Jump to content
4Qlimax

Higistamine.

Recommended Posts

Kui trenni lähen, siis tühjendan põit, trenni keskel tühjendan põit ja vahel ka lõpus. Higistan nii, et tank selja pealt täiesti märg ja eest ka läbi higistatud. Pidevalt pean higi näolt pühkima, muidu läheb see lihtsalt silma või suhu, mis pole eriti meeldiv. Miks nii palju higistan ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui trenni lähen, siis tühjendan põit, trenni keskel tühjendan põit ja vahel ka lõpus. Higistan nii, et tank selja pealt täiesti märg ja eest ka läbi higistatud. Pidevalt pean higi näolt pühkima, muidu läheb see lihtsalt silma või suhu, mis pole eriti meeldiv. Miks nii palju higistan ? <_<

Võibolla teed tubli intensiivsusega trenni. Oma osa mängib kindlasti ka Eesti augustikuule omane niiske-lämbe ilm.

Mina higistan ka üldiselt palju trennis. Trenni alul on raskem, kuna siis ei ole veel higi voolama jõudnud hakata, aga mida trenn edasi, seda enam tunnen, et inimese vedeljahutussüsteem teeb oma tööd hästi.

Muidugi tuleb palju vett juua ja kui trenni jooksul 2-3 korda WC-s käia, siis järelikult tarbid vedelikke trenni jooksul piisavalt (arvestades muidugi trenni pikkuseks 1-1,5h).

Kui tunned ennast hästi, siis usun, et kõik OK selle higistamisega. Aga kui väike kahtlus, et "äkki on ikkagi viltu miskit", siis võta oma arstiga kasvõi "südamerahu" huvides ühendust.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla teed tubli intensiivsusega trenni. Oma osa mängib kindlasti ka Eesti augustikuule omane niiske-lämbe ilm.

Mina higistan ka üldiselt palju trennis. Trenni alul on raskem, kuna siis ei ole veel higi voolama jõudnud hakata, aga mida trenn edasi, seda enam tunnen, et inimese vedeljahutussüsteem teeb oma tööd hästi.

Muidugi tuleb palju vett juua ja kui trenni jooksul 2-3 korda WC-s käia, siis järelikult tarbid vedelikke trenni jooksul piisavalt (arvestades muidugi trenni pikkuseks 1-1,5h).

Kui tunned ennast hästi, siis usun, et kõik OK selle higistamisega. Aga kui väike kahtlus, et "äkki on ikkagi viltu miskit", siis võta oma arstiga kasvõi "südamerahu" huvides ühendust.

Edu!

Aitäh, tunnen ennast palju kindlamalt. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole sellest midagi,mul läheb 1.5h tunni peale 2 särki ja pärast võin dušširuumis higist tühjaks pigistada ka

ma pole mingi mingi elajas(kaalu mõttes) aga no mul see tegelt loomulik,igalpool võtab jõle kergelt lahti higi

ma siis 18aastat 183cm ja 78kg <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka enam-vähem nii. Põhimõtteliselt selleks ajaks kui esimest harjutust sooritama hakkana, siis juba higi voolab ja särk on märg (peale 10-minutilist aeroobset soojendust ja venitusi) ning üsna varsti täiesti läbimärg juba. Samas WC-d eriti tihti külastama ei pea, kuigi joon trenni ajal 1-1,5 l, heal juhul käin enne trenni ja vahel ka peale, aga vahepeal mitte (trenn+pesemine/riietumine kokku u. 1,5-2 tundi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samad sõnad nagu eelkõnelejad.. see on igati normaalne. Ma higistan saalis nagu loom ja mulle see meeldib täitsa. Saab ennast nagu tühjaks lastud...

WCs käin samuti enne, ajal (mõnikord ka mitu korda) ja pärast.

Seega dount vörri!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×