Jump to content
asdfghjkl

Soolatüügas

Recommended Posts

Mul on aastaid olnud üks soolatüüga vöiksel sõrmel:

http://img213.imageshack.us/img213/9527/soolatyygaskc1.jpg

Olen seda närinud, ja see poel kadunud. Tuttav soovitas mitte närida, et kaob ise, aga ikka ei ole kadunud. Olen ka üht oranži umbrohtu sellele määrinud ja ka ei mõju.

Mida siis teha, et see ära kaoks?

Ja millest see üldse tekib. See üks ongi ianult olnud koguaeg, teisi juurde ei ole tekkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et see närimine ja pidev torkimine teeb just hullemaks

ise olen sellest "oranžist umbrohust" ja mingitest väikestest ümmargustest plaastritest abi saanud. on proovitud ka igasugu esoteerseid variante:D aga mingi neist aidanud on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine naha arsti juurde, sealt saad vedelat lämmastiku soolatüügastele.

Eriti mõnus pole, aga mul kadusid nad nädala ajaga ära.

Mingi külmapõletik tuleb .... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soolatüükaid põhjustab papilloomviiruse teatud tüvi.

Endal oli ka probleem nedega varajases pubekaeas, kõik tallaalused olid täis. Siis proovisin mingeid plaastreid, ei tea, kas nendest, aga kadusid üleöö ja siiamaani pole ühtegi tulnud (u. 8-9 aastat tagasi sellest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuldavasti pidi just nende närimine, lõikamine vms just olukorda hullemaks tegema nahka ärritades. Ka minul oli jalatald neid täis kunagi ja vedela lämmastikuga sain nendest kiiresti lahti.

Muudetud kasutaja arty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama asi, väiksel sõrmel. Tekkis täitsa lambist ning oli ligi 8 kuud. Lõikamine ega muu ei aidanud. Aga sõber andis Aloe geelkreemi, mis on mõeldud haavadele ning 2 nädalaga oli tüügas kadunud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu puhul aitas merevesi.

Väikese tatikana neid ikka mõni oli käel ning kui Saaremaale puhkemaja osteti, siis seal meres ujudes oli läinud nagu naksti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on aastaid olnud üks soolatüüga vöiksel sõrmel:

http://img213.imageshack.us/img213/9527/soolatyygaskc1.jpg

Olen seda närinud, ja see poel kadunud. Tuttav soovitas mitte närida, et kaob ise, aga ikka ei ole kadunud. Olen ka üht oranži umbrohtu sellele määrinud ja ka ei mõju.

Mida siis teha, et see ära kaoks?

Ja millest see üldse tekib. See üks ongi ianult olnud koguaeg, teisi juurde ei ole tekkinud.

Hõõru soolatüügast küüslauguga, minul kadusid igatahes ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka mõni aeg tagasi neid kohe üsna ohtralt kätel, kokku peaaegu kümne ringis. Aga kuna need polnud väga suured, ega seganud siis ei võtnud midagi ette. Aga ükskord olid need nagu luuaga pühitud ning peale seda pole ma neid õnneks näinud endal rohkem :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on täpselt keskmise sõrme nuki peal soolatüügas ja väga närvi käib

aga olen kuulnud et mingi taim on olemas mis võtab kohe soolatüüka ära

kui taime varre katki teed ja seda tüüka peale paned siis see pidi ära kaduma

aga mis on selle taime nimi ei tea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui arsti juures pannakse seda vedelat lämmastiku peale, kas see jätab ka mingi armid.

Kas armid pole mitte mehe ilu? :P

Aga muidu mul veel paranemisprotsess käib, 2 nädalat tagasi sai kõrvetatud. Nüüd on selle koha peal pruun koorik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ei aitanud see küll sugugi..

Aga kõige uuem soolatüügastest vabanemine on laseri abil.. seda pidevat kuskil tallinnas tehtama. Ära külmutades pidevat tagasi tulema.

Mu vennal oli ka soolatüügas sõrme peal ja ta tõmbas korvpalli mängides lõhki. Pärast seda kukkus küljest ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te jamate selle arstiga.

Ostke apteegist Duofilmi ja igal õhtul peale kätepesu pange seda tüükale peale ja hommikul nokite selle valge olluse sealt pealt ära. Kuu ajaga on kindlalt läinud!

Muudetud kasutaja 0ttt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea, lihtne ja kodune viis on sibulatükk mis on äädikas leotatud aga see peab olema täpne tükk soolatüüka peal( tõmmad marliga kinni sinna peale ja vaatad, et ära ei nihkuks sealt ja korras) muidu kõrvetab kõrvalt ka nahka natukene..Soolatüüka kõrvetab ära ööga aga koorik on veel mõni nädal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×