Jump to content
ristokru

Triitseps

Recommended Posts

Tere,

Selline mure siis,et olen vaadanud kogu aeg,et käed väiksed kehaga võrreldes ja peegli ees uurides avastasin et triitsepsit pole nagu eriti!

Seega kuidas seda treenida järgi ehk suuremaks? Trenni teinud u 1,7aastat. Äkki keegi oskab õelda mitu lihast triitsepsis on Ja harjutusi mis treeniks neid mõlemaid? Äkki triitsepsit taha 2 korda nädalas? Eile tegin triitsepsit ja täna pole tundagi et oleks midagi teinud.

Praegu teen trenni sellise kava järgi: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

Tänan abi eest juba ette!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Selline mure siis,et olen vaadanud kogu aeg,et käed väiksed kehaga võrreldes ja peegli ees uurides avastasin et triitsepsit pole nagu eriti!

Seega kuidas seda treenida järgi ehk suuremaks? Trenni teinud u 1,7aastat. Äkki keegi oskab õelda mitu lihast triitsepsis on Ja harjutusi mis treeniks neid mõlemaid? Äkki triitsepsit taha 2 korda nädalas? Eile tegin triitsepsit ja täna pole tundagi et oleks midagi teinud.

Praegu teen trenni sellise kava järgi: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

Tänan abi eest juba ette!!

http://www.bodybuilding.com/fun/triceps.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Triitseps peaks koosnema kolmest lihasest.

Prantsuse surumisel saab kõige enam vatti sisemine pea. Plokil allasurumised sirge käepidemega teevad samuti sisemist külge. V-kujulise käepidemega hõlmatakse ka välimine pea ning köit kasutades rakendub välimine pea suhteliselt tugevalt. Peopesad ülespoole plokil allasurumisel tötavad kõik 3 pead. Kickbackide korral samuti.

Mulle tundub, et sinu käevarte massi vähesuse põhjuseks on liiga jaotatud kava. Olles treeninud alles 1,7a on liiga vara teha õlavarrelihaseid kord nädalas Peaksid vähemalt 2...3 kolm korda tegema.

Triitsepsi massi arendamiseks peab neid kindlasti mingi aeg suurte koormustega koormama. See tähendab, et nende arendamiseks tuleb neid vahel šokeerida. Ise teen selleks prantsuse surumist korra ca 3 nädala jooksul 9...10 korduse pikkused seeriad sellise raskusega, millega tavaliselt jõuaks teha võib-olla 6 kordust. Muidugi selleks peab suht sodiks ennast pingutama. Tulemus on seda väärt igatahes :rolleyes:. Kui kavatsed samat ideed kasutada, siis kindlasti jäta meelde, et prantsuse surumine on küünarliigese surm - enne väga intensiivseid seeriaid PEAB küünarliigestele korraliku soojenduse tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lisaks ka oma tagasihoidliku mulje olavarre kolmpea lihase kohta.

Nimelt proovisin kitsa haardega rinnalt surumist horisontaal pingil, et triitsepit treenida, ja mitte ei onnestunud, ei tunnetanud kuidagi lihast, ja e iarenenud kuidagi raskused edasi, see harjutus ei sobinud uhti, ja randmed ka vakutasid takkaotsa vee lveid ipeale, koik ol ivale ei sobinud.

Aga roobapuudel surumine sobis ja sobib siiamaani hasti, see on paris harjutus triitsepsi jaoks!

alustasin nn gravitatsiooniabiga, kus oli roobaspuude seadmel abiks 30 kg minu kehakaalust maha, ja nii treenisin, ja nuud laheb juba kenasti 5X27.5 kg lisaraskusena kehakaalule (75-80kg), ja see harjutus on toesti min ulemmik harjutus ja triitseps areneb, vahemalt jou poolest, millest mulle piisab.

Et soovitan sullegi votta roobaspuudel surumise oma triitsepsi pohiharjutuseks, ja lisa aina raskust juurde agressiivselt iga nadal!

Teine harjutus on althaardes ploki allasutumine, see annab samuti hea tunnetuse triitsepsile. Aga seal tootab teine triitsepsi pea, ja seal nii agressiivselt raskusi ei tosta juba, tuleb olla tagasi hoidlikum. Minu soovitus luhike: tee roobaspuudel surumist, ja lisa iga tren nraskusi aine juurde, iga trenn!

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Selline mure siis,et olen vaadanud kogu aeg,et käed väiksed kehaga võrreldes ja peegli ees uurides avastasin et triitsepsit pole nagu eriti!

Seega kuidas seda treenida järgi ehk suuremaks? Trenni teinud u 1,7aastat. Äkki keegi oskab õelda mitu lihast triitsepsis on Ja harjutusi mis treeniks neid mõlemaid? Äkki triitsepsit taha 2 korda nädalas? Eile tegin triitsepsit ja täna pole tundagi et oleks midagi teinud.

Praegu teen trenni sellise kava järgi: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=24

Tänan abi eest juba ette!!

