Jump to content
Basix

Oleks mul mõtet midagi kasutada?

Recommended Posts

Vanust saab sügise lõpus 17 :huh: pikkust on hetkel 170 cm.

kaal 64kg +- 0.4kg.( lihasmass, mitte rasv, kuigi seda ka veidike igal inimesel )

Oleks mul mõtet midagi kasvatada ja kui oleks, mida te soovitaksite?

Tegelen muidu poksi & jõusaaliga ka. Kui aega üle on siis käin jooksmas.

Toitumist ei ole jälginud.

Mida kasvatada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihast sooviks kasvatada ikka :huh:

P-A-U-L... millepeale see Õu Mai Gaad tuli?

Ah, et mille peale- ma pole küll kindel, aga pakun et :

" Kui aega üle on siis käin jooksmas.

Toitumist ei ole jälginud."

Selle peale ei oska isegi midagi muud öelda. Saa aru, et toidulisandid ei ole mingid imerohud mis sind lambist pingutamata kasvama panevad ! Tsitaat : „Treening on kuningas. Toitumine on kuninganna. Pange nad kokku ja te saate kuningriigi.“

- Jack LaLanne, 1953. Ja jooksmas käid kui aega saad ? Kui küsid, et mida kasvatada, siis kasvatada polegi nagu esialgu vaja, aga mõistust võiksid arendada küll ja mitte vähe. No selle postituse peale ei tea, kas nutta või naerda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah, et mille peale- ma pole küll kindel, aga pakun et :

" Kui aega üle on siis käin jooksmas.

Toitumist ei ole jälginud."

Selle peale ei oska isegi midagi muud öelda. Saa aru, et toidulisandid ei ole mingid imerohud mis sind lambist pingutamata kasvama panevad ! Tsitaat : „Treening on kuningas. Toitumine on kuninganna. Pange nad kokku ja te saate kuningriigi.“

- Jack LaLanne, 1953. Ja jooksmas käid kui aega saad ? Kui küsid, et mida kasvatada, siis kasvatada polegi nagu esialgu vaja, aga mõistust võiksid arendada küll ja mitte vähe. No selle postituse peale ei tea, kas nutta või naerda.

No tõesti mul pole aega olnud jooksmas käia. + veel kuidagi teistmoodi ei oska toituda kuna ei tea, kuidas seda teha.

Seega võiksite siis soovitada. Kuidas toituda, kui tihti jõusaali + poksi teha ja kui tihti jooksmas käia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa tee omale kõigepealt eesmärgid selgeks.Kas sa tahad saada poksijaks või kulturistiks?Kas see jõusaal täiendab sul poksimist või on vastupidi, mis sulle kõige olulisem on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsin siia küsimuse alla siis enda küsimuse:

Et ma ei suuda otsustada , mis proteiini osta :o Tahaks midagi odavat ja maitselt head :D Nii , et olge head soovitage :P

Kindlasti soovitaksin Hera80 proteiini. Esiteks on tal väga hea maitse ja teiseks lahustuvus on suurepärane. Külma piimaga segades viib keele alla :P.Olen proovinud ka paari odavamat proteiini, kuid need ei istunud kohe mitte..ei maitse ega lahustuvuse poole pealt.. ja nende nimedki sellepärast meelest läinud :huh: . Ise kasutan vaarikamaitselist, kuid eks sa ise tead, mis sulle meelepärane on ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti soovitaksin Hera80 proteiini. Esiteks on tal väga hea maitse ja teiseks lahustuvus on suurepärane. Külma piimaga segades viib keele alla ;).Olen proovinud ka paari odavamat proteiini, kuid need ei istunud kohe mitte..ei maitse ega lahustuvuse poole pealt.. ja nende nimedki sellepärast meelest läinud :huh: . Ise kasutan vaarikamaitselist, kuid eks sa ise tead, mis sulle meelepärane on :P.

Ma olen Mass2 , Hera80 ja Proslow'd(kunagi ammu) kasutanud ja hera on neist kolmest jah hetkel kõige parem :o Aga no ma uurin veel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, odavatest proteiinidest on Hera 80 üks parimaid. Proteiin no1 käib kah. Aga ära jumalapärast osta American Pro Whey 155.- eeku(maitsestamata), see on lühidalt öeldes lausa ropp ja ajab oksele. Üldiselt Fasti tooted on taskukohased ja meeldiva maitsega. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tee omale kõigepealt eesmärgid selgeks.Kas sa tahad saada poksijaks või kulturistiks?Kas see jõusaal täiendab sul poksimist või on vastupidi, mis sulle kõige olulisem on?

