Jump to content
Bonsuna

Gerd KANTER MAAILMAMEISTER ja OLÜMPIAVÕITJA! ! !

Recommended Posts

Kiiruse ületamine pole mingi asi , aga see kuidas ta küsimustele vastab...

Nüüdseks pole Arnoldi jutus häda midagi :P Loodame , et Värnikule tuleb ka ajaga mõistus pähe.

JUST! ! !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea võistlus oli ning Kanter väga kõva mees ja edu edaspidiseks! järgmine aasta Pekingis siis juba 3 mees 12 hulgas ja loodetavasti Tammert saab ka järgmine aasta korralikult treenida ning tuleb medalile. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poleks aleknal jalad haiged/valusad olnud arvan et oleks meil teine MM meister... aga siiski super et eestlane võidu krabas !... Ja ei ole mõtet teha tammertit maha !

Maailmas top10 sees olla on ju seegi SUPER tulemus ! ?

Või ainult on top3 tähtis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poleks aleknal jalad haiged/valusad olnud arvan et oleks meil teine MM meister... aga siiski super et eestlane võidu krabas !... Ja ei ole mõtet teha tammertit maha !

Maailmas top10 sees olla on ju seegi SUPER tulemus ! ?

Või ainult on top3 tähtis ?

Minuarust polegi, vähemalt siin, keegi Tammetrit maha teind!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

G.Kanter on öelnud, et järgmine siht on maailmarekord! :P

“Now it is my aim to break the World record. I will go for this mark on the15th of September in Helsingborg.” It was there where he established his personal best of 73.38 m last year, which p.uts him in third position on the all-time list behind Germany’s World record holder Jürgen Schult (74.08) and Alekna (73.88). There is more to come from Gerd Kanter.

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas gerd on mehe nimi ja gert,gertu? :D:lol::P;):o

Nimi ei riku meest, väga hale on siin hakata mingi nime üle nalja tegema, plz..........

Aga jah, enam ma ei saa kanda särki "GERD KANTER - TÄNA HÕBE, HOMME KULD!" :P

Kanter on olnud juba pikka aega Eesti parim kergejõustiklane, lõpuks sai oma teenitud tasu kätte ;)

Muudetud kasutaja skllm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vana ta on? ma arvan et algul lastel on paras teha kergejõustiku, suur mees peaks juba raskejõustiku tegema. aga mõni yritab ikka kergelt läbi ajada :D;)

Oot, tuleta mulle meelde, miks siis kergejõustikus maailma meistrivõistlusi korraldatakse? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, tuleta mulle meelde, miks siis kergejõustikus maailma meistrivõistlusi korraldatakse? :D

Sest inimesel on kalduvus kergelt läbi ajada, :P

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vana ta on? ma arvan et algul lastel on paras teha kergejõustiku, suur mees peaks juba raskejõustiku tegema. aga mõni yritab ikka kergelt läbi ajada :P:D

No tõesti. Igaüks teeb oma ala ja sinu arvamus ei ole ainuõige. Ja no teise nime üle nalja tegemine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vana ta on? ma arvan et algul lastel on paras teha kergejõustiku, suur mees peaks juba raskejõustiku tegema. aga mõni yritab ikka kergelt läbi ajada :P;)

Mulle küll ei meeldi , et sa ta nime norid (minu arust pole ta nimel nagu viga midagi) , aga see kergelt läbi ajamine ajas küll naeru peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vana ta on? ma arvan et algul lastel on paras teha kergejõustiku, suur mees peaks juba raskejõustiku tegema. aga mõni yritab ikka kergelt läbi ajada :P:D

No sina heidaks seda ketast kindlasti kaugemale, see on ka osavus ala ja ta on kõige osavam+tugevam sellel alal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks on viimasel ajal nii, et teemad lihtsalt suletakse Hr. Rebase poolt...

Teema mida praegu loete on Kanteri auks ja temale õnnitluste jagamiseks tiitli puhul. Mingid haiged vennad aga peavad hakkama siin oma kurba lapsepõlve välja elama. Kahju muidugi, et teie kasuisa teid sexuaalselt kuritarvitas ja ema 15 aastatsete poistega magas, mis seal enam.

Tekib kange tahtmine kellegil kedagi kritiseerida, maha teha siis olge nii kena ja istuge oma kodus peegli ette, siis oleks ka nagu mõttekaaslane ja andke tuld!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole hullu... Andreaz on ennegi siin hiilgavate mõtteavaldustega esinenud. Esikoht on esikoht! Ja veel MM'ilt. Sellel hetkel oli tema parim kettaheitja maailmas. Tegija:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui vana ta on? ma arvan et algul lastel on paras teha kergejõustiku, suur mees peaks juba raskejõustiku tegema. aga mõni yritab ikka kergelt läbi ajada

Nii Andreaz- mul sulle nüüd 1 huvitav küsimus KERGEJÕUSTIKU ja kergelt läbiajamise kohta seoses Kanteriga. Kas sa tead, mis raskustega mees trennis kükke suudab näiteks teha ja siia juurde küsimus, mis raskusega sa ise teed:-)???

Samas võid võrrelda julgelt ka kõiki teisi oma jõunäitajaid Kanteri omadega!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes tahab Gerd Kanteri tegemistest rohkem teada,

http://team75plus.com

Ma küll tsiteerin vale inimest, aga Kanter on 28-aastane ning kui võtta arvesse sportlaste(õigemini kettaheitjate vanust), siis peaks temal algama just see kõige magusamate võitude periood, sest selles vanuses jõuavad kettaheitjad tavaliselt oma tippvormi.

Alekna kohapealt niipalju, et eks mehel hakkab vanust ka juba turjale kogunema ning vigastused on kergemad tulema ja vanad hädad võivad ka välja lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanter, Alekna, Pestano,Malachowski,Harting, Casanas,Smith, Fazekas,Tammert, Kruger,Pishchalnikov, Al- Dosari

Minu ennustus tänaseks Finaaliks ;) Pöidlad pihku, et maailmameistrist saaks ka olümpiavõitja !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×