Jump to content
Arnold

Olympia 2007

Recommended Posts

Ma ei usu et keegi saaks Ronnile lähedalegi veel sellel aastal mitte!!!(kuid see on minu arvamus)

muidugi loodan et Dennis Wolf saab 10 sisse ise arvan,et temast tuleb järgmine MR O ja loodan veel Dexteri peale(minu arust on temal parimad käed).

Igal juhul loodan,et Cutler EI võida ta pole seda väärt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu et keegi saaks Ronnile lähedalegi veel sellel aastal mitte!!!(kuid see on minu arvamus)

muidugi loodan et Dennis Wolf saab 10 sisse ise arvan,et temast tuleb järgmine MR O ja loodan veel Dexteri peale(minu arust on temal parimad käed).

Igal juhul loodan,et Cutler EI võida ta pole seda väärt...

Mille põhjal sa ütled et Cutler seda võitu väärt pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille põhjal sa ütled et Cutler seda võitu väärt pole?

kuju,suuruse,reljeef jne....ainult üks asi on Cutleril parem säär muu jääb Colmanile alla nii suuruse kuju poolest.

Igal juhul on veel Ronnie nr 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, kuulge, millest see tuleb, et viimaste aastate jooksul on tipus ainult 2 meest? Teised ei saa justkui löögilegi. Või vähemalt pole tuleva nädalavahetuseni saanud. Kuigi ei usu, et keegi kolmas 1. või 2. koha suudaks hõivata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelvõistluse pildid võrdlustega ja iga mehe kohta eraldi on väljas Flexonlines. Väidetavalt käib esikoha võitlus Cutlery ja Martinezi vahel, Dexter peaks olema kolmas, Coleman on minetanud oma hiilguse ja ei ole kuidagi vormis - lõppkohaks pakutakse 4-5. Pildid leiad siit:Pildid siin:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×