Jump to content
sifka

m 100

Recommended Posts

et kas keegi on seda tootet kasutanud?ning mis on selle head ja vead :) ning kas see sobib 15a,kes on mingi 6-7 kuud regulaarselt jõusaalis käinud.võibolla on mingid teisi lisandeid mis on parem kui M 100. Soovitage!

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=76

Muudetud kasutaja sifka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga millist siis soovitate,kui mitte M 100.

Ning ma vahepeal mõtlesin ht-r aga see on neile kellel on suur lihasmass.ma ei ütleks et mul väike lihas on aga ka mitte väga suur,muidu olen kuskil 180 pikk ja kaalun kuskil 65 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga millist siis soovitate,kui mitte M 100.

Ning ma vahepeal mõtlesin ht-r aga see on neile kellel on suur lihasmass.ma ei ütleks et mul väike lihas on aga ka mitte väga suur,muidu olen kuskil 180 pikk ja kaalun kuskil 65 kilo.

"kui lõpetate M 100 tarvitamise ja jätkate normaalsete treeningut, jäävad juba arenenud lihased alles. "

kas see sama kehtib ka teiste valgupulbrite kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"kui lõpetate M 100 tarvitamise ja jätkate normaalsete treeningut, jäävad juba arenenud lihased alles. "

kas see sama kehtib ka teiste valgupulbrite kohta?

Valgupulbrid on oma olemuselt tegelikult TOIT,ei midagi muud.Sa vist ajad valgupulbrid ja tugevad steroidid segamini. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valgupulbrid on oma olemuselt tegelikult TOIT,ei midagi muud.Sa vist ajad valgupulbrid ja tugevad steroidid segamini. :)

Seda minagi, aga paljud tuttavad räägivad, et lihased vajuvad ära kui lõpetad proteiini pulbrite tarbimise. tundub et nad on lihtsalt kadedad vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valgupulbrid on oma olemuselt tegelikult TOIT,ei midagi muud.Sa vist ajad valgupulbrid ja tugevad steroidid segamini. :)

hahahahaa, no see oli nüüd küll päeva parim nali.... tegi kohe tuju heaks hahahahaa, valgupulbrid ja toit, hahahahaa, toit ja valgupulbrid, hahahahaa. no ma ei tea, see on sama hea kui öelda korras mutrile et ta on olemuselt korras mootor, hahahahaa, mutter ei hakka sellest tööle

pulber jääb ikka pulbriks ükskõik millest ta tehtud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval juba tunduvalt paremaid ja samas soodsama hinnaga proteiine. Isiklikult eelistan WHEY+-i. Hind peaks ka tulema pea poole odavam. Kunagi sai ka seda m100-t söödud. Jube hinne oli kui mõelda et 1994 aastal oli see sama kallis. Lootuses, et see mingit imet sinuga teeb. Ei tee, vaeseks sööd ennast muud midagi. Aga eks lootust tekitas ka seesama reklaamlause, et kõik mis tulnud see jääb pärast kasutamist alles. Ju ta jäigi, aga ega juurde küll ei tulnud midagi. Vähemalt ei täheldanud mingit efekti. Maitse oli jah enam vähem, minujaoks pisut lääge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda minagi, aga paljud tuttavad räägivad, et lihased vajuvad ära kui lõpetad proteiini pulbrite tarbimise. tundub et nad on lihtsalt kadedad vms.

Selliseid tuttavaid ei saa eriti tõsiselt võtta, ei maksaks, sest nad ei tea millest nad räägivad.

Üldse,need kes palju räägivad kardavad midagi, rahustades ennast siis niimoodi. Sealt võib aga sellisel juhul tulla sellist ulmet , et hoia ja keela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et tahaks nüüd mareki arvamust kuulda,et kumba toodet sa muidu soovitaksid mulle:http://shop.fitness.ee/product_info.php?cPath=21&products_id=610

või http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=611

SIISKI SOOVITAKS hoopis seda http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=316

Tõesti väga hea ja toimiv proteiin. Hind on natuke küll soolasem teistest, kuid parem osta üks merzedes benz kui viis vene ladat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×