Jump to content
skllm

Värniku tulemus

Recommended Posts

Et, mida arvate siis Värnikust.

Kas ta saab kvalifikatsioonist edasi?

Minu arvamus on, et tulemus on 72 meetri kanti ja jääb viimase 5 sekka...

e: kas keegi vaatab kah kvalifikatsiooni?

Muudetud kasutaja skllm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka midagi paremat ei usu. Mõni meeter tuleb vb lisaks, mitte rohkem. Reporteri küsimusele, et kuidas kavatsete hea tulemuse saada, vastas Värnik : "No päike lõdvestab lihaseid ja ega üle ei maksa ka pingutada, olen siin ühe trenni teinud, siin pidev treenimine ja viskekindluse otsimine nii viimasel minutil oleks mõttetu" :P . Aga noh tegelikult võiks ju üllatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult vaatan ja võin siia, kui meeles on, kohe ka Värniku tulemuse üles panna:-). Loodan, et Värnik teeb seda, mida ta poolehoidjad loodavad!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole sellenimelisest kulturistist kuulnud, või on ta rammumees või jõutõstja? palju surub ja palju biic?pilti pole?

mis kvalifikatsioon ja mis meetrid? :P;):D

Ei ole kohe midagi öelda...... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole sellenimelisest kulturistist kuulnud, või on ta rammumees või jõutõstja? palju surub ja palju biic?pilti pole?

mis kvalifikatsioon ja mis meetrid? ;):D:P

Kas sa suudad Värniku tulemused üle teha?

"•• Mida suudad teha jõusaalis?

Ma pole väga suuri raskusi sikutanud. Lamades surumisel on läinud üles 170 kilo, rebin 120-kilost kangi ja rinnale võtan 175 kilo. See on minu jaoks piisav. On materjali, millest midagi suuremat edasi teha."

http://www.epl.ee/artikkel/389193

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vanasti oli siin minuteada aind kulturistide lehekülg amazon+siis ka rammumehed ja jõutõstmine. kas kergejõustiklastel jm. oma neti lehte pole? või on kõik erinevad spordialahuvilised siin?

ma tahaks aind raskejõustiku teemasi siin näha. aga eks ärile on kasulik ilmselt kui kõik sportlased sellel lehel käivad, siis ostavad ka tooteid :P

ma ju ei läheks jalgratturite või karatekate lehele murumetsast või kiivikasest rääkima...

VABA TEEMA - räägi millest huvi on, peaasi et läbu pole ning reeglitele vastu ei käi.

P.S. Kui Värnikust pole MITTEMIDAGI kuulnud siis tunnen kaasa metsikule silmaringile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
klassikalist tõstmist ma pole teind ja rebimist aga lamades surumine usun, et ka kykk ja tõmme on kergejõustiklasest vähe tugevamad.

kergejõustiklase kohta tal siis jõudu kyll sitaks, vale ala mees omale valind :P ta peaks raskejõustiku tegema!

:-) Ma küll ei tea, kes sa oled, aga kergejõustiklasi ei tasu alahinnata, sest ka kuulitõuge, kettaheide ja vasaraheide on kergejõustiku alad. Mine proovi siis nende alade tippudega koos kükke või jõutmmet siis teha:-) ja vaata, kas ikka oled neist väheke tugevam. Jüri Tamm just ükspäev väitis intervjuus, et tegi 300 kg täiskükkide seeriaid:-). PROOVI !!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kergejõustiklase kohta tal siis jõudu kyll sitaks, vale ala mees omale valind :P ta peaks raskejõustiku tegema!

Heitealade tegijatel(kuulitõukajatel,kettaheitjatel,vasaraheitjatel ja mõnevõrra ka odaviskajatel )ongi palju jõudu.Näiteks olen kuskilt kuulnud,et Kanter suudab kuskil 290-300 kilo kükkida.Eriti tugevad on aga kuulitõukajad,need võivad jõunäitajate poolest võistelda raskejõustiklastega.

