Jump to content
AlanBStard

beeta-alaniini saadavus

Recommended Posts

On seda uut trendilisandit kohapealt ka saada või peab kusagilt kaugemalt tellima ? Toll on nii pööraseks läinud et ei lase ühtegi toidulisandipakki ilma Ravimiameti loata enam läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On seda uut trendilisandit kohapealt ka saada või peab kusagilt kaugemalt tellima ? Toll on nii pööraseks läinud et ei lase ühtegi toidulisandipakki ilma Ravimiameti loata enam läbi.

ja ei lasegi? veel pool aastat tagasi sai paar purki dymatize-xpand'i usast tellitud ja sai ilusti tolli laost kätte selle.

äkki keegi teab mingit nippi kuda usast supplemente kindlalt kätte saaks?

beta-alaniin on muidu Fast'i AC-C's sees olemas :)

Muudetud kasutaja Marquis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja ei lasegi? veel pool aastat tagasi sai paar purki dymatize-xpand'i usast tellitud ja sai ilusti tolli laost kätte selle.

äkki keegi teab mingit nippi kuda usast supplemente kindlalt kätte saaks?

beta-alaniin on muidu Fast'i AC-C's sees olemas :)

AC-C on poest otsas.

Lisaks tollele loanõudele pandi 18+12,8 ehk 30,8% tollimaksu ka otsa.

Võibolla lennuposti tuhnitakse vähem aktiivselt, mul on kulleripakid olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõttes vähe ? Palju sa teda päevas süüa tahad ?

ACC on väga hea segu, ainult et maitse on jama ja ta sadeneb purgi seintele kinni :lol:

Muidugi müüakse eraldi ka, tee otsing. Aga ACC on minu arust mugavam variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PUHAST beeta-alaniini on saada;) ise hetkel kasutan :lol: olen ka AC-C tarbinud, puhas meeldib rohkem :lol:

kusjuures kogus mis läheb mul on suurem kui ma AC-C`st sain. St kasutan laadimist nagu F.Antson oma artiklis kirjeldas - vapustav toode indeed :lol:

Jõualal on tulemus korduste tõusu näol tõeliselt tunda, suvel proovin vastupidavusalal ka läbi (40km). Siis kirjutan pikemalt artikli ka sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PUHAST beeta-alaniini on saada;) ise hetkel kasutan :lol: olen ka AC-C tarbinud, puhas meeldib rohkem :lol:

kusjuures kogus mis läheb mul on suurem kui ma AC-C`st sain. St kasutan laadimist nagu F.Antson oma artiklis kirjeldas - vapustav toode indeed :lol:

Jõualal on tulemus korduste tõusu näol tõeliselt tunda, suvel proovin vastupidavusalal ka läbi (40km). Siis kirjutan pikemalt artikli ka sellest.

Kas ma annan glutamiini Kirbule? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma annan glutamiini Kirbule? :lol:

no kui sul purk niiiiiiiiii palju ruumi ära võtab, et ei saa seda ruumi hoida kuniks me jälle kokku saame (enne Sinu USA-sse minekut) siis anna kirbule:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks offtopic küsimus , ei hakanud uut tegema, kuna kaudselt seondub, kui välismaalt (nt Venemaalt) omale proteiini , või muid toidulisandeid tuua, kas siis võib piiripunktis pahandusi tulla w?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Beeta alaniini on puhtal kujul saada Eiselti toidulisandite valikus. Ise kasutan seda puhtal kujul koos kreatiinetüülestriga. Väga hästi mõjub. Soovitan järgi proovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui sul purk niiiiiiiiii palju ruumi ära võtab, et ei saa seda ruumi hoida kuniks me jälle kokku saame (enne Sinu USA-sse minekut) siis anna kirbule:P

3 m2rts on viimane p2ev. Siis on da-daa armas kodumaa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures kogus mis läheb mul on suurem kui ma AC-C`st sain. St kasutan laadimist nagu F.Antson oma artiklis kirjeldas - vapustav toode indeed :lol:

Millises artiklis ja kui palju võtad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millises artiklis ja kui palju võtad ?

päev läbi laen - st 6-7 korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Einoh, kuskilt on vist saada jah, nagu viimastest postitustest selgub. Ma ise vaatasin ka nii huvi pärast, et Soomes müüakse eraldi ja kui oleks tellimiseks läinud, oleks beeta-alaniin ka üks variant olnud. Mul üks tuttav Revalis sööb ka puhast beeta-alaniini enne trenni. Võtab näpud surisema. Kas ta sööb Eiselti oma, ma ei tea, aga järelikult on saada küll.

Ja kui kellegi jah midagi ruumi võtab, siis ma olen üks suur magu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×