Jump to content
Gasp

Triitseptsi treening

Recommended Posts

olen täheldanud, et kui triitseptsit ja biitseptsit teha vaheldumisi, siis peale biitseptsi kordusi on triitsepts justkui saanud kuhjaga lisajõudu. Kui alustada triitseptsiga plokil alla tõmbeid, siis puhta soorituse jaoks on esialgu raskus kuskil 20kg peal, vahepeal aga 10 kordust 40kg kangiga biitsu tehes ja peale seda uuesti triitsu teha on jõud triitsus pea kahekordistunud, 40kg ei ole probleem puhta soorituse jaoks.

Kas see lisajõud tekib biitsu poolt samasse piirkonda pumbatud vere tõttu? Kas sellisest treenimise viisist on üldse kasu või tuleks heaga unustada? Arengu üle kurta ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa mõtled vist superseeriat, teed biitsepsi ja triitsepsi seeriad jutti, ilma pausita, nagu oleksid üks harjutus?Muidugi on nii mõtet teha, paljud tipud treenivad ka nii.Ma teen biitsepsile ja triitsepsile ainult ühe harjutuse nädalas ja see on supreseeria ja käed arenevad hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa mõtled vist superseeriat, teed biitsepsi ja triitsepsi seeriad jutti, ilma pausita, nagu oleksid üks harjutus?Muidugi on nii mõtet teha, paljud tipud treenivad ka nii.Ma teen biitsepsile ja triitsepsile ainult ühe harjutuse nädalas ja see on supreseeria ja käed arenevad hästi.

ma teen vaheldumisi, alustan triitseptsiga, teen 10 kordust, jooksen kohe kangi juurde, teen biitseptsit 10 kordust ja tagasi triitseptsi juurde - niimoodi 3-4 seeriat. Ma ei tee alati nii aga peale selle süsteemi enda jaoks avastamisega on jõunumbrid suurenenud hüppeliselt. Ei ole näinud saalis teisi niimoodi treenimas, sellepärast uuringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan samamoodi biitsa ja triitsa harjutust vaheldumisi. Ei kasuta nn superseeriana ala et puhkamata asun ühe lihase juurest teise juurde vaid võtan väikese pausi enne iga seeriat.

Tunnen, et mõjub nii väga hästi. Ja ma arvan et see ongi tähtis. Kui keegi tark ütleb, et see pole õige või mõni artikkel väidab vastupidi, siis miks peaksin seda uskuma kui praktika näitab selgelt teist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma teen vaheldumisi, alustan triitseptsiga, teen 10 kordust, jooksen kohe kangi juurde, teen biitseptsit 10 kordust ja tagasi triitseptsi juurde - niimoodi 3-4 seeriat. Ma ei tee alati nii aga peale selle süsteemi enda jaoks avastamisega on jõunumbrid suurenenud hüppeliselt. Ei ole näinud saalis teisi niimoodi treenimas, sellepärast uuringi.

Seda ma silmas pidasingi, see ongi superseeria.Kusjuures ma pole ka näinud kedagi seda tegemas.Enamik inimesi teevad ikka iga kuu sama kava, peamiselt ainult masinatega ja midagi uut kunagi ei katseta.Samuti mulle tundub, et seal jõusaalis kus ma käin olen ma ainuke inimene, kes teeb jõutõmmet, kükki ja tõmbab lõuga, enamus hoiavad sellistest "rasketest" harjutustest eemale.

Ise kasutan samamoodi biitsa ja triitsa harjutust vaheldumisi. Ei kasuta nn superseeriana ala et puhkamata asun ühe lihase juurest teise juurde vaid võtan väikese pausi enne iga seeriat.

Tunnen, et mõjub nii väga hästi. Ja ma arvan et see ongi tähtis. Kui keegi tark ütleb, et see pole õige või mõni artikkel väidab vastupidi, siis miks peaksin seda uskuma kui praktika näitab selgelt teist.

Jõusaalis polegi ja ei saagi olema seda ühte ja õiget treeningmeetodit, kõik on üks suur katsetamine, proovimine, õnnestumine, läbikukkumine...niikuinii ammendab see kuidas sa kätt treenid ennast ka ükskord ja sa pead edasi minema(vahest aitab ka tagasi minemine).

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×