Jump to content
barbar13

lamades surumine kasutu neil kes jõudu taga ajavad???

Recommended Posts

olen märganud et lamades surumine päriselus ja muidu midagi eriti juurde ei anna, isegi peale 30kg-st tõusu. Peaks vist rohkem tegema selga ja käsi? (tõstmine ja sangpomm)

Mida ta sulle siis ei anna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen märganud et lamades surumine päriselus ja muidu midagi eriti juurde ei anna, isegi peale 30kg-st tõusu. Peaks vist rohkem tegema selga ja käsi? (tõstmine ja sangpomm)

Annab ikka, iga harjutus annab. Sest see lamades surumine on samalaadne liigutus, kui sa lähed tööintervjuule ja pead kättpidi teretama. siis ju ka ütled tere ja hoiate kättpidi kinni, samamoodi nagu sa surumisel hoiad kangis ttugevalt kinni, no vot kätlemisel tule bsee kõik kasuks, hea tugeva tervitusega saad kindlasti tööd. Sama ka uste avamisel elus jms situatsioonides, kõik jõusaal iharjutused on väga kenast iellu rakendatavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Annab ikka, iga harjutus annab. Sest see lamades surumine on samalaadne liigutus, kui sa lähed tööintervjuule ja pead kättpidi teretama. siis ju ka ütled tere ja hoiate kättpidi kinni, samamoodi nagu sa surumisel hoiad kangis ttugevalt kinni, no vot kätlemisel tule bsee kõik kasuks, hea tugeva tervitusega saad kindlasti tööd. Sama ka uste avamisel elus jms situatsioonides, kõik jõusaal iharjutused on väga kenast iellu rakendatavad.

asoh... :D;):P

kas käepigistus ei tulene pigem randmetugevusest mida treenitakse suurte raskuste hoidmisega nagu näiteks jõutõmme, kus otseselt näpulihased trenni saavad. Surumisel minu teada saab vatii ranne küll aga sõrmedel on pigem stabiliseeriv toime. St sa ei pea kangi KINNI hoidma...

st - mu point on selles, et käesurumisega seda nüüd küll võrrelda ei saa. St jõukese on erinevad kas raskust üles TÕUGATES või raskust alla lastes nö. Ühe puhul tööta gravitatsioon rohkem kui teise puhul. Võrreldes näiteks jõutõmme ja surumist siis jõutõmbe puhul on käed pm sirged pidevalt, samas kui surumist teha siis käsi tuleb sirgeks lükata. Täiesti erinevad lihased ja samuti ka tulem. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. Ennegi nähtud, et suured talumehed ei jõua rinnalt 30 kg ka suruda, aga samas tõstavad maast tonne üles ja lükkavad traktoreid käima kui vaja.

Tonne??? :D;) Minu teada on -vähemalt varem oli rammumeeste jõutõmbe rekord kuskil 450-460 kilo ja need mehed muud ei teegi,kui rauda tõstavad ja söövad.Tahad väita,et talumees on raammumehest tugevam? :P:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tonne??? :D;) Minu teada on -vähemalt varem oli rammumeeste jõutõmbe rekord kuskil 450-460 kilo ja need mehed muud ei teegi,kui rauda tõstavad ja söövad.Tahad väita,et talumees on raammumehest tugevam? :P:P

Heh, jutt oligi ju lükkamisest, mitte tõmbamisest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tonne??? :D;) Minu teada on -vähemalt varem oli rammumeeste jõutõmbe rekord kuskil 450-460 kilo ja need mehed muud ei teegi,kui rauda tõstavad ja söövad.Tahad väita,et talumees on raammumehest tugevam? :P:P

tean mõnda talu poissi,kes on ikka rämedalt tugevad, ise olen Rammumees ja ei ütleks et nad nüüd mulle väga kõvasti allajääks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 kg jõuab 12 aastane linnavurle ka suruda, tugevale mehele see küll probleem ei ole. Kus selliseid mehi näha on, üle 80 võibolla tõesti, kuid need ei lükka traktorit ka. Isegi talunaised suruvad 30 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käesurumist soodustab mõningal määral, sõjaväes jõuad kätekõverdusi rohkem teha, rannas tuleb särk kiiremini seljast (viimane kasulik päevitusele :D), käelöögi jõud kavab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te võtate Aktivisti juttu ehk natuke liiga sõnasõnalt... Point on olemas.

Eks rinnaltsurumine kandub mujale üle liigutusena natuke raskelt, aga nõrgemaks ei tee ta kindlasti kedagi. Pealegi on tegu kehale üldiselt kasvama panevalt mõjuva harjutusega, kuna aktiveerib palju lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh ehk niipalju kui üldine kehajõud seda toetab, aga rinnaltsurumine mingi löögijõu eriharjutus küll ei ole.

