Jump to content
Capricorn

Fitness.ee Rate auhinnamängu võitja

Recommended Posts

Tõesti mehel ülikõva töö tehtud 6 kuuga!

Vaatasin, et need pildid seal ei olnud väga hästi otseselt võrreldavad, selles mõttes, et viimane pilt on tehtud lähemalt. Püüdsin teha ühe sellise pildi, mis oleks nagu vaataja silmade läbi vaadatuna tehtud täpselt sama kaugelt (panin nina ja naba, mille asukoht eeldatavasti ei muutu, ühele kõrgusele või õigemini öeldes nina ja naba vahelise kauguse mõlemal pildil enam-vähem samaks), selline tuli välja:

gunnrm0.jpg

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja muide kas see pilt pole mitte võetud ühest sessioonist USA kodanikust?! mis oli kui ma ei eksi olemees.** portaalis or smt. Tegu ei ole isikusamasusega !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei, ei. Piltidel mees on sama, nii paremal kui vasakul. Ma pidasin silmas, et need pildid ja fitness.ee kasutaja ei ole sama isik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures üsna uskumatuna tundub, et mees pole oma sõnade kohaselt veel jõusaalis käinudki, ainult kodus kõhulihastele harjutusi ja kätekõverdusi teinud. :D

Se vorm mis mul hetkel on olen saavutanud kodus treenimisega.Kõhulihasepink ja kätekõverdused.Rohkem ma pole midagi teinud.Detsembris lähen ma REVAL-SPORT jõusaali.Sealt algab minu TÄHELEND lavakulturistiks saamiseks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HAHAHAH B):D:D:D

olete lollid v6i m2ngite lolli ?

see on FAKE konto ja on v6etud kuskilt google.com-st:D olen seda aegmahas ka n2inud vist

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...d=2724&sex=

Postitas gunnar31 (20.11.2007)

2007a.august.kaal 73kg.Tahan järgmine aasta klassikalises kulturismis konkurensi pakkuda.Mida arvate?

selline keha ja 73kg? ei usu, tyyp ei oska enda kehakaalu ka valetada. Kaalun ise 73kg ja see tyyp ei kaalu p2ris kindlasti sama palju.

nii et 2rge uskuge igast jama....

ps. sry, pole t2pit2hti hetkel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju k2ra eimillestki...ma pakuks.

Fotod on fotod, hetkel hinnake neid, kui mees on lavalaudadel siis hinnake seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin üks väidetav tulemus 3 kuuga, tegu pole küll eestlasega.

body02ca5.jpg

(hetkel pilt ei tule vist nähtavale, minu arvutis vähemalt mitte, loodetavasti asi paraneb saidiga millel see on, mul seda pilti arvutis ei ole ja kuhugi mujale ei saa laadida)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See Gunnar on täiesti olemas ja eesti mees, olen teda paar korda linnas näinud. Oli vist Yatesi toodete avamiselgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed on kadedad, et ühel inimesel võib hea vorm tekkida. Jumal teab mis geenid vanal on ja millega tegelenud on. Ain Kimber surus 14 aastaselt 100kg rinnalt, mis on ka paljude kulturistide jaoks suur number. Minu arvamus sellest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×