Siin üks video,kus maailmaklassi kuulitõukaja C.Cantwell surub 283 kilo(ilma surumissärgita!!),tema isiklik rekord on kuskil 300 kilo kanti.

http://www.macthrowvideo.com/CC622.swf

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:-) Ma küll ei tea, kes sa oled, aga kergejõustiklasi ei tasu alahinnata, sest ka kuulitõuge, kettaheide ja vasaraheide on kergejõustiku alad. Mine proovi siis nende alade tippudega koos kükke või jõutmmet siis teha:-) ja vaata, kas ikka oled neist väheke tugevam. Jüri Tamm just ükspäev väitis intervjuus, et tegi 300 kg täiskükkide seeriaid:-). PROOVI !!!!!

Ma lugesin ka seda intervjuud, Tamm tegelikult ütles, et ta just ei teinud nii palju jõudu nagu veel varasema aja vasaraheitjad. Aga kindlasti oli ta väga tugev, selles kahtlust ei saa olla.

Tsitaat:

"Ta rääkis pidevalt: “Olnuks mina omal ajal nii tark kui praegu, poleks nii lolli ja tühja tööd ega hulle asju teinud!” Näiteks sügavkükke 300-kilose kangiga, kummardusi 160-kilosega, harjutusi, mille seos vasaraheitega oli väga väike ning kahjustav mõju liigestele, luudele ja lihastele põhjendamatult suur."

http://www.epl.ee/artikkel/396769

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kummaline kui nad nii tugevad on miks nad siis raskejõustikule ei spetsialiseeru. minuarust ketaste ja noolte loopimine on palju igavam tõstmisest. aga kui neile rohkem meeldib siis mis motiveerib neid nii suuri raskusi üldse tõstma?kui see pole nende ala ja eesmärk

Raha,mis liigub kergejõustikus,ei ole mitte kuidagi võrreldav rahaga,mis liigub raskejõustikus... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole väga suuri raskusi sikutanud. Lamades surumisel on läinud üles 170 kilo, rebin 120-kilost kangi ja rinnale võtan 175 kilo. See on minu jaoks piisav. On materjali, millest midagi suuremat edasi teha."

http://www.epl.ee/artikkel/389193

Krt rebimistulemus on mitte-tõstja kohta ikka väga hea...

bull farm - sa oled ajast maha jäänud... see foorum ei ole enam "vanasti"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kasutaja bull farm ütleb, et ta pole Värnikust eriti midagi kuulnud, siis minuarust on Värnikust raske mitte kuulda. Eriti tugev oli meedia tähelepanu pärast tema MM võitu Helsingis, siis jätkus Värnikut tõesti igasse meediakanalisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis motiveerib neid nii suuri raskusi üldse tõstma?kui see pole nende ala ja eesmärk

Ega nad mingit tuult ei vehi, 2kilost ketast lennutada 70 meetrit, selleks peaks ikka natuke jõudu olema kehas, või mis?(sama ka odaviskes)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kummaline kui nad nii tugevad on miks nad siis raskejõustikule ei spetsialiseeru. minuarust ketaste ja noolte loopimine on palju igavam tõstmisest. aga kui neile rohkem meeldib siis mis motiveerib neid nii suuri raskusi üldse tõstma?kui see pole nende ala ja eesmärk

Kui sa ei tunne heitealade treeningspetsiifikat,siis oleks targem ehk tasa olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 100% kindel, et sama mees. Ilmselt sai vana kasutaja bänni :P ? Ei miks mitte rääkida... hea tore lugeda, paneb muigama/naerma ja ongi hea kui huvitavat lugemist foorumis ka on. Muidu oleks üsna mage teema, kui kõik kirjutaksid järjest "kehv tulemus", "loll, et üldse sinna ronis", "vähemalt pingutas", "ikkagi eesti parim", "suurepärane, et hooajatippmargi tegi" jne.

Heitjate kehadest on kohe näha, et jõudu neil on. Vähemalt maaima tippudel küll, kes MMile jõudnud. Kanter nt on rinnale võtnud 172,5 kg kangi, vbl rohkemgi. Kuigi ega neil seal maal jõud enam nii tähtis ei olegi, tehnika palju olulisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneks veidike offtopicut ka :D

Vaatate muidu kergejõustikku ja mida eelistate ? ;)

Sprindid on nagu üle kõige . Ei tea palju neil jõudu on , sest rinnalihas ja õlad ja käed ja kogu kupatus on ju 100m sprinteritel päris hea.

Ja eestlasel läheb 10 võistluses päris hästi Andres Raja oli vist nimi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×