Jump to content
AlanBStard

beeta-alaniini saadavus

Recommended Posts

jep, mul sama, mõju on tuntav. Teise vahenditega võib aega minna a selle kraami puhul on tõesti näha ja tunda kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas fitness.ee e-poodi on ka millalgi puhast beeta-alaniini oodata?

Mul oleks pakkuda üks avatud purk beeta alaniini, st tegin lahti, võtsin umbes 60g sellest, kuid mulle ei sobi. Vist 400g või 500g purk on, maksin selle eest 740 kr, annaksin 500-ga ära kui keegi soovib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas te seda tarbite, valgusheigiga või puhta veega? Kuidas mekib? Kas on ka mingeid häirivaid kõrvalmõjusid?

Soovituslik päevane kogus on 6-12 gr, võetakse erinevalt. Nendest variantidest, mida olen proovinud, töötab kõige paremini selline, kui vahetult ennem trenni võtta veega 6gr, ning trenni ajal koos 1/5 kontsentratsiooniga (valk / sv) veel 3gr. Aine ise töötab nii, et justkui neutraliseeriks piimahppe.. st kui beeta alaniini ei kasuta, segab laktaat trenni tegemist, kui kasutad ba-d sobilikus koguses, siis + ja - annavad kokku justkui 0 ning saab teha kõvema koormusega. Samas, kui trenn jääb lahjaks ning ba-d võtad aga piimhapet ei teki, võib kah kehva hakata.

Mina oma trennides ei realiseeri seda eriti ära, mul pole subjektiivsetel põhjustel ennem trenni teada täpselt kui kõva trenn tuleb, selepärast müün ära.. põhimõtteliselt ostsingi seda selleks, et proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"MEE", sa räägid ka sellest acid killerist?

ei mina mingit acid killerit söö, mina söön beeta-alaniini puhtal kujul mida toob minu teada maale Eiselt Research OÜ, fitness.ee-s seda müüa pole kahjuks..

maitse on hea, natuke hapukas.

kõrvalmõjud: torkimine (nagu "sureks" mingi kehaosa ära aga seda üle keha - varieerub muidugi, oleneb kuidas võtta)

Ise laen terve päeva jooksul - st võtan kuskil 6 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei mina mingit acid killerit söö, mina söön beeta-alaniini puhtal kujul mida toob minu teada maale Eiselt Research OÜ, fitness.ee-s seda müüa pole kahjuks..

maitse on hea, natuke hapukas.

kõrvalmõjud: torkimine (nagu "sureks" mingi kehaosa ära aga seda üle keha - varieerub muidugi, oleneb kuidas võtta)

Ise laen terve päeva jooksul - st võtan kuskil 6 korda.

Räägin ikka puhtast, ilmselt sellest samast mida Eiselt pakub FXBETA. Kas seda müüakse Eestis, mis selle hind on 400g purgil. Torgib, torgib .. minuarust on maitsetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägin ikka puhtast, ilmselt sellest samast mida Eiselt pakub FXBETA. Kas seda müüakse Eestis, mis selle hind on 400g purgil. Torgib, torgib .. minuarust on maitsetu.

eks ta kuskil 800-ga liigu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägin ikka puhtast, ilmselt sellest samast mida Eiselt pakub FXBETA. Kas seda müüakse Eestis, mis selle hind on 400g purgil. Torgib, torgib .. minuarust on maitsetu.

kerge hapukas maitse on sellel küll juures

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks ta kuskil 800-ga liigu

No siis on selge.. 500 kr eest saab minu käest ca 300 - 350g seda kraami, värskelt avatud, kes tahab andku siis märku. Asun Tallinna kesklinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge siis, kulla sõbrad, hoidke küünalt vaka all: kust te seda puhast kraami hangite? :D

Ühes kohas on nüüd veel saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, nüüd ka Veerenni tänaval käidud, purk imerohtu ostetud. Eks varsti ole näha, kuidas muskel mühinal kasvama hakkab. :lol:

Kumba alaniini sa võtsid ? Alfa-alaniiniga hakkab lihas kasvama ja beeta-alaniiniga magu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle, kes kasutanud seda, millega te neid 2 g koguseid mõõdate ;)

Teelusikaga - 1/4 hommikul, 1/2 enne trenni ja 1/4 pärast trenni. Silma järgi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×