Jump to content
joker

Schwarzenegger tuleb Eestisse ...

Recommended Posts

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eest...php?id=17081620

Novembri alguses Tallinnas peetava Balti Arengufoorumi tippkohtumisel esineb selle esialgse programmi andmetel USA California osariigi kuberner ja filmitäht Arnold Schwarzenegger.

Üritus peetakse 4.-6. novembrini Tallinnas ning ürituse peaesinejate seas on näiteks president Toomas Hendrik Ilves ja peaminister Andrus Ansip, kirjutab Postimees.

Schwarzenegger peaks osalema energia- ja kliimadebatis, milles osalevad ka mitmed teised tipppoliitikud, sealhulgas Rootsi peaminister Fredrik Reinfeldt ja eurokomisjoni energiavolinik Andris Piebalgs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbes sedasi et "Küsimusi on? Kui suur su käsi praegu on?". Ta on ikkagi paljudele jõusaalijõmmidele eeskujuks. Ma lugesin seda artiklit Postimehest, seal ütles, et tema tulek pole veel üldsegi kindel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta võiks EKFL-i peakontorit kah külastada. Seda nii plaaniväliselt. Veel vingem oleks see kui Schwarz ühe teise kuulsa endise kulturisti asemel Eesti meistrivõistlused avaks. Ma ei teagi kas selle mehe nimi on siin kusagil juba läbi käinud. Igaks juhuks ei hakka kirjutama. Äkki on see üllatus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seltsimehed,lugeda ei oska või :) ?TIPPkohtumisega on tegemist,pealegi veel erialasega.Arvate tõesti ,et sinna kulturiste sisse lastakse ;):(:P:):( ?Kui te just valitsuse liige e. minister pole,milles ma sügavalt kahtlen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×