Jump to content
Existence

Leiud !!!

Recommended Posts

Ma pole eriti midagi leidnud, üle üldiselt ka, a mul üks sõber kes nagu on leidnud suht nobedalt, kunagi 3-4a tagasi leidis rahakoti sõbraga kus oli 4500.- ja selle suve algul leidis linna pealt välismaallase rahakoti kus oli ca 2500.- Aga need leidis ta niisama mitte joostes. Veab mõnel :) Aga no kaotaja pole just kõige parem olla...

Ja leidub ka inimesi kes tagastavad rahakoti koos kõigi sissejäätud varaga. Näiteks klassivend kaotas rahakoti taksosse koos dokumentide ja 800 krooniga. Järgmine päev helistas sinna taksosse kust oli endale takso tellinud ja sai selle vanamehe numbri mille järel sai ta enda rahakoti tagasi koos kõigi asjadega B)

Ise olen pangakaarte tagastanud inimestele mis on pangaautomaati unustatud. Või kui inimest läheduses ei ole siis olen panka ära visanud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole eriti nii hea õnnega , et leiaks väärtuslikke asju :) Kõige suurem raha mis ma leidnud olen , oli bussijaamas mingi kokku käkerdatud veidike üle 70 krooni B) Ja siis kui ma väike olin leidsin vana vene 1000 rublase :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole eriti midagi leidnud, üle üldiselt ka, a mul üks sõber kes nagu on leidnud suht nobedalt, kunagi 3-4a tagasi leidis rahakoti sõbraga kus oli 4500.- ja selle suve algul leidis linna pealt välismaallase rahakoti kus oli ca 2500.- Aga need leidis ta niisama mitte joostes. Veab mõnel :)

Aga äkki aitas ta psut "leidmisele" kaasa ka? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minult "leiti" käekott, kus sees olid pass, rahakott, mobiiltelefon, võtmed, kosmeetika, munaleivad lõunaks ja pulgakomm väiksele sugulasele. Politseinik fikseeris kogukahjuks 7500 eeku. "Leidmise" käigus sain veidike peksa ka. Oli tore hommik, töökoha ukseni 10 sammu. Kohtuekspertiisis möödus teine kena päevake, sain oma tühise kõhupõrutuse eest sõimata, sest mind ju ei vägistatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minult "leiti" käekott, kus sees olid pass, rahakott, mobiiltelefon, võtmed, kosmeetika, munaleivad lõunaks ja pulgakomm väiksele sugulasele. Politseinik fikseeris kogukahjuks 7500 eeku. "Leidmise" käigus sain veidike peksa ka. Oli tore hommik, töökoha ukseni 10 sammu. Kohtuekspertiisis möödus teine kena päevake, sain oma tühise kõhupõrutuse eest sõimata, sest mind ju ei vägistatud.

Üts hää põhjus,miks on kasulik relva omada B) Relva saaks mustalt turult 3-4 tuhandega,seega oleksid sa ikkagi plussis olnud.Oleksid röövlile brauningu näkku surunud,vaevalt,et ta enam midagi oleks julgenud teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üts hää põhjus,miks on kasulik relva omada B) Relva saaks mustalt turult 3-4 tuhandega,seega oleksid sa ikkagi plussis olnud.Oleksid röövlile brauningu näkku surunud,vaevalt,et ta enam midagi oleks julgenud teha. :)

Mis Sa arvad, kus hoiaks naisterahvas relva? Sealsamas, kus küüneviiligi - käekotis :P

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See relv ka veits hull,pärast läheb lahti ka veel näo ees,kuigi tahtsid ainult hirmutada<_<

Pipragaas mõistlikum,seda võid taskus ka ju hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pipragaas mõistlikum,seda võid taskus ka ju hoida.

See jah vähe mõistlikum variant, kuigi tol hommikul ma vaevalt oleksin saanud seda kasutada, sest järsku oli üks džentelmen selja taga ja hoidis käsi kinni, teine virutas jalaga kõhtu. Selleks ajaks, kui maast üles sain, polnud mul aimu isegi sellest, kuhu poole nad jooksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See relv ka veits hull,pärast läheb lahti ka veel näo ees,kuigi tahtsid ainult hirmutada<_<

Pipragaas mõistlikum,seda võid taskus ka ju hoida.

