Jump to content
K-3-R-T

pikkus?

Recommended Posts

Tere mul selline küsimus et kui tõenäoline on see et mul jääb kasv kinni?? ma olen praegu 13 ja 160cm pikk...kui pikk ma olen siis umbes 20 aastaselt ma käin kolm korda nädalas trennis aga ma ei pinguta üle? nii äitähh siis ja ootan vastuseid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlen,kas see trenn üldse pikkust mõjutab.Mina kasvasin ligi 10 veel peale seda kui ma trenni tegema hakkasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh ega ma ka ei tea aga päris palju räägivad et kas sa ei karda et pikkus kinni jääb

See on jutt stiilis"naesed turul rääkisid",rõhutan tugevalt,et seni pole mitte ühtegi teaduslikku tõendit,mis seda müüti kinnitaks.Eelkõige määravad inemise pikkuse siiski geenid,oleneb sellest kui pikad on su vanemad ja mõnevõrra võib määrata ka vanvanemate pikkus,sest vahest võib juhtuda selliselt,et geen ei avaldu lapsel,avalduvad lapselapsel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja vaata, et sa korvpalli ei mängi väga palju, muidu kasvad jällegi liiga pikkaks : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei m2ngi :rolleyes:

On ainult üks võimalus, et sinuvanusel jõusaalis treenides kasv kinni jääks. Seda sel juhul kui sa kasutaksid steroide. Sellisel juhul toimub skeleti luustumine kiiremini ja potensiaalne kasv jääb tõesti saavutamata. Võid olla päris muretu selles suhtes, sest loodan, et nii rumal sa ei ole , et sellele teele läheksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on jutt stiilis"naesed turul rääkisid",rõhutan tugevalt,et seni pole mitte ühtegi teaduslikku tõendit,mis seda müüti kinnitaks.Eelkõige määravad inemise pikkuse siiski geenid,oleneb sellest kui pikad on su vanemad ja mõnevõrra võib määrata ka vanvanemate pikkus,sest vahest võib juhtuda selliselt,et geen ei avaldu lapsel,avalduvad lapselapsel.

Kus sa tead, et seda pole teaduslikult tõestatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen tähendanud, et sellest ajast peale kui jõusaalis hakkasin käima pole pikkust juurde tulnud. Olen 16a ja pikkust mul 175cm. Loodan, et kasvuhüppe tuleb varsti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen kuskilt kuulnud , et kui palju teha harjutusi kus on kang kuklal või surud ülesse kangi ja kui peale harjutust ei venita , siis vb selgroog mingi viltu minna vms.

Iseasi kas see jutt tõsi on :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×