Jump to content
4Qlimax

Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

Recommended Posts

Tore esinemine MR.Mesi aga see kuidas sa neid sipelgaid sööd on ikka üle prahi koomiline.Ega sa ometi ise selle peale ei tulnud. :huh::o:D:P

vanemate järgi hakkasin kunagi neid sööma, egas käbi kännust kaugele kuku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlen nats vastu ,sest oli ju Hr Liiva Marekust üleüldine jutt mitte otsene mingist fitnessi teemast!Ei ole ka ilus ära kustutada minu kirjutisi ega teiste kes natukene ka julgevad asjakohta miskit konkreetset lisada!SÖNAVABADUS!!!Äitäh!!!

Kui sa tahtsid nüüd just kuskile midagi LISADA, siis oleks pidanud ju see video ka rääkima sellest teemast, mida sa endale ette kujutad. AGA kuna polnud teemas kohta, kuhu sinu kirjutist LISADA, siis....tee omad järeldused. See pole koht, kus kedagi mustata või kohut mõista, eriti veel taolisel kombel (ma mõtlen anonüümselt). Kui on muret, kirjuta eraviisiliselt mulle, ja lahendame selle. Või tee kuskile isiklik blogi ja puista oma piinatud südant sinna niipalju kui kulub. Taolised postitused lähevad aga edaspidigi minu poolt kustutamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haa-haa!!! Ma pole kellelegi sipelgaid ja hapukoort sellistes kogustes sisse söötnud! Mesi lihtsalt lollitab teid.

Tahab konkurente eemaldada halva vormiga? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haa-haa!!! Ma pole kellelegi sipelgaid ja hapukoort sellistes kogustes sisse söötnud! Mesi lihtsalt lollitab teid.

sisse söötnud pole aga soovitand siis äkki oled? :huh:

sellistes kogustes siis pole aga muidu ikka oled? mis tegelt ka sipelgate söömist vajalikuks peate w? kui siis mis mõttega? esimestkorda kuulen et sipelgaid mõni inemene sööb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuli selle mesilaste nõelamise ja hapukoore peale üks vana anekdoot meelde:

Vanamees läheb põõsa kusele ja saab mesilase käest otsa peale nõelata. Paneb siis suure kisaga aita ja torkab otsa leevenduseks hapukoore sisse. Eit ka suure kisa peale vaatama, et mis värk on. Läheb siis aida alla ja näeb: vanamees põlvili hapukoore nõu ääres, riist hapukoores ja ise mõtleb:

"Kurat, ma olen näid, kuidas sellega pauku tehakse, aga kuidas seda laetakse näen ma küll esimest korda!" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldisid mõlemad videod ja see talisuplus ka :) . Hea vaheldus nendele igavatele treening videodele, kus aint tummalt rauda liigutatakse, Mr. Mesiga saab nalja ka ja saab teada need õiged lihase kasvatamise nipid ehk kõik vajalik on looduses olemas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×