Jump to content
Alexander Andrusenko

Blogi bugid

Recommended Posts

Rebane: Proovi firefoxiga blogisid vaadata, seal on nuppudega probleeme. (ma loodan, et ma ainuke ei ole, kellel firefox seda valesti näitab). IE-ga pole proovinud, seda ma ei kasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rebane: Proovi firefoxiga blogisid vaadata, seal on nuppudega probleeme. (ma loodan, et ma ainuke ei ole, kellel firefox seda valesti näitab). IE-ga pole proovinud, seda ma ei kasuta.

Mismõttes nuppudega probleeme...Ma kasutan ka firefoxi , aga ma ei saa täpselt aru mis bug siin on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nunii...

Saime blogi bugid kontrolli alla ilmselt.

Andke teada kui midagi kuskilt veel katki on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke ebameeldiv on veel see asi, et kui foorumi keel on valitud venekeelseks, siis ei ole kasutaja andmeid näha (näiteks foorumis postitatud inimese andmeid tema pildi all, kus peaks olema staatus, asukoht jne) - tähendab, nad on olemas, kuid vale charsetiga.

Kõige parem oleks kogu portaal UTF8-le üle viia, mulle tundub.. See ilmselt lahendaks paljud probleemid ära.

PS:Hmm..ma praegu vaatasin, et kui panna windows-1251 encoding, siis on näha, aga ma ei mäleta, kas ta tuli automaatselt või ma muutsin ise. Pole aega hetkel mängida sellega. Aga igatahes väikesed jamad on sellega olemas küll. Ideaalne oleks ilmselt siis, kui kõik oleks ilusti utf8 ja browserit sunnitaks http headeriga encoding utf8-ks panema. Siis oleks nii vene kui ka inglise tähti korraga näha. UTF8 on tänapäeval de facto standard ka.

PPS: nojah, ja kui vajutada "reply" vms, siis see kiri, mis postitamisel ette tuleb (ala oodake palun või mis seal oli), see on ikkagi vale charsetiga ja mõned teised kohad ka (postitamisel seal "lisatud failide" kirjad kõik erineva encodinguga jne). Igatahes peaks asja ühtlustama kuidagi.

Ma ise olen sunnitud viimasel ajal kogu aeg venekeelsena foorumit hoidma, et ei peaks kogu aeg keelt muutma, kui ma vene foorumit loen, aga sellega kaasnevad küll ebamugavused.

Kas rebane on puhkusel või nüüd tegeled sina foorumiga, ristos?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Eks see plaan kunagi on või õigemini kui uus versioon fitness.ee'st valmib siis ilmselt on ka encoding UTF-8.

Kuid hetkel on see lihtsalt liiga mahukas töö.

Rebane jõudis ka puhkuselt tagasi... ja anname mõlemad hagu nagu suudame

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See blogi postituste heaks kiitmine ja mitte heaks kiitmine töötab ka kuidagi kahtlaselt. Mul on küll pandud seadetes, et kiidaks automaatselt heaks kõik sisestused, kuid ikkagi pean käsitsi ükshaaval heaks kiitma. Väike erand oli täna, "Jackie" sisestus tuli ise nähtavale ja mõtlesn juba, et hakkas õigesti tööle see asi, aga ei, järgmise kasutaja sisestust pidin juba ise heaks kiitma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×