Jump to content
Cobra

GNLD toidulisandid

Recommended Posts

Ajupesu on seal tõesti tasemel. Kolme klassikalise ajupesu etapiga muudetakse efektiivselt hoiakut "GNLD on liigkallis toode". Koolituste kuulamise, kodukülastustel oma arvamuse väljaütlemise ja hiljem jüngritele seletamise teel muudetakse eelnev hoiak "GNLD kvaliteet on väärt oma hinda" hoiakuks.

GNLD tootearendus on minu arvates naerukoht, sama toodet müüakse aastaid ühesugusena. Vaadates ükskõik millist jaekaubanduse turgu, kus tootearendus on pidev (õlu, jogurt, pesupulber jne) võiks uskuda, et GNLD tooted sureksid letil müües 3-4 kuuga välja.

PS Futura küüslaugukapslite toime on sama, mis GNLD omadel ja nad on k o l m korda odavamad - vt link http://www.nycomed.ee/index.php?page=3,82

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sind huvitab muidugi et kõik ainult ROBOCOPI tooteid ostaksid, pappi tiksub ju... Õieti ei tea meist keegi ju kui halb või hea mingi toode on, ROBOCOPI tooteid ostavad enamus ka ainult tänu Oti seotusele nendega. Ei usu, et Ott ise seda sööb. NB! Arnold!!! Õpi palun õigekirja! Sinu eelmises lühikses sõnavõtus on NELI viga, eelmistes palju vigu samuti! Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnistan ülesse : õigekiri pole eluaeg mu tugevamaid pooli olnud, ja jäägu mulle omad nõrkused. Mis puutub Robocopi tooteid siis tsiteeriksin siinkohal Provitit: te kõik ainult arvate midagi aga kas te midagi teate ka. ei maksa enne oma suud lahti teha.

Head isu sööge mida tahate, lihtsalt mul on oma arvamus GNLD , kui firma kohta, mis on ususektilikult organiseeritud ajupesu firma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Robocopi toodete kohta pole ma ühtegi halba sõna öelnud. Igaüks ise teab, mida ta sööb. Igalühel on õigus oma arvamusele. Aga miks sa teistest ainult halba arvad. Sulle on sel juhul päris korralik ajupesu tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siin mõni kodanik oskab minu enda eest öelda, mida ma söön, vähemalt olen ma üks väheseid kui mitte ainuke kulturist, kelle viimased neli dopingukontrolli tulemust on olnud negatiivsed, erinevalt mõnedest teistest tegelastest, kes jooksevad erinevate toidulisade firmade vahet ja soovitavad seda kes neile hetkel parima pakkumise teeb. Hea toode reklaamib ennast ise. Ma olen söönud Tai Kane tooteid viimased neli aastat ja tulemuste üle ei ole põhjust kurta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui paljud tippsportlased eestist ja mujalt maailmast GNLD toidulisandeid tarvitavad, siis vaevalt seal keelatud ainetega tegemist on. Ja võin väita, et need on täiesti looduslikud. 100%

Kui GNLD mingi ajupesufirma oleks, ei oleks ta 45 aastat vastu pidanud. Ja jätkab ainult tõusvas joones.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on minu isiklik seisukoht, mis toetub GNLD tootekoolitustel saadud kogemustele.

Tähtis pole see, mida teised arvad, tähtis on see mida sina ise teed ja usud - arvamus - seisukoht teenib arvajate huve.

Nii et las jäävad meile kõigile ka omad tõed, ongi huvitavam, saab vähemalt vaielda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, paljudel koolitustel sa siis käinud oled, et sa nii palju juba tead. Koolitusele lähed ka juba kindlasti sellise mõttega, et eks ma lähen vaatan siis mis jama nad seal ajavad. Sa ei tahagi midagi uut teada ja uskuda. Usud seda, mida sulle kunagi on räägitud ja pähe määritud. Aga teadus areneb tänapäeval, nagu iga teinegi asi. Ei tasu kohe mõelda, et teised lolli juttu ajavad ja et sina tead kõige paremini.

Edu sulle enda koolitamisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millegi uue teada tahtmisel tuleb hoolikalt valida allikaid, kust huvipakkuvat infot ammutada. Kindlasti ei kvalifitseeru usaldusväärseks allikaks mingi tootjafirma poolt omaenda produkti kiitmiseks korraldatav ja "koolituse" nime all väljapakutav promoüritus.

GNLD paistab olevat kurja vaeva näinud, et keegi ei saaks nende toodete kohta infot mujalt, kui nende endi poolt kontrollitavatest kanalitest, kuid paar huvitavat fakti siiski:

1) http://tinyurl.com/ebwl FDA (USA Toidu- ja Ravimiamet) poolt GNLD-le saadetud hoiatuskiri selle kohta, et mõned nende tooted, s.h. sinu poolt kiidetud kõrgekvaliteetne Omega-3 on märgistatud eksitavalt, valesti ja puudulikult

2) http://tinyurl.com/ebx5 karmim lugu: GNLD multivitamiinid olid lubamatult kõrge plii sisaldusega ning firma oli sunnitud need müügist kõrvaldama.

Antud faktid ei haaku just hästi sinu eelneva jutuga GNLD erakordsest kvaliteedist ning sellest tulenevatest ülikõrgetest hindadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok. Tahad nokkida siis noki pealegi.

Omega-3e kohta nii palju, et need mis seal kirjas puudu olid, pole üldse kahjulikud ja see probleem on juba ammu lahendatud.

Multivitamiinide kohta oli seal ainult ühe kohta, Vita Squares (lastele mõeldud multivitamiin), mida Eestis ei müüdagi enam juba 5 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlustan, et sinu värvilistes kataloogides

ei leidu sõnagi selle kohta, et GNLD Omega-3, mis "on tehtud puhtast kalafileest" nagu sa eespol kirjutad, sisaldab lisaks muudele

ballastollustele ka sojaõli, mida üheksal juhul

kümnest valmistatkse geneetiliselt muundatud

toormest ning mis kohalike seaduste järgi peaks olema ka vastavalt märgistatud.

Sinu kirjutistest jääb mulje, et võrreldes teiste

analoogsete toodetega kõrgub GNLD kvaliteedi osas nagu mastimänd põdrasambla kohal; seda veidram on lugeda, et lastele mõeldud vitamiinidega astuti nii täbaralt ämbrisse, et kogu toode tuli FDA käsul müügilt eemaldada. "Koolitusüritustel" minnakse

sellistest piinlikest vahepaladest muidugi

vaikides mööda