Jump to content
DeepBass

Kükkide raskused

Recommended Posts

Ei hakanud uut teemat tegema.

Treenin jõusaalis kolmel päeval nädalas. Neil päevil võtan kõik lihased läbi.

Teen ka jalgu vägagi korralikult tavaliselt oma treeningnädala kolmandal päeval.

Küsimus järgmine, et kuidas te suhtude sellesse, kui lisaks sellele ühele jalgade päevale teha veel lisaks eelneval 2 päeval mingeid harjutusi jalgadele? Kas tuleks kasuks, kui näiteks teisipäeval treeniks reisi (3 harjutust), kolmapäeval sääri (2-3 harjutust) ning reedel võtaks jalad uuesti ette. Küsin, kuna mängin korvpalli. Kas sellest mingit kasu kasvõi hüppevõime parandamisele või oleks tegemist vaid liigse enesetapmisega?

Viimasel ajal olen jalgadele hakanud pöörama rohkem tähelepani ning ilmselgelt on hüpe paranenud.

T

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei suuda jalale üle korra nädalas teha. Maksimaalselt 3 korda kahe nädala jooksul, kuigi ma kiire taastumisega. Jalad lihtsalt tahavad rohkem aega.

Muidu teen seeriaid olenevalt päevast, kuni 130ga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli esimeses kukitrennis 15kg-sed kettad kangi kummalgi poolel, ja vaga suurte pingutustega tegin sellega kukke!

Pooleteise aasta parast oli kordusmaksimumi-seeriaks seeria 3x120kg, alla 3 korduse seeriat ei olegi proovinud, aga see 120kg on ka nimetamisvaarne algaja puhul.

Ja pohilise kukitugevuse andis 2 kuud kestnud kukiprogrammike.

Lugesi ninternetist, et on olemas nn Vene kukiprogramm ,ja ka smolovi kukieksmeriment, molemal minusilmis suurt vahet polnud, tul ilihtsalt eelisarendamise aspektis ainult kukke teha, ja muud harjutused suuresti unustada, nagu mina aru sain, ja selle aja jooksul tousis kordusmaksimum toesti selel 120neni kiirelt!! Laksin 2007 marts lausa niikaugele ,et tegin lopuks uhel paeval ni ihommikul kui ka ohtul kukitrenni, ja seda puhendumisega, ja jargmistel paevadel ol valu lihastes suurem, kui kunagi varem, suure mku isiis treenida kui pole ammu trennis kainud!! Vot nii. Et ega sa oige polnud, aga mulle meeldis, ja tegi nalja, ja sai tehtud nalja testosterooni teemadel, kuna kukk pidavat selle asja suhtes moju avaldama. Areng tuli, ja suur tuharalihas ei lainudki suureks, nagu raagitakse et voib minna! Seega ku ivaba aega on, ja julged modoa vaadata nendest ,kes raagivad, et lihaseid tuleks proportsionaalselt vorselt arendada ,siis 2-3 kukitrenn inadalas voib vaga lobus eksperiment olla, eriti kui suudad ikka maksmimumi endast anna enamvahem iga trenn!! Vot selline spontaanne mottekaik! :)

mina isiklikult pole nainud massi muutuses (73-83kg) erinevust kukijous, aga jah, raagitakse, et mida suurem mass, seda suurem joud, no ma poel seda tajunud.

Muudetud kasutaja estrose poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel nädalal seeriad, igas 10x. Alustan 100kg ja tõstan kuni 160kg, puhkan vaid kestaste vahetamise ajal.

Teisel nädalal teen 5x seerias ja kuni 180kg pole probleem, rohkem ei viitsi kuna pole eesmärk omaette, teen lihtsalt iseendale.

Vanast rasvast on midagi ka säilinud ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ei suuda jalale üle korra nädalas teha. Maksimaalselt 3 korda kahe nädala jooksul, kuigi ma kiire taastumisega. Jalad lihtsalt tahavad rohkem aega.

Muidu teen seeriaid olenevalt päevast, kuni 130ga.

Kas sellisel juhul kaaluga üle ei pinguta? Lõhud selle ühe korraga lihase liiga ära, et vajab taastumiseks sellist aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuu aeg teinud jõusaali nüüd puhtalt (varem maadluse ja kicki kõrvalt) ning see nädal tegin 100-ga 3x8, järgmine nädal juba 105kg 3x5 kuni siis 1x1 145 või 150 kiloga välja teooria järgi jõulude paiku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×