Jump to content
Guest Descartes

Treening...

Recommended Posts

Guest Descartes

Küsimus selline...

millist kava kasutada siin väljatoodutest, kui on võimalik treenida laupäeval, pühapäeval, esmaspäeval ja neljapäeval?

Imelik küsimus aga ehk keegi vaevub siiski vastama:)

Ettetänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma võtan whey lemon super'it siis äkki oskab keegi öelda kunas seda täpsemalt võtta(enne teni, õhtul jne.)

Äkki oskab keegi soovitada lihase KASVATAMISEKS mingit väga head valgupulbrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin just gain fast'i kohta üht teist. Kas see on hea lihasekasvataja. Ma ise ei lugenud selle kohta sealt tekstist enam midagi välja. Hard fast on ju kah olemas(universal toode) Kui head need on??

Minu kodukohas ühes klubis müüakse ka mingisuguseid tablette Cretine-ei tea mis need on. Äkki keegi teab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tarvitan ka Lemon Superit, seda võid kasutada nii enne trenni kui ei ole olnud aega süüa ja soovitatavalt peale trenni, sellisel juhul võid segada mahlaga, et saada süsivesikuid juurde. Toote hinna ja kvaliteedi suhe on hea nii, et jätka samas vaimus. Kreatiini kohta on siin foorumis olnud juttu piisavalt, võta lahti ROBOCOPI logo all on kreatiini pilt koos tarvitamisega. On olemas ka kreatiini tabletid need on üldjuhul kallimad ja mõeldud inimestele, kes ei taha kaalu lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bodybuilder

gain fast on hea pulber olen seda ise söönud,see on väga hea massi kasvatamises,sest see sisaldab palju süsivesikuid(parem,kui hard fast)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×