Jump to content
ants16

Kava fitnessi lehelt

Recommended Posts

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=20

1) Seal on kirjutatud, et peale jõutreeninguid teha aeroobset 30min, kas see on mõeldud et samal päeval joosta 30min, või võib ka kahe treeningupäeva vahel joosta seda?

2)Teine küsimus on selline, mis küll ei puuta kavasse, aga kuna ma mingeid toidulisandeid ei kasuta ja söön 5x päevas, siis mitu tundi enne ja pärast trenni oleks soovitatav süüa. Ning kas enne ja pärast trenni oleks mõtekas mingit jogurtit süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Ikka samal päeval jookse

2) Oma kohapealt ütlen et ma söön 1 tund enne ja pärast trenni, jogurtit võib küll juua kohe peale trenni ühe paki ära, saad vajaliku kätte seal, mulle meeldib 0,1% jogurt :)

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin 3x nädalas, ja sooviksin 2ks jaotatud kava.

Kumb oleks mõtekam kas:

1) päev

Rind

Õlg

Ülaselg

Käsivars

Alaselg

2) päev

Biitseps

Triitpses

Kõhulihas

Jalad

VÕI

1)päev

Rind

Õlg

Triitseps

Jalad

2)päev

Selg

Biitseps

Kõht

Käsivars

Kumb neist parem oleks ja mida muuta tasuks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes mina teen niimoodi:

1.päev

Rind

Selg

Trapets

Biitseps

2.päev

Jalad

Õlg

Triits

Kõht

Väga efektiivne minuarust B)

Kas mitte biits ja selg ühel ja samal päeval pole natuke paha?

Kui biitsa esimesena teha, siis ei jõua enam ju selga teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi tegi mulle üks isa tuttav kulturist (enam ei tegele) kava ja seal oli ka biitseps + selg , ja ma ei ütleks , et ma pärast teha ei jõudnud selga. Kuigi nüüd ma teeks siiski selga ennem ja siis biitsa. Selg ja biitseps sobivad minu arust küll ühele päevale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogiline ongi, et suured lihased ennem ja siis väiksed või üldse eraldi teha(näiteks siis biitseps ja selg eraldi päeval, siis saab ka biitsepsile rohkem rõhku panna), sama asi on ka harjutustega, et vabad raskused ennem, siis masinad.

Endal hetkel selline split: 1p: rind, biitseps, kõht 2p: selg, triitseps 3p: jalad, õlg, kõht( jala päeval tuleb sisse ka seljasirutaja vahest, kui jõutõmmet teen).

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiline ongi, et suured lihased ennem ja siis väiksed või üldse eraldi teha(näiteks siis biitseps ja selg eraldi päeval, siis saab ka biitsepsile rohkem rõhku panna), sama asi on ka harjutustega, et vabad raskused ennem, siis masinad.

Endal hetkel selline split: 1p: rind, biitseps, kõht 2p: selg, triitseps 3p: jalad, õlg, kõht( jala päeval tuleb sisse ka seljasirutaja vahest, kui jõutõmmet teen).

Kuidas arenguga sellise kavaga lood on? Suht hea vist?

Ning kui sa teed ntx rind ja biitseps, siis harjutused on 4x10 ja kõik harjutused on erinevad? Viitsid äkki natuke täpsustada :) ?

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×