Jump to content
m2inoo

Kõhulihased

Recommended Posts

Et siis küsimused kõhulihaste kohta

1) et kas on võimalik nagu saada kõrvuti olevad kõhulihased umbes samasuureks?

1/2) ja see siis eelmise küsimuse lisaks et mul just parem poolne ülemine on vasakpoolesest ülemisest 2korda väiksem umbes et kas seda annab kuidagi treenida suuremaks et läheks asi paika? sooviks täpset harjutust

2) kuidas on kõige parem treenida alumisi kõhulihaseid?

3) kuidas treenida neid külgmisi lihased http://img402.imageshack.us/img402/5071/75345944nc4.jpg ?

vaatasin küll muidu harjutustepangast ja sealt nagu ei leidnud konkreetselt selle lihase harjutusi ja foorumist ka ei leidnud abi

Muudetud kasutaja m2inoo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ka <_<

no siis ma arvan et selle pärast siis pole vaja mul põdeda...ja äkki läheb treeningute käigus kah normaalsemaks natuke :P

aga ikkagi sooviks teistele küsimustele kah vastuseid :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee ületõmmet et neid külgmisi lihaseid treenida ja puusade- v jalgade tõsteid et treenida alumisi osasid ning võrdse treeninguga peaks ajapikku need kõhulihased võrdseks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3) kuidas treenida neid külgmisi lihased [

Üks seltskondlikum harjutus selleks siin:

http://www.exrx.net/Plyometrics/MBSeatedTwist.html

Külgmised kõhulihased töötavad kui pöörad ülakeha kõrvale, nagu seal näiteharjutuses näidataksegi. Ja nende lihaste nimeks on "Obliques", seal saidil ka rohkem harjutusi. Muidu külgmiste kõhulihaste kohta räägitakse nagu ka tuharalihaste kohta ja osaliselt ka käsivarte kohta seda sarnast juttu, et nende treenimine võib esteetilist üldpilti kehvemaks muuta. Et siis külgmised kõhulihased võivad sanga moodi välja näha, või siis vähendavad visuaalselt õlgade laiust. Aga ega need lihased nagu ka muud eriti ei kasva minumeelest, ses suhtes, ma ei toeta arvamust, et nende treenimist vältida tuleks, ja nagu öeldud mitmes kohas, kui ei treeni kõiki lihaseid, siis tekivad konfliktid.

Seda, et kõht on a-sümmeetriline peetakse geneetliseks nähtuseks, et siis sünnitaksegi nii, et vasakud kõhulihased on nihkes parematega, selline sünni-eripära. Aga see, kui üks sümmetriline kõhulihas nö erisuuruses on, selle kohta ei oska öelda, kas see ka geneetiline paratamatus on, äkki see on seotud siiski sellega, et lihas poel arenenud piisavalt, vblla aju ei oska saata signaali tollele lihasele. Ala, nagu kulmulihasega on, et suudame üht liigutada, teist aga mitte, sa võiks proovida, kas suudad väiksemat kõhulihast liigutada sama hästi kui suuremat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks seltskondlikum harjutus selleks siin:

http://www.exrx.net/Plyometrics/MBSeatedTwist.html

Külgmised kõhulihased töötavad kui pöörad ülakeha kõrvale, nagu seal näiteharjutuses näidataksegi. Ja nende lihaste nimeks on "Obliques", seal saidil ka rohkem harjutusi. Muidu külgmiste kõhulihaste kohta räägitakse nagu ka tuharalihaste kohta ja osaliselt ka käsivarte kohta seda sarnast juttu, et nende treenimine võib esteetilist üldpilti kehvemaks muuta. Et siis külgmised kõhulihased võivad sanga moodi välja näha, või siis vähendavad visuaalselt õlgade laiust. Aga ega need lihased nagu ka muud eriti ei kasva minumeelest, ses suhtes, ma ei toeta arvamust, et nende treenimist vältida tuleks, ja nagu öeldud mitmes kohas, kui ei treeni kõiki lihaseid, siis tekivad konfliktid.

Seda, et kõht on a-sümmeetriline peetakse geneetliseks nähtuseks, et siis sünnitaksegi nii, et vasakud kõhulihased on nihkes parematega, selline sünni-eripära. Aga see, kui üks sümmetriline kõhulihas nö erisuuruses on, selle kohta ei oska öelda, kas see ka geneetiline paratamatus on, äkki see on seotud siiski sellega, et lihas poel arenenud piisavalt, vblla aju ei oska saata signaali tollele lihasele. Ala, nagu kulmulihasega on, et suudame üht liigutada, teist aga mitte, sa võiks proovida, kas suudad väiksemat kõhulihast liigutada sama hästi kui suuremat.

Seda harjutust võib teha maas istudes, keha taha kallutades 5kilost raskust keerutades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saab küll treenida võrdseks. Mul on noorena jalgpalli mängimisest kenasti jäänud näha, kumba jalaga lõin. Ülemiste kõhulihaste kinnituspunkt rinnakorvil on ühelpoolt tunduvalt suurem mõõtmetelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×