Jump to content
burn

ikka see kaalu tõstmis teema

Recommended Posts

põhiline loogiline vastus on et söö söö ja söö...aga ei ole sellist söögi isu, päevas tahaks max. 2 korda süüa. ainevahetus on liiga kiire ja proteiini tarbimine ajab lihtsalt kaks korda rohkem vetsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma oletan et küsimused või küsimus kõlavad järgnevalt :

kuidas ma saaksin juurde võtta sedasi kui ma ei söö nii palju kui tarvis ? või siis mis tõstaks söögi isu et mu kaal tõuseks?

Muudetud kasutaja Ahha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas saab ainevahetus liiga kiire olla, kui sa max 2 korda peäva sööd?

ja kui sa kõhu silmini täis sööd, siis sa muidugi tükk aega rohkem süüa ei jõua. proovi nii, et sööd väiksemad portsud ning tihedamini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühesõnaga teen 4 korda nädalas trenni, kõht läheb tühjaks päevas max. 2 korda...mul see rasva protsent on suht väike...tahaks nii õelda seda pekki ka vähe juurde saada

Muudetud kasutaja burn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas saab ainevahetus liiga kiire olla, kui sa max 2 korda peäva sööd?

ja kui sa kõhu silmini täis sööd, siis sa muidugi tükk aega rohkem süüa ei jõua. proovi nii, et sööd väiksemad portsud ning tihedamini.

Kiire ainevahetusega on nii,et kui sööd hästi tihedalt siis ainevahetus läheb veel kiiremaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
söön võimalikult palju liha,-piima tooteid, muna. kohupiima, päevas vähemalt 1L piima. Hommikuti kohukesi ja võileibu, korra nädalas võibolla macis jne

Riis, tatar, pasta, leivatooted?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhiline loogiline vastus on et söö söö ja söö...aga ei ole sellist söögi isu, päevas tahaks max. 2 korda süüa. ainevahetus on liiga kiire ja proteiini tarbimine ajab lihtsalt kaks korda rohkem vetsu.

Aga milleks sulle suurt kehakaalu vaja on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massi lisamiseks tehakse kombineeritud harjutusi ja neid tehes pingutatakse korralikult. Kui sedasi treenida, siis ei jõua lihtsalt põhimõtteliselt üle 3 korra nädalas keskmine inimene trennis käija. Võimalik, et sul on viga hoopis treeningkavas. Kavas peaksid sees olema kindlasti: jõutõmme, kükk, kummargil kangi vastu rinda tõmbamine ning mõni lisakoormusega lõuatõmbamise sarnane harjutus. Täiendava boonusena võiks sinna lisada: kangi rinnale rebimise, klassikalise tõukamise, klassikalise rebimise. Kui need kõik kavasse toppida, siis ei ole lihtsalt võimalik et massi ei tule juurde :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
22a. 70kg

Kui oled 160cm, siis pole ju probleemi :D

Kui 190cm, siis olen vastavat pilti ka varem näinud ja ... minu silmale ei olnud kena.

Aga tähtis on ikka see, kuidas ennast ise tunned.

Võin öelda, et lihaste kasv, eriti kui oled kiire ainevahetuse ja kehva isuga, on suur töö.

Sama nagu suure kaalu puhul selle alandamine kui on suur isu ja aeglane ainevahetus.

Mõlemad nõuavad järjepidevat tööd.

Korralik kava (nii toitumine kui trenn) + puhkus ... küll see isu ka tõused ja kaal koos sellega.

Elusaid ja edukaid näiteid on küll ja küll :rolleyes:

Jõudu ses raskes ettevõtmises!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean inimest kes on 2m pikk ja suitsetas kui suitsetamise maha j2ttis kasvas s''''giisu ja v6ttis 8 kuuga 12 kg juurde.

nii et kui tahad niiv2ga juurde v6tta ja oled suitsetaja siis ikka tasub maha j2tta k''ll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tean inimest kes on 2m pikk ja suitsetas kui suitsetamise maha j2ttis kasvas s''''giisu ja v6ttis 8 kuuga 12 kg juurde.

nii et kui tahad niiv2ga juurde v6tta ja oled suitsetaja siis ikka tasub maha j2tta k''ll

See on tavaliselt ajutine. tean ka päris mitut inimest kes jätsid maha. Ühel ei muutunud midagi ja teised võtsid mõne kilo ja kõik, hiljem kadus ka isu ja needki kilod kadusid. Kui tahd ikka juurde, siis püüa väiksemad kogused korraga süüa ja kordi rohkem. Kui kõhu ikka punni sööd, siis muidugi jama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled 160cm, siis pole ju probleemi ;)

Kui 190cm, siis olen vastavat pilti ka varem näinud ja ... minu silmale ei olnud kena.

Aga tähtis on ikka see, kuidas ennast ise tunned.

Võin öelda, et lihaste kasv, eriti kui oled kiire ainevahetuse ja kehva isuga, on suur töö.

Sama nagu suure kaalu puhul selle alandamine kui on suur isu ja aeglane ainevahetus.

Mõlemad nõuavad järjepidevat tööd.

Korralik kava (nii toitumine kui trenn) + puhkus ... küll see isu ka tõused ja kaal koos sellega.

Elusaid ja edukaid näiteid on küll ja küll :)

Jõudu ses raskes ettevõtmises!

ei ole midagi nii hull nagu räägitakse...isegi võin öeld, et imelihtne ehk siis treening- ja toitumiskava ja kõik. rasvastel on see asi raskem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×