Hetkel eesmärk kulturist rohkem.

Äkki keegi oskaks soovitada, kuidas toituda, kui tihti jooksmas käia ja kui pikalt. Kui tihti jõusaali teha ja kas mingeid tooteid oleks ka hea kasutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel eesmärk kulturist rohkem.

Äkki keegi oskaks soovitada, kuidas toituda, kui tihti jooksmas käia ja kui pikalt. Kui tihti jõusaali teha ja kas mingeid tooteid oleks ka hea kasutada?

Kui vähegi viitsimist on ja silmad lahti teha, siis leiad juba siin foorumis ja pealehel artiklitest juba palju vajalikku ja muidugi raamatud(raamatukogu) või ootad, et keegi tõesti viitsib siin trükkida sulle kogu kulturismiga seonduva siia, sest ise ei viitsi otsida. :huh: Tahad küll tegeleda asjaga, aga näe ise ka vaeva, krt iga natukese aja tagant tulevad sellised teemad, kus võetakse pähe, et nüüd tahaks lihast kasvatama hakata ja küll oleks hea, kui keegi näitaks näpuga mida teha. Mis sa arvad, et kui ma kirjutan siia, et tee trenn, söömine ja taastumine korda vms. nõuannet, et saad kohe aru või kasu, ei saa, sest pead ise uurima ja harima ennast selles valdkonnas ja enda järgi/jaoks need teadmised tööle panema ja eks sa teed nii ainult siis kui oled tõesti asjast huvitatud! Ja pole mõtet vihastada, sest see on tõesti nii, ja varu endale kannatust, sest mingi aasta läheb vähemalt ennem, kui oled teadlik enamvähem mida teed ja mida pead veel tegema, et mingid tulemused saavutada kulturismis või lihtsalt parema füüsilisevormi nimel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, odavatest proteiinidest on Hera 80 üks parimaid. Proteiin no1 käib kah. Aga ära jumalapärast osta American Pro Whey 155.- eeku(maitsestamata), see on lühidalt öeldes lausa ropp ja ajab oksele. Üldiselt Fasti tooted on taskukohased ja meeldiva maitsega. :huh:

muuseas american pro whey on toodetud sama firma poolt, mis toodab fasti tooteid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi tegin ka poksi (ammu). Minu teada mida suurem lihas poksis, seda jamam, sest segab ju.

Seal on põhilised ees-õlalihas ja tripseps. Kui panin mööda aidake.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Mul on selline küsimus, et kas massi andvaid tooteid on võib tulusalt kasutada muudel spordialadel peale treeningut või massi effektiivne mõju leiab aset vaid siis kui käia regulaarselt jõusaalis?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisandeid hakatakse alles siis tarbima, kui enam lihasmassi ei suuda ilma arendada. Selline faas tekib ca 3. treeningaastal, juhul kui on sinnani treenitud tõsiselt.

Et täpsemalt midagi soovitada peaks rohkem teadma. Peaksid andma rohkem infot oma treeningute ning staazi kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisandeid hakatakse alles siis tarbima, kui enam lihasmassi ei suuda ilma arendada. Selline faas tekib ca 3. treeningaastal, juhul kui on sinnani treenitud tõsiselt.

Et täpsemalt midagi soovitada peaks rohkem teadma. Peaksid andma rohkem infot oma treeningute ning staazi kohta.

Olen spordiga tegelenud aastaid. Kunagi sai 3 aastat jalgpalli mängitud, siis oli kergejõustik 5 aastat (mõlemaid 3x nädalas). Nüüd tegelen tõsiselt saalihokiga, käin 2x nädalas jõusaalis ja 2x teen aeroobset trenni (jooksen u 5km).

Jõusaalijõmm pole, st kaua käinud ei ole ja ega kulturistiks saamine polegi minu eesmärk.

Toitumine on ok, mingeid erikavasid ei jälgi aga 4 toidukorra seas on kindlasti 2 sooja toidu vooru.

Kuna olen küllaltki pikk: 189cm ja kaalun vaid 69kg, siis sooviks u 10kg jagu massi juurde.

Terv,

Madis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×