Jump to content
Wire

Kreatiini ainult trennipäevadel

Recommended Posts

Lugesin kunagi siin foorumis, et keegi soovitas kreatiini võtta ainult trennipäevadel.

Ma võtan enne trenni ja peale trenni ilma laadimiseta. vabadel päevadel kreatiini ei võta.

Mis sellest arvatakse? Kas on mõttetu raha raiskamine? Ise tunnen et mõjub hästi. Kui suur oleks erinevus kui võtaksin selle laadimiskuuriga skeemi järgi.

Kas kui võtan ainult enne ja peale trenni kas ma siis peaksin jätma mingi kuu pärast pausi ka sisse?

Otsisin seda vanat teemat aga ei leidnud.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht mõttekas minu arust ja minu arvates ei pea pausi tegema. Siiski võibolla vahepeal on mõistlik - enesetunde järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fred soovitas seda, ise tarbin samamoodi 5g enne ja 5g peale ning ainult trennipäevadel.Kuu pikkust pausi ei teind.

Kuid nüüd tuleb sest vaja aega minna teenima :rolleyes:

Selge:)

Edu!!:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ma soovitaks laadimisfaasi ikka teha ,see varustab lihased vajaliku kreatiini hulgaga ja siis hakkad seda hulka lihtsalt ylal hoidma. :)

Laadimise idee on vananenud. Praegu soovitatakse kreatiini kasutada nii nagu eelnevalt mainitud. Tean inimesi, kes on laadimisfaasi tõttu palju ebamugavust tundnud, näiteks kannatanud krampe ja muud vedelikupeetusest tulenevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis te arvate, kas talvel suusasporti harrastades, tuleks kreatiinist loobuda? jõusaali asemel lumele suuskama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Monohüdraat on jah monohüdraat. Siiski on ka teisi kreatiini vorme peale monohüdraadi.

Tõesti on jah, kuid kasutus on üldiselt siiski samasugune.

Siin "tulevik" kirjutas, et on ka olemas selline, mida ei pea laadima, vaid võetakse enne ja pärast trenni lihtsalt.

Minu kommentaar oli mõeldud selleks, et tegelikult eelnev diskussioon just selle üle käiski, et millised on erinevad kasutusviisid. Kas laadimine või mitte (lihtsalt enne ja pärast). Kodanik "tuleviku" postitus oli minu jaoks lihtsalt pisut kummaline praeguses kontekstis.

Võibolla ma eksin, kes teab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiini lisandina võtmise mõte pole ainult see, et lihased oleks kreatiini täis - lihastesse ei mahu teda kuigi palju.Kreatiinilisandi mõte on ka see, et see kreatiin oleks sul veres ja kohe kui lihastest kreatiini kulub, tuleb verest uus asemele.Veres ta püsib ainult 1,5 tundi, seega ongi vaja teda enne trenni võtta.Peale trenni võtmine peaks aitama taastumisele kaasa.Vabadel päevadel pole mõtet kreatiini võtta, sest lihased on juba kreatiini täis sellest peale trenni võtmisest ja vabadel päevadel teda ei kulu ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×