Kas keegi on üldse saanud endale märkimisväärseid triitsepseid 1,7 aastaga? Mina küll ei tea ühtegi sellist meest. Ennekõike varu kannatust. Samuti vaata, et su kava oleks loogilise ülesehitusega (lihaste jaotusega üheks treening tsükliks ehk ükeks ringiks kus kõik lihased korra läbi oled teinud), et triitseps ei satuks ületreeningusse. Kui soovid mingeid lihasgruppe järgi aidata siis on viimane asi hakata neid 3 x nädalas treenima. Piisab kui teed 1triitsepsi trenni nädalas ja selle korralikult. Teatavasti saavad triitsepsid päris suure koormuse ka rinna trennis , samuti õla surumise juures. Nii, et mõtle, vaata oma kava läbi ja kui asud trennis triitsepseid piinama siis tee seda max 10 seeriat ja 3 erinevat harjutust. Sellest seeriate arvust piisab täiesti, et mõjutada lihaseid kasvu eesmärgil. Küsi endalt iga triitsa trenni lõpus kas ma ei oleks suutnud teha ehk mõnes harjutuses korduse või kaks rohkem. Kas ma ei oleks suutnud kasutada suuremat raskust, puhtamat tehnikat. Vastavalt oma küsimuse vastusele tee trennis parandused.

Edu ja nagu ütlesin anna endale aega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi on üldse saanud endale märkimisväärseid triitsepseid 1,7 aastaga? Mina küll ei tea ühtegi sellist meest. Ennekõike varu kannatust. Samuti vaata, et su kava oleks loogilise ülesehitusega (lihaste jaotusega üheks treening tsükliks ehk ükeks ringiks kus kõik lihased korra läbi oled teinud), et triitseps ei satuks ületreeningusse. Kui soovid mingeid lihasgruppe järgi aidata siis on viimane asi hakata neid 3 x nädalas treenima. Piisab kui teed 1triitsepsi trenni nädalas ja selle korralikult. Teatavasti saavad triitsepsid päris suure koormuse ka rinna trennis , samuti õla surumise juures. Nii, et mõtle, vaata oma kava läbi ja kui asud trennis triitsepseid piinama siis tee seda max 10 seeriat ja 3 erinevat harjutust. Sellest seeriate arvust piisab täiesti, et mõjutada lihaseid kasvu eesmärgil. Küsi endalt iga triitsa trenni lõpus kas ma ei oleks suutnud teha ehk mõnes harjutuses korduse või kaks rohkem. Kas ma ei oleks suutnud kasutada suuremat raskust, puhtamat tehnikat. Vastavalt oma küsimuse vastusele tee trennis parandused.

Edu ja nagu ütlesin anna endale aega!

Kas triitsepsile on parem 4x10 või 3x10 teha?

Tänud ka kõigile kes aitasid!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa oled pea 2 aastat trenni teinud ja alles nüüd märkad et triitseps on väike. Mida sa seal jõusaalis teed siis üldse?

Sa mõtled et lähed jõusaali siis kohe triitseps hiigel suur? Algul ei pööra tähelepanu sellele, kuna las kasvab aga nüüd hakkan vaatama et jääb kogu aeg kuidagi arenguga maha! Ülejäänud lihased norm. ja kui vaatad üld pilti siis triitseps lihtsalt väike.

Kas oleks kuidagi võimalik aidata järele triitsepsit kasvada? Äkki keegi oskab õelda kas selles kavas kõik piisav et triitseps saaks korralikult läbi töödatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab õelda kuidas teha super seeriat triitsepsile?

Pole varem teinud ja oleks tänulik kui keegi räägib kuidas teha!!

Esmasp. Rind ja Reede siis triitseps- peaks lihas saama puhata küll!?

Triitsepsile sooviks teha siis 3 harjutust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab õelda kuidas teha super seeriat triitsepsile?

Pole varem teinud ja oleks tänulik kui keegi räägib kuidas teha!!

Esmasp. Rind ja Reede siis triitseps- peaks lihas saama puhata küll!?

Triitsepsile sooviks teha siis 3 harjutust!

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teed ühe seeria ühte harjutust ja ilma puhkuseta teed teise ja kui soov siis kolmanda.

sellest saan aru aga kui palju ma niimoodi lasen?

Harjutus1 siis kohe harjutus2 ja siis edasi? kas kohe järgi jälle h.1 ja h2 ja nii moodi 3korda järjest?

Ja siis pärast teen harjutus3 3x10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kava järgi mis sa teed on 3 harjutust triitsepsile.Teed harjutused ilma puhkamata läbi, puhkad ja teed uuesti need kolm läbi.Puhkad ja teed uuesti. Marek Liiva oma teises treeningvideos tegi rinda superseeriatega.

Aga kui teha super seeriat, kas ma peaksin tegema seda kogu kehale? ja kaua tehakse super seeriat kavana? Teen 1,5kuud? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kava järgi mis sa teed on 3 harjutust triitsepsile.Teed harjutused ilma puhkamata läbi, puhkad ja teed uuesti need kolm läbi.Puhkad ja teed uuesti. Marek Liiva oma teises treeningvideos tegi rinda superseeriatega.

Kas hoopis selga ei teinud? ...Ja järgi vaadata ei viitsi... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×