Jump to content
ahf

mul on bemmil uued kummid

Recommended Posts

Kle mida sa ise fännad ? Asi on maitses mees, ära kutsu kõiki inimesi debiilikuteks kes teevad sellist muusikat mida sina ei kuula vms.

Ma arvan, et siin pole asi just muusikas. Pigem selles, et loo sõnumis ja videos !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KUIDAS TE ARU EI SAA, ET SEE LUGU ON TEHTUD RULLNOKKADE MÕNETAMISEKS, MITTE RULLNOKKADE POOLT. NAGU LOO AUTORID KA ÜTLESID, ET TAHAVAD ÜHELE ÜHISKONNAKOHILE TÄHELEPANU JUTIDA. Nagu film "Tulnukas".

Ja kui keegi teeks loo, kus sõnad: Olen jõusaaali mees ma, Meeldib seal eitesid vaadata, Rinnalt 150 kg lükkan ma.-

Kas siis Jõusaalis käiad hakkaksid seda lugu kuulama?-Nagu üks võitis, et varsti hakkab seda lugu Rullnokkade autodest kuulma.

Issand alasta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUIDAS TE ARU EI SAA, ET SEE LUGU ON TEHTUD RULLNOKKADE MÕNETAMISEKS, MITTE RULLNOKKADE POOLT. NAGU LOO AUTORID KA ÜTLESID, ET TAHAVAD ÜHELE ÜHISKONNAKOHILE TÄHELEPANU JUTIDA. Nagu film "Tulnukas".

Ja kui keegi teeks loo, kus sõnad: Olen jõusaaali mees ma, Meeldib seal eitesid vaadata, Rinnalt 150 kg lükkan ma.-

Kas siis Jõusaalis käiad hakkaksid seda lugu kuulama?-Nagu üks võitis, et varsti hakkab seda lugu Rullnokkade autodest kuulma.

Issand alasta!

Õige jutt! See on ju ilmselge, et see on ikka naljaga tehtud lugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUIDAS TE ARU EI SAA, ET SEE LUGU ON TEHTUD RULLNOKKADE MÕNETAMISEKS, MITTE RULLNOKKADE POOLT. NAGU LOO AUTORID KA ÜTLESID, ET TAHAVAD ÜHELE ÜHISKONNAKOHILE TÄHELEPANU JUTIDA. Nagu film "Tulnukas".

Ja kui keegi teeks loo, kus sõnad: Olen jõusaaali mees ma, Meeldib seal eitesid vaadata, Rinnalt 150 kg lükkan ma.-

Kas siis Jõusaalis käiad hakkaksid seda lugu kuulama?-Nagu üks võitis, et varsti hakkab seda lugu Rullnokkade autodest kuulma.

Issand alasta!

tõsi ta on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUIDAS TE ARU EI SAA, ET SEE LUGU ON TEHTUD RULLNOKKADE MÕNETAMISEKS, MITTE RULLNOKKADE POOLT. NAGU LOO AUTORID KA ÜTLESID, ET TAHAVAD ÜHELE ÜHISKONNAKOHILE TÄHELEPANU JUTIDA. Nagu film "Tulnukas".

Ja kui keegi teeks loo, kus sõnad: Olen jõusaaali mees ma, Meeldib seal eitesid vaadata, Rinnalt 150 kg lükkan ma.-

Kas siis Jõusaalis käiad hakkaksid seda lugu kuulama?-Nagu üks võitis, et varsti hakkab seda lugu Rullnokkade autodest kuulma.

Issand alasta!

Kas rullnokkadele ei meeldinud siis tulnukas loomulikult nad vaatasid seda ja nersid samamoodi ju sama on ka sellelooga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUIDAS TE ARU EI SAA, ET SEE LUGU ON TEHTUD RULLNOKKADE MÕNETAMISEKS, MITTE RULLNOKKADE POOLT. NAGU LOO AUTORID KA ÜTLESID, ET TAHAVAD ÜHELE ÜHISKONNAKOHILE TÄHELEPANU JUTIDA. Nagu film "Tulnukas".

Ja kui keegi teeks loo, kus sõnad: Olen jõusaaali mees ma, Meeldib seal eitesid vaadata, Rinnalt 150 kg lükkan ma.-

Kas siis Jõusaalis käiad hakkaksid seda lugu kuulama?-Nagu üks võitis, et varsti hakkab seda lugu Rullnokkade autodest kuulma.

Issand alasta!

Sa vist ei lugenud minu posti läbi korralikult.

"Täiesti jube lugu ju ! Ja noh kui see on mõeldud tähelepanu juhtimiseks, siis vaatamata sellele võib mingi paari päeva pärast linnavahel näha mingeid rämedalt roostes '82 aasta "bemme", millest kostub see lugu nii valjult, et haledad isearetatud kõlarid taovad üle."

Ja peale tulnuka filmi, hakkasid mitmed ossid, kes satiirist aru ei saanud, veel rohkem burxi sööma ja karvastega kanu kitkuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa vist ei lugenud minu posti läbi korralikult.

"Täiesti jube lugu ju ! Ja noh kui see on mõeldud tähelepanu juhtimiseks, siis vaatamata sellele võib mingi paari päeva pärast linnavahel näha mingeid rämedalt roostes '82 aasta "bemme", millest kostub see lugu nii valjult, et haledad isearetatud kõlarid taovad üle."

Ja peale tulnuka filmi, hakkasid mitmed ossid, kes satiirist aru ei saanud, veel rohkem burxi sööma ja karvastega kanu kitkuma.

jah nõustun

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eided ja bemm olid normaaaaalsed ja kõik. :)

absoluutselt et normaalne lugu. sõnad leiab jobust. peab omale cah uued kummid peale panema, hea ketsi panna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatan,et eespool kommenteerinud kangimehed ei ole just kõige teravamad pliiatsid.:)

Aga kes veel aru ei saanud,siis selle asja nimi on iroonia,katsuge natuke väljas käia ja raamatuid lugeda,tabate ka ära.

Edu!

Muudetud kasutaja foggy01 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan,et eespool kommenteerinud kangimehed ei ole just kõige teravamad pliiatsid.:)

Aga kes veel aru ei saanud,siis selle asja nimi on iroonia,katsuge natuke väljas käia ja raamatuid lugeda,tabate ka ära.

Edu!

mille järgi sa aru said, et see iroonia on ja mitte satiir, komöödia, huumor, karikatuur, travestia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar korda võib ju seda kummilugu isegi kuulata. Sõnad on head. Aga, et raadiost lastaks, ei tänan. See on paha, et umbes sarnase mõtteviisiga noori on palju. Üha enamal noortel jääb põhi- või keskharidus omadamata - üha rohkem kurjategijaid ja taolisi rullnoka mentaliteediga jõmme hakkab lisanduma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×