Jump to content
katsi

RP-nr1 ???

Recommended Posts

Külastasin mõnda toredat naistelehte ja mul pidi hing kinni jääma.

Inimesed ostavad netist täiesti tundmatu inimese käest enda jaoks täiesti tundmatu koostisega tablette ja LAHTISE pakendiga :rolleyes: teadmata selle kõrvalmõjudest vms.

See on ainult üks näide "DELFIST" ... sama müügitöö käib "kaalukates" ka - jube.

Ma ei saa aru inimestest, mis sunnib neid enda elu ja tervisega riskima ja mingit tundmatud "sodi" sisse sööma???

On see 5-10kg peki kaotamine tõesti tunduvalt tähtsam kui teadmine, et ma olen terve ja ...

Kurb.

Mõned näited:

ÜKS; KAKS; KOLM; NELI; VIIS; KUUS; SEISTSE; KAHEKSA;

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lingil on väike viga sisse tulnud üks http on üleliigne.

Aga mida see RP-1 endast kujutab?

Tänan viitamast - tegin korda :rolleyes:

Tegu on foorumis pandud nimega "rasvapõletaja nr üks".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külastasin mõnda toredat naistelehte ja mul pidi hing kinni jääma.

Inimesed ostavad netist täiesti tundmatu inimese käest enda jaoks täiesti tundmatu koostisega tablette ja LAHTISE pakendiga :rolleyes: teadmata selle kõrvalmõjudest vms.

Ma ei saa aru inimestest, mis sunnib neid enda elu ja tervisega riskima ja mingit tundmatud "sodi" sisse sööma???

On see 5-10kg peki kaotamine tõesti tunduvalt tähtsam kui teadmine, et ma olen terve ja ...

inimesed on erinevad ja tean inimesi, kes kaalulangetamise nimel on valmis igatsugu lollusi tegema.

nii ilus on ju uskuda, et kusagil on olemas nõiavits, mis ilma enda senist elukorraqaldust muutmata, KIIRESTI ja vaeva nägemata muudab meid ilusamaks, paremaks, seksikamaks, ihaldusväärsemaks, parandab elukvaliteeti, lubab leida parema elukaaslase, saada tasuvama töökoha jne....seda loetelu võiks pikalt jätkata. st inimene usub seda udujuttu, mis on talle meeldiv ja mida ta tahab uskuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 Kapsel sisaldab:

Ma Huang 625mg ( 8% efedriini )

Koffeiin 100mg

Asperiin 30mg

päris toores värk, iga päev efedriini ja aspiriini süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, kui mitu kibestunud rasvamaokest Marekule juba meilinud on..? :D

Miks Sa arvad, et nad kibestunud on?

Minu arust on see Mareku poolt väga hea samm, sest tal on nimi, mis inimeste silmis-kõrvus midagi loeb.

Kui keegi niisama räägib, siis ei võeta seda kuulda. Kuulsused on alati eeskujuks olnud - nii heas kui halvas.

Positiivne joon on ka see, et vähemalt osad inimesed on tema juttu tõsiselt võtnud ja seda ka teistesse teemadesse lisanud :rolleyes:

Ja veel positiivsem oleks see kui keegi neist tablettide asmel talle kirjutaks ja otsustaks tervisliku eluviisi kasuks, mitte ennast tablettidega mürgitada.

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kibestunud või mitte, see polegi siin hetkel oluline, sest on tore, kui vähemalt ükski neist Marek Kalmuse nõuannete järgi joonele saab. Enda tervist kahjustades kahjustavad need naised ka oma tulevaste laste tervist ning arvata on, et Delfis surfavad naised on noored, kellel sünnitamine alles ees.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et klassikaline ECA stack siis...

Päris krõbe koostis tädide jaoks ... peaasi, et südant kokku ei lase.. ma proovisin ka korra kapsli.... väga hirmus hakkab, kui südame rütmi ööseks tagasi normaalseks ei saa... tädid jagagu siis vähemalt kapsli sisu päeva peale ära !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×