Jump to content
joker

Tätoveering- kulturisti jaoks või mitte?

Recommended Posts

...No tule taevas appi...

Minu meelest olid need ilusad. Kui keegi naisterahvas tahaks enda peale selliseid või tal juba oleks selline, siis hukka ma teda küll ei mõistaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest olid need ilusad. Kui keegi naisterahvas tahaks enda peale selliseid või tal juba oleks selline, siis hukka ma teda küll ei mõistaks.

Noore inimese seljal on need loomulikult ilusad pildid, ei vaidlegi vastu (ideaalne aeg demonstreerimiseks-paned ikka näiteks lahtise seljaga pluusi selga ja väga 5!), aga kujutage ette, kui olete juba 80-aastane krimpsus-kortsus ja seljal ilutseb taoline tagumik, lähete randa päikest võtma- pehmelt öeldes kole ma kardan..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noore inimese seljal on need loomulikult ilusad pildid, ei vaidlegi vastu (ideaalne aeg demonstreerimiseks-paned ikka näiteks lahtise seljaga pluusi selga ja väga 5!), aga kujutage ette, kui olete juba 80-aastane krimpsus-kortsus ja seljal ilutseb taoline tagumik, lähete randa päikest võtma- pehmelt öeldes kole ma kardan..

Ma ei tea... selg ei lähe nii krimpsu kortsu ja olgugi, et enda tagumik on vbla juba lontis siis selline asi selja peal võib ikkagi minu meelest stiilne olla:) Ja alati saab ju ära eemaldada kui tõesti tüdinend/ebasobiv...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
-ärge minge jõusaali ka-äkki kunagi viskab koppa ette see suur keha, mis siis saab? Mis näiteks Coleman peaks tegema, kui tal see meeletu liha enam seljas ei meelidks?

-marek, täpselt sama räägitakse ka jõusaalis käiate kohta....väike lihas on ok aga see steroididega selga aetud värk on jama ja rõve

Sten ära aja jama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis näiteks Coleman peaks tegema, kui tal see meeletu liha enam seljas ei meelidks?

Lõpetab treenimise ja "lisandite" tarbimise ning see meeletu liha kaob ta seljast üsna suure kiirusega ning asendub rasvaga. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tätoveeringute vastu pole midagi(ei naistel ega meestel), kui neid on keha peal vähe ja ei kata väga suurt pinda. Vb kunagi lasen endal ka teha(never say never!), aga hetkel ei oma ühtegi. Mõnele ei meeldi, aga mulle meeldib, kui naisel on alaseljal tätoveering <_<. Ühesõnaga, kõike võib, aga mitte laskuda äärmustesse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no asi kisub siin nagu ikka maitse üle vaidlemisele <_< mina arvan, et oma keha oma asi.... mõnele suur, mõnele väike, mõnele liblikas, mõnele draakon, mõnele tattoo, mõnele piercing, mõnele mitte midagi :(

oma vaba voli teha, mis tahad, peaasi, et enesele teadvustad, mis teed ja millised võivad olla tagajärjed

ilu on ikka veel vaataja silmades :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
-ärge minge jõusaali ka-äkki kunagi viskab koppa ette see suur keha, mis siis saab? Mis näiteks Coleman peaks tegema, kui tal see meeletu liha enam seljas ei meelidks?

no lihasmassi kaotamine pole miski probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule meeldib tatoveerimise kunst väga.

Lasin endale esimese teha kolm ja pool aastat tagasi ning nüüd iga sügis/talv teen midagi juurde.

Ükski tattoo ei ole mul ilma mõtteta, kõik on minu jaoks väga tähenduslikud sümbolid.

Seega, kui keegi teeb endale midagi, millel on tõeline sümbol inimese enda jaoks, siis on see suurepärane.

Aga ärge tulge rääkima, et mis siis juhtub, kui 80aastasel on kole ja krimpsus tatoveering. No kamoon, kas 80aastaselt ma mõtlen tõesti sellele? Või kas ma praegu mõtlen tõesti sellele, milline ma tahan olla 80aastaselt?

...Ma mõtlen vaid seda, et 80aastaselt tahaksin elule tagasi vaadata ja olla äärmiselt rahul sellega, et olen suutnud elult võtta enda jaoks maksimaalselt palju ning mitte jätta võtmata riske, sest kõhklen liialt...

Vot tak!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Ma mõtlen vaid seda, et 80aastaselt tahaksin elule tagasi vaadata ja olla äärmiselt rahul sellega, et olen suutnud elult võtta enda jaoks maksimaalselt palju ning mitte jätta võtmata riske, sest kõhklen liialt...

