Jump to content
matti

Suur probleem

Recommended Posts

Terekest :P

Hetkel on mul üts probleemn,nimelt tegin ma neljapäeval üle pika aja uuesti trenni,tegin rinda ja triitsepsit.Hetkel on aga rind nii valus,et ei saa käsi peaaegu liigutada. B):P

Jälelikult on mul lihas mõningal määral rebestunud,jube nõme tunne,isegi puhkeseisundis valutab.Mis aitaks?Ma olen kuulnud,et lihaserebestuse puhul kiirendavad taastumist steroidhormoonid,aga praegu ei taha selle teele minna,vähemalt veel :) ,seega kas oleks ka alternatiive steroididele?

Ette tänades :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole paris kindel ,aga ma arvan, et see streroidhormoon pole sugugi halb asi, tavaline abistav ravim. Esmamuljena voib tekkida veidi negatiivne mote, et tegu mingi halva "steroid"-iga. No ma ei tea, nagu juba utlesin ,aga pakun, et see on hea ravim, mis sustitakse sulel sisse ja aitab asja kiirelt kenasti korvalmojudeta korda teha. Ilma selleta 4 kuud jousaalist eemal olla ja lihast valutada pole sugugi parem variant. Kui arst teeb ettepaneku seda steroidindust sustida, siis las sustib. Soovitaks ule uurida, kas tegu on ikka selles mottes steroidiga, mida esmamuljel mottesse voiks tekkida. Ma arvan et see on uks tagasihoidlik hea sust.

Kui pole ammu treeninud, siis piisab paarist kergest harjutusest lihasele, et see jargmine paev valutaks, jargmisel trennil tuleb aga juba vaeva naha, et lihast koormata ja valutama panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti juures pole käinud ja ausalt öeldes pole ka planis,kuigi valu on küll suur aga väliselt pole miskit näha,seega mõtlesin ma seda ravi omalgatuslikult teha.Üks ampull nandrolooni maksab kuskil 170-180 krooni,selle mõju kestab kuskil 2 nädalat.Selle aja jooksul peaks vigastus paranema.Ise kardan ma aga seda,et äkki hakkab asi liialt meeldima? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole sul vaja mingeid steroide. Pikk paus ja liigagar algus tegi oma töö. Kui trennis lihastesse mingit valu ei löönud siis taastub kõik 10päeva jooksul kindlasti. Rebestus on see küll kuid tegu on nn-mikrorebestustega mis ikka peale trenni lihase natuke valusaks teevad. Nüüd on pausi tõttu neid rebestusi palju ja lihastes kege või ka natuke suurem põletik seetõttu. Kui valu elada ei lase võta mõni tablett valuvaigistit. Nagu ütlesin vähemalt 10 p. pärast on kõik ok. Edaspidi ole natuke tagasihoidlikum kui juhtub paus sisse tulema treeningutesse ja uuesti alustad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lase puhata ja taastuda. Tegemist jah mikrorebestustega. Oleks tegemsit nö kõnekeeles kasutatava rebestusega, siis oleks esimeseks tunnuseks tugev verevalum lihasel. Võimalik, et üldse venitasid kõõlused hoopis ära.

Kõige enam kasutatakse sellist probleemide lahendamiseks Fastum geli või Capsicami, aitab ka Deep Relief.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole paris kindel ,aga ma arvan, et see streroidhormoon pole sugugi halb asi, tavaline abistav ravim. Esmamuljena voib tekkida veidi negatiivne mote, et tegu mingi halva "steroid"-iga. No ma ei tea, nagu juba utlesin ,aga pakun, et see on hea ravim, mis sustitakse sulel sisse ja aitab asja kiirelt kenasti korvalmojudeta korda teha.

See "steroid" millest sina räägid on ilmselt kataboolne steroid, kortisool ehk hüdrokortisoon.

Väga ebameeldiv hormoon. Ehkki põhimõtteliselt eluks hädavajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See "steroid" millest sina räägid on ilmselt kataboolne steroid, kortisool ehk hüdrokortisoon.

Väga ebameeldiv hormoon. Ehkki põhimõtteliselt eluks hädavajalik.

Lihaskasvu koha pealt küll jah. A vähemalt trenni ajal saab kortisooli natukene ise ka tagasi hoida. Trenn tuleks 1h raames hoida, iga päev 8 tundi und saada, ning kui võimalus on, siis glutamiini võtta. Pikemad trennid teevad just kortisoolile rohkem halba kui head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul endal oli ka sama asi, arst ytles et paar nädalat mitte mingit trenni teha ülakehale ja siis paraneb täielikult ära nii et head puhkust siis:D Pühad ka niguinii- pole vaja rapsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihaskasvu koha pealt küll jah.

Nagu ma aru saan, keerab ta praktiliselt igas organis igasugust jama kokku, ajus k.a.

Tõuseb koos vanusega.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×