Jump to content
4Qlimax

Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

Recommended Posts

päris vägev video. Huvitav ainult kas lindistus on tema koduümbruses tehtud? need marjapõõsad,porgandipeenar,mesitarud ja see kohalik jõusaal oli veel väga viis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah see on Mesi koduümbrus. Asja võib võtta naljana või mitte, aga treeningud ja toitumised ja nn ekstreemsused pole lihtsalt sellepärast tehtud, et nn äge video saada vaid see on tegelikult ka nii. Osad asjad on lihtsalt ehk natuke liialdatud ja sürriks aetud. Kes Liivat lähemalt tunneb teab niigi, milline see mees on.

Eks ta annab hiljem siin endast märku ka kui ta kunagi netti jõuab.

Ja mis puutub autodesse, siis paljudes ringkondades on sellised autod rohkem hinnas kui paljud arvata oskavad. Ja samas, kellel seda raha ikka üleliia on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah see on Mesi koduümbrus. Asja võib võtta naljana või mitte, aga treeningud ja toitumised ja nn ekstreemsused pole lihtsalt sellepärast tehtud, et nn äge video saada vaid see on tegelikult ka nii. Osad asjad on lihtsalt ehk natuke liialdatud ja sürriks aetud. Kes Liivat lähemalt tunneb teab niigi, milline see mees on.

Eks ta annab hiljem siin endast märku ka kui ta kunagi netti jõuab.

Ja mis puutub autodesse, siis paljudes ringkondades on sellised autod rohkem hinnas kui paljud arvata oskavad. Ja samas, kellel seda raha ikka üleliia on?

jah täpselt.See vana Wolks on tegelikult väga hinnas auto ,eks kulturismi peale kulub ka väga palju raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, tore video oli küll :P , eriti lõpu osa. Aga, Joker, ma loodan, et sul on autoriõigustega kõik korras, sest muidu tulevad veel suured jamad :D .

Üks soovitus Marekile: sipelgate söömiseks on üks hea alternatiiv. Võtad pulga, sellise kust sa pinde ei saaks :P , torkad selle sipelgapessa, sipelgad ronivad ise pulgale ja pulga lakud puhtaks ;) . Üks asi mida inimesed võivad šimpansitelt õppida.

ahh kes neid pulki viitsib otsida ja puhastada, tead, kui hea on pärast näppe lakkuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei täitsa muhe sell on see Mr.Mesi ikka küll..nii mõnegi tarkusetera tema treeningutest kõrva taha pannud :D

Aga huvitaks veel selline asi, et kus kandis ta üldse elab, et niiviisi autodega teedel rallib ja oma isiklikku jõusaali sõidab..võibolla ma ei pannud tähele, aga kummalgi autol, millega ta videos sõitis, polnud ju numbrimärki küljes. Politseid see musklimees ei kardagi :P ?

raplamaal elan,politsei kardab seal mind, tegelikult mölemal nr.olemas, teisel isegi uued

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mesilane sureb peale n6elamist 2ra... ja sipelgahaput saab ka ilma nende pesa l6hkumata.

Jah, vaatamata muudele vägitegudele on mr Mesi loomakaitsjate rünnaku objekt .. ja õigustatult :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haha, ootan juba uut videot :P

läbirääkimised käivad, kannatust.

Kui kulturismiliit õla alla paneb siis varsti kindlasti ja kui avastan uusi asju rahvameditsiinis millest pajatada.

Olen kuulnud rästikutega ravimisest, ämblikuvõrkudega liigeste ravist, värske vere joomine, võib-olla väike retseptinurgake mis koosneb sipelgatest kuusevõrsetest ja hapukoorest, olen kuulnud et kärbseseened panevad ka pea mõnusalt kumisema peale trenni näiteks hea laks ju.

Ja kindlasti väike treening käib ka asja juurde, sedakorda ehk siis saalist väljas käepäraste vahenditega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
läbirääkimised käivad, kannatust.

Kui kulturismiliit õla alla paneb siis varsti kindlasti ja kui avastan uusi asju rahvameditsiinis millest pajatada.

Olen kuulnud rästikutega ravimisest, ämblikuvõrkudega liigeste ravist, värske vere joomine, võib-olla väike retseptinurgake mis koosneb sipelgatest kuusevõrsetest ja hapukoorest, olen kuulnud et kärbseseened panevad ka pea mõnusalt kumisema peale trenni näiteks hea laks ju.

Ja kindlasti väike treening käib ka asja juurde, sedakorda ehk siis saalist väljas käepäraste vahenditega.

Koomik :P:D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A kuule Mesi mida sa seal esimeses videos pelleris tegid ? :P

Seda arutleti Mr. Mesi esimese video teemas vms, igaljuhul linki otsida ei viitsi, aga vastuseks siis, et see oli B-vitamiini süst.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda arutleti Mr. Mesi esimese video teemas vms, igaljuhul linki otsida ei viitsi, aga vastuseks siis, et see oli B-vitamiini süst.

Küsimus siis ka sellest et kas B-Vitamiini raske toidust vajalikku kogust kätte saada et seda süstima peaks vms ? Mis üldse palju B-Vitamiini sisaldab peale pärmi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis ka sellest et kas B-Vitamiini raske toidust vajalikku kogust kätte saada et seda süstima peaks vms ? Mis üldse palju B-Vitamiini sisaldab peale pärmi ?

Kui sa ainult õli ja hapukoort sööd, siis v-olla ongi vaja osa asju lihtsalt süstida sisse. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike vahemärkus "tarkuritele" ja s***loopijatele (kivipallur2, põkk1 jne)- selleks on olemas eraldi private message, kasutage seda ja ärge reostage foorumit asjasse mittepuutuvate postitustega!

Vaidlen nats vastu ,sest oli ju Hr Liiva Marekust üleüldine jutt mitte otsene mingist fitnessi teemast!Ei ole ka ilus ära kustutada minu kirjutisi ega teiste kes natukene ka julgevad asjakohta miskit konkreetset lisada!SÖNAVABADUS!!!Äitäh!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlen nats vastu ,sest oli ju Hr Liiva Marekust üleüldine jutt mitte otsene mingist fitnessi teemast!Ei ole ka ilus ära kustutada minu kirjutisi ega teiste kes natukene ka julgevad asjakohta miskit konkreetset lisada!SÖNAVABADUS!!!Äitäh!!!

Modedel on antud õigus kustutada teemasid ja postitusi, mis nende arvates ei sobi Fitness.ee keskkonda. Julm diktatuur, aga nii see on paraku. Sõnavabadus? See on nagu alkoholiga - tarkadele inimestele mõeldud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Modedel on antud õigus kustutada teemasid ja postitusi, mis nende arvates ei sobi Fitness.ee keskkonda. Julm diktatuur, aga nii see on paraku. Sõnavabadus? See on nagu alkoholiga - tarkadele inimestele mõeldud :D

Joker kuule ,kas su kodulehekülg ka edasi valmib või? :huh: Ma vaatasin vist pool aasta tagasi seda esimest korda ning ka praegu on see samasugune :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×