Tätoveeringu(te) tegemine vist küll ei liigitu sinna "võtta elult maksimaalselt palju" alla. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tätoveeringu(te) tegemine vist küll ei liigitu sinna "võtta elult maksimaalselt palju" alla. <_<

miks mitte?

on veidi raske selgitada inimesele, kes ei armasta tattoosid, miks kellelegi need meeldida võivad. see kõik on lihtsalt nii indivudaalne.

sama mõttetu vaidlus kui see, mis muusika on parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule meeldib tatoveerimise kunst väga.

Lasin endale esimese teha kolm ja pool aastat tagasi ning nüüd iga sügis/talv teen midagi juurde.

Ükski tattoo ei ole mul ilma mõtteta, kõik on minu jaoks väga tähenduslikud sümbolid.

Seega, kui keegi teeb endale midagi, millel on tõeline sümbol inimese enda jaoks, siis on see suurepärane.

Aga ärge tulge rääkima, et mis siis juhtub, kui 80aastasel on kole ja krimpsus tatoveering. No kamoon, kas 80aastaselt ma mõtlen tõesti sellele? Või kas ma praegu mõtlen tõesti sellele, milline ma tahan olla 80aastaselt?

...Ma mõtlen vaid seda, et 80aastaselt tahaksin elule tagasi vaadata ja olla äärmiselt rahul sellega, et olen suutnud elult võtta enda jaoks maksimaalselt palju ning mitte jätta võtmata riske, sest kõhklen liialt...

Vot tak!

Olen karuga väga nõus! Oman ka kahte tattood ja juba kuskilt annab märku kolmas tattoo...samas loodan, et rassin jõusaalis ikka suure vanaduseni välja:), et ka 80-neselt hea välja näha;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnele ei meeldi, aga mulle meeldib, kui naisel on alaseljal tätoveering :P.

Ühesõnaga sulle meeldib see, mida slängis nimetatakse "tramp stamp" <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule meeldib tatoveerimise kunst väga.

Lasin endale esimese teha kolm ja pool aastat tagasi ning nüüd iga sügis/talv teen midagi juurde.

Ükski tattoo ei ole mul ilma mõtteta, kõik on minu jaoks väga tähenduslikud sümbolid.

Seega, kui keegi teeb endale midagi, millel on tõeline sümbol inimese enda jaoks, siis on see suurepärane.

Aga ärge tulge rääkima, et mis siis juhtub, kui 80aastasel on kole ja krimpsus tatoveering. No kamoon, kas 80aastaselt ma mõtlen tõesti sellele? Või kas ma praegu mõtlen tõesti sellele, milline ma tahan olla 80aastaselt?

...Ma mõtlen vaid seda, et 80aastaselt tahaksin elule tagasi vaadata ja olla äärmiselt rahul sellega, et olen suutnud elult võtta enda jaoks maksimaalselt palju ning mitte jätta võtmata riske, sest kõhklen liialt...

Vot tak!

Arukas jutt, kui inimene julgeb riske võtta ja nende eest ka vastutada ,siis on tal 101% õigus selleks, seda enam ,et see keha kuulub talle ,mitte kellelegi teisele.

Muuseas, huvitav mida arvab vend vähk, tal on mõned tattood ,aga on kuulda, et tulevikus, kui aktiivne lavaline tegevus selja taga, on tal plaanis midagi suurt oma seljale lasta- selg on tal praegugi ilus, kuid ilmselt küll küllale liiga ei tee .-)

Muudetud kasutaja Jess13A poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muuseas, huvitav mida arvab vend vähk, tal on mõned tattood ,aga on kuulda, et tulevikus, kui aktiivne lavaline tegevus selja taga, on tal plaanis midagi suurt oma seljale lasta- selg on tal praegugi ilus, kuid ilmselt küll küllale liiga ei tee .-)

Mina ei arva midagi. Eks aeg näitab, mis minu plaanist välja tuleb. Selle taeva ja põrgu lahingust peab saama ülevaade minu elus üleelatud muredest ja rõõmudest, mida sooviksin edasi anda sümbolitena. Ühesõnaga midagi sellist, millest teised ei peagi aru saama ning mis saab olema üks osa minust ja mille ma endaga siit ilmast kunagi hauda kaasa võtan. Moe ja edevusega ei ole sellel midagi ühist. Ütleme nii, et ühe kunstniku elutöö <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust küll kulturistile tätoveering ei sobi. aga ise on ka huvi lasta tätoveering kunagi teha. tätoveering koosneks teatud sümbolitest, mis omavad minu jaoks tähendust. aga jah, see oleks juba pikem töö vastavad sümbolid välja otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Mina pigem lahterdaks tatoo tegijad kahte rühma - need kes teevad tatoo enda jaoks ja need kes teevad selle teistele näitamiseks. See oleks nagu Meryl Streep vs Lindsay Lohan - tõeline staar vs ajudeta kääbik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×