Jump to content
justice

Nõu jõusaali valikul, ning treeningute alustamisega.

Recommended Posts

Tere! Olen 18aastane 180cm pikk ja 72kg raske. Mulle aga tundub, et olen ülekaalus. Seega oligi plaan hakata tegelema jooksmisega ja jõusaalis käimisega. Koduse trenniga tegin algust eelmine nädal, kui hakkasin kätakõverdusi ja kõhulihaseid tegema. Kodusttrenni teeks umbes 3 nädalat veel, siis oleks vist aeg kuhugi jõusaali minna, kuid ma ei oska minna kuhugi <_< . Siinkohal palungi Teie abi, kes te olete nende asjadega rohkem kursis, äkki oskab keegi soovitada hea hinna ja kvaliteedi suhtega jõusaali Tallinnas (mustamäel või selle lähiümbruses). Suur soov oleks ka tuhara lihast treenida, sest tuhar on ikka täiega käest ära läinud :angry: , seega millised oleks kiiremad ja tõhusamad võimalused tuhara suurust vähendamaks.

Aitäh kõigile abistajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 18aastane 180cm pikk ja 72kg raske. Mulle aga tundub, et olen ülekaalus. Seega oligi plaan hakata tegelema jooksmisega ja jõusaalis käimisega. Koduse trenniga tegin algust eelmine nädal, kui hakkasin kätakõverdusi ja kõhulihaseid tegema. Kodusttrenni teeks umbes 3 nädalat veel, siis oleks vist aeg kuhugi jõusaali minna, kuid ma ei oska minna kuhugi <_< . Siinkohal palungi Teie abi, kes te olete nende asjadega rohkem kursis, äkki oskab keegi soovitada hea hinna ja kvaliteedi suhtega jõusaali Tallinnas (mustamäel või selle lähiümbruses). Suur soov oleks ka tuhara lihast treenida, sest tuhar on ikka täiega käest ära läinud :angry: , seega millised oleks kiiremad ja tõhusamad võimalused tuhara suurust vähendamaks.

Aitäh kõigile abistajatele!

Mustamäelt on zelluloosi päris lihtne minna :huh: 17 ja 23 buss viivad autobussijaama ja sealt 2 min. kõndimist ja oledki zellukas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks kohe saali ei lähe? 3 nädalat kodustrenni nagunii suurt miskit ei anna ... :P

Uuest kuust hakkangi saalis käima, aga samas tahaks ka kodus natuke tegeleda. On kellegil siis ideid varem esitatud küsimusele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskab keegi mingeid ideid anda, kuidas koduste vahenditega/jõusaali vahenditega tuhara lihaseid treenida, ning üleliigne rasv ära põletada?

Tuhar saab kükkides koormust. Kui oled tugev, siis võid ka raskust turjale võtta, kasvõi naabrinaise. Või siis seljakoti selga panna raskuseks, endale. Siis saad tuhara ja reie esiosa treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin TTÜ spordihoone jõusaalis, õpilasele on kuukaart 400.- ja see on suurem kui trummis.Pole nüüd küll nii suur nagu Arctic ,aga kõik on seal olemas küll ja masinad on ka uued, mitte mingid vanad vene kangid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma käin TTÜ spordihoone jõusaalis, õpilasele on kuukaart 400.- ja see on suurem kui trummis.Pole nüüd küll nii suur nagu Arctic ,aga kõik on seal olemas küll ja masinad on ka uued, mitte mingid vanad vene kangid.

See võib ju suurem olla, aga on ka üle 12 x kallim :P .

Mina pean hakkama nüüdsest siis maksma 350.- kuus Vinni Spordikompleksi jõusaali külastamise eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te muidu Trummi jõusaalist arvate? Head ja vead.

Sest ma saaks sinna ema töö kaudu aastase liikmekaardi mingi 300eekuga :P .(ülejäänud osa maksab ema töö)

Väga hea saal on, ma seal juba 5 kuud veetnud. Kõik mis vaja on seal olemas. Väga kena vaade kah välja. Nõme on see, et ei saa osta pikemat, kui ühe kuu kaarti. Ehk annab rääkida kuskil midagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis siis veel üks küsimus: Nimelt võtsin algajate kava esimese harjutuse: Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

Kas see 8-10 tähendab kilogramme? Ning 3 korduseid? Või kuidas selle asjaga on?.

Kui kaua te soovitate algajate kava kasutada, et hiljem edasi minna edasijõudnute kavaga?

Peaeesmärk on algul ülakeha vormi ajada ja siis jalgade kallale asuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

8-10 tähendab kordusi ja 3 on seeriad (teed nagu 3 korda 8-10 kordust). Ma ise kasutan ühte kava 3 kuud, nõnda ka kusagilt lugesin et 3 kuu tagant tuleb kava vahetada.

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×