Egas sa pea siis relva vinnastama,röövel ei pane tuhinas seda tähelegi,et relv vinnastamata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on küll juba teemast kõrvale kaldunud, kuid siiski ... Kui tõmbad relva välja, siis kas oled ka valmis seda kasutama? Mis saab siis, kui ka röövlil on relv? Tulevahetus? Labiilse inimese käes on relv talle endale ohtlik. Lisaks ei tea meist keegi, kuidas ta kriisisituatsioonis käitub, kui pole selles just varem olnud. Enesekaitsepiire on lihtne ületada, kuid on võimalus nende eest maksta terve ülejäänud elu. Olen omanud relva, Walther P99 ning reaalselt nende aastate jooksul seda vaja ei läinud. Käisn vaid tiirus laskmas ning oma firmast raha inkasseerimisel oli ka kaasas. Lõpuks müüsin maha, kuna ei viitsinud kaasad vedada. Palju mõistlikum on omada gaasi - väike ja suhteliselt ohutu võrreldes suvalise püstoli või revolvriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lased röövli maha,,siis on minu teada halvimal juhul tegemist hädakaitsepiiride ületamisega,maksimumkaristus 2 aastat,suure tõenäosusega saad siiski tingimisi.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Egas sa pea siis relva vinnastama,röövel ei pane tuhinas seda tähelegi,et relv vinnastamata

Relv ei tohigi olla vinnastatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jah vähe mõistlikum variant, kuigi tol hommikul ma vaevalt oleksin saanud seda kasutada, sest järsku oli üks džentelmen selja taga ja hoidis käsi kinni, teine virutas jalaga kõhtu. Selleks ajaks, kui maast üles sain, polnud mul aimu isegi sellest, kuhu poole nad jooksid.

Nii värdiat, kes naist kõhtu lööb, ikka annab leida. Kas siis teisi inimese tõesti polnud läheduses, kes oleks võinud abi osutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei leidnud seda küll joostes, aga täna leidsin avalikust wc-st rahakoti, mis tundus suhteliselt paks olema. Aga vaatamata sellele ei vaadanud ma sinna sisse, vaid viisin selle omanikule tagasi :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii värdiat, kes naist kõhtu lööb, ikka annab leida. Kas siis teisi inimese tõesti polnud läheduses, kes oleks võinud abi osutada?

Ei olnud kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Egas sa pea siis relva vinnastama,röövel ei pane tuhinas seda tähelegi,et relv vinnastamata

See vend, kes hommikusel ajal tänaval naisterahvale kallale tungib, on tõenäoliselt oma ajud nii segi süstinud, et teda ei koti mingisugune relv, olgu siis vinnastamata või mitte. See pilt on Hollywoodi filmist pärit, et pätt relva nägemise peale käpad püsti viskab ja viisakalt head päeva soovib. Parimal juhul võtab ta sult tuki hoopis ära ja halvimal juhul saad ebaseadusliku relva omamise eest ise paar aastat trellide taga sitsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei leidnud seda küll joostes, aga täna leidsin avalikust wc-st rahakoti, mis tundus suhteliselt paks olema. Aga vaatamata sellele ei vaadanud ma sinna sisse, vaid viisin selle omanikule tagasi :) .

no siis peab küll ütlema et väga abivalmis ! ma arvan et 10-nest üks inimene käituks niimoodi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei ole küll rahakotti leidnud, aga olen paar korda pangakaardi omanikule tagastanud, kuna endaga sama juhtunud, et unustanud masinasse.

Ma ei leidnud seda küll joostes, aga täna leidsin avalikust wc-st rahakoti, mis tundus suhteliselt paks olema. Aga vaatamata sellele ei vaadanud ma sinna sisse, vaid viisin selle omanikule tagasi B) .

PS. Kuidas sa teadsid, et kellele tuleb rahakott tagastada, kui sa sinna sisse ei vaadanud? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×