 5g suutis kogu sheigi maitse täiesti vastuvõetamatuks muuta ja oodatud pump-efekti ka ei märganud absoluutselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ikka hädapätakad. Vuihh kui vastik maitse.....mis vahet on, nagu marek juba ennist ütles, peaasi et asi funkab. Olid omal ajal valgupulbrid, nagu jõusööt, aga harjud kõigega ja kui vaja siis vaja. Hädaldamist rohkem kui rubla eest. Rohkem trenni, vähem möla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on ikka hädapätakad. Vuihh kui vastik maitse.....mis vahet on, nagu marek juba ennist ütles, peaasi et asi funkab. Olid omal ajal valgupulbrid, nagu jõusööt, aga harjud kõigega ja kui vaja siis vaja. Hädaldamist rohkem kui rubla eest. Rohkem trenni, vähem möla!

Eks me seda üritamegi :D

Proovisin siis jõhvika mahlaga ja väga hea oli.

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×