Jump to content
skllm

Värniku tulemus

Recommended Posts

Paneks veidike offtopicut ka :D

Vaatate muidu kergejõustikku ja mida eelistate ? ;)

Sprindid on nagu üle kõige . Ei tea palju neil jõudu on , sest rinnalihas ja õlad ja käed ja kogu kupatus on ju 100m sprinteritel päris hea.

Ja eestlasel läheb 10 võistluses päris hästi Andres Raja oli vist nimi :P

Andres Raja on jah kahjuks ainuke eestalne 10-võistluses. Jube masendav vigastuste laine on ikka tabanud meie sportlasi.

Rahnu, Pahapill, Turi - kõik vigased. Kunagi oli veel selline mees, nagu Mikk Joorits vms. Tema ka ära kadunud.

Samas Raja on küllatlki hästi võistelnud - eriti 100m ning 400m tulid superhästi välja. Kahju on tema puhul kõrgushüppes, kus

ta on sunnitud kasutama oma nõrgemat jalga, teine on ilmselt kergelt vigastatud. Kui saaks kõrgushüpet sooritada õige jalaga, siis sel MM-il ei oleks olnud 8000p probleem. Koguni 19cm hüppas täna oma parimast vähem.

Kui nüüd lemmikaladest rääkida, siis kindlasti kõrgushüpe - ei teagi, mis just see üks lemmikutest on. Lihtsalt põnev.

Samuti meeldivad sprindid. Ja kindlasti ka meeste oda+ketas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andres Raja on jah kahjuks ainuke eestalne 10-võistluses. Jube masendav vigastuste laine on ikka tabanud meie sportlasi.

Rahnu, Pahapill, Turi - kõik vigased. Kunagi oli veel selline mees, nagu Mikk Joorits vms. Tema ka ära kadunud.

Samas Raja on küllatlki hästi võistelnud - eriti 100m ning 400m tulid superhästi välja. Kahju on tema puhul kõrgushüppes, kus

ta on sunnitud kasutama oma nõrgemat jalga, teine on ilmselt kergelt vigastatud. Kui saaks kõrgushüpet sooritada õige jalaga, siis sel MM-il ei oleks olnud 8000p probleem. Koguni 19cm hüppas täna oma parimast vähem.

Kui nüüd lemmikaladest rääkida, siis kindlasti kõrgushüpe - ei teagi, mis just see üks lemmikutest on. Lihtsalt põnev.

Samuti meeldivad sprindid. Ja kindlasti ka meeste oda+ketas.

Ei tea , kas Rajal on lootust pronksile ;) vist seekord mitte. Kõrgushüppes oli see Bahama vend küll kõvv :D hea stiiliga hüppas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea , kas Rajal on lootust pronksile ;) vist seekord mitte. Kõrgushüppes oli see Bahama vend küll kõvv :D hea stiiliga hüppas :P

Mulle ka meeldis see korvpallur:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema juurde tagasi tulles- huvitav siis mis Värnikuga juhtus ikkagi. Vaatamata sellele, et ta mulle oma jutu ja ütluste poolest mulle ei meeldi, siis on temast ikkagi kahju, ikkagi endine maailmameister. Praeguseks võib öelda, et Eesti on kaotanud suure sportlase, sest praegu on temast ainult vari järel. Ehk tuleb järgmine hooaeg selline nagu eelmised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema juurde tagasi tulles- huvitav siis mis Värnikuga juhtus ikkagi. Vaatamata sellele, et ta mulle oma jutu ja ütluste poolest mulle ei meeldi, siis on temast ikkagi kahju, ikkagi endine maailmameister. Praeguseks võib öelda, et Eesti on kaotanud suure sportlase, sest praegu on temast ainult vari järel. Ehk tuleb järgmine hooaeg selline nagu eelmised.

No peale ja enne MM ajas ta ikka väga imelikku juttu :D , etvsport.ee seal näeb intervjuusid

Räägib, et trenni sai tehtud nagu eelmine hooaeg, aga mingit aurat pole, väga segane jutt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sporti telekast vaadata ei viitsi/pole aega, aga ise meeldib mulle kuuli tõugata või oda visata, kahjuks pole võimalust kuskil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×