Mis harjutus siis löögijõudu suurendab. Muidugi suurendab löögijüudu kiirus, aga puhast löögijõud eraldi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik mis sa teed püsti (ehk siis enamus "päriselu" asju) - töötab pigem ÕLG. Ehk siis teha PÜSTI surumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik mis sa teed püsti (ehk siis enamus "päriselu" asju) - töötab pigem ÕLG. Ehk siis teha PÜSTI surumist.

Hõmmm aga surudes töötab samuti, pole ise reeglina kunagi kohanud meest, kes surub rinnalt vähemalt 160 kg ja tal oleks õlg nõrk. Näiteks treenides surumist ei soovitatagi teha õlale surmist eraldi kuna see tapab õla ära. Kuna lamades saab õlg niigi korraliku vati :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surudes nüüd õlg küll KORRALIKKU vatti ei saa. Natuke võib-olla mõjutab ka, aga lamades surumine ühtegi õlaharjutust ei asenda. Ma teen näiteks rinnapäeval esimese harjutusena püsti surumist õlale ja alles siis lamades surumist. Pärast püsti surumist ei tunne küll, et see lamades surumist mõjutaks kuidagi. Vastupidi ka - kui teen algul lamades surumist ja siis püsti, siis püsti surumine ka ei kannata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lamades surudes nüüd õlg küll KORRALIKKU vatti ei saa. Natuke võib-olla mõjutab ka, aga lamades surumine ühtegi õlaharjutust ei asenda. Ma teen näiteks rinnapäeval esimese harjutusena püsti surumist õlale ja alles siis lamades surumist. Pärast püsti surumist ei tunne küll, et see lamades surumist mõjutaks kuidagi. Vastupidi ka - kui teen algul lamades surumist ja siis püsti, siis püsti surumine ka ei kannata.

Mnjaaa, endale aga reeglina peale rinda ikka õlg kergelt 2 päeva valus. Viimati läkski nii, et oli rinna päev. Tegin enda jaoks päris hea tulemuse. Lisasin 5 kg kangile juurde ja tegin isegi ühe korduse rohkem, kui eelmise raskusega, ehk siis 135 kg x7. Ok kõik oli tore. Keha on jaotatud kolmeks ja endalegi meeldib teha õlale püsti surumist reeglina. Kuid mis juhtus, minnes siis 2 päeva hiljem õlga tegema, andis see juba väiksemate raskuste peal tunda, et õlg veel väsinud. Ja tuli kohe tagasilöök surumisel. Mis siis tegin. Puhkasin mõned päevad rohkem ja jätsin surumise ära ja tegin järgmises trennis õlale muid harjutusi ja kõik normaliseerus. Mis pinu puhul tuli välja, et õlg ei kannata sellist koormust 2 korda nädalas. Muidugi, ma teen rinda tiba kitsama haardega kah. Ei võta kangist väga laialt kinni. Mis võib olla üks põhjus, miks õlg saab rohkem koormust Kuid proovides 2 nädalat hiljem püsti surmist uuesti kui õlg polnud enam sellist vatti saanud, oli tulemus hea, kuna raskused tundusid kergemad, siis isegi lisasin raskust. Seistes siis 90 kg x 7 korda, ilma kehaga aitamata. Nimelt on reeglina minu puhul nii, et kui suureneb jõud lamades surumises, siis tõuseb see ka püsti surumises. Kui lamades peaks mingil põhjusel vähenema, siis ka väheneb seistes surmine. Ja ma arvan, et paljudel on samuti :D Siin võib öelda samuti, nagu Vend vähk ütleb, et me kõik oleme erinevad. Ja mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. ;)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis harjutus siis löögijõudu suurendab. Muidugi suurendab löögijüudu kiirus, aga puhast löögijõud eraldi :D

Õige tehnika suurendab kindlasti kõige rohkem löögi jõudu esialgu. Käega löömisesse on kaasatud kogu keha - jalad, kõht, õlg jne Kui surumisharjutustest rääkida, siis õlaga surumine või thruster (kükk+õlagasurumine) on käega löömise seisukohalt kindlasti olulisemad kui rinnalt surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh ehk niipalju kui üldine kehajõud seda toetab, aga rinnaltsurumine mingi löögijõu eriharjutus küll ei ole.

Eriharjutus ei ole jh, selle jaoks on löögiharjutused. Kuid löögi kiirust ja kineetilist energiat kasvatab päris kurjasti.

Rinnalihased annavad väga palju juurde haakidele ja sirgetele.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriharjutus ei ole jh, selle jaoks on löögiharjutused. Kuid löögi kiirust ja kineetilist energiat kasvatab päris kurjasti.

Rinnalihased annavad väga palju juurde haakidele ja sirgetele.

Kuule mees, sa ajad ikka erilist vakstut viimasel ajal ma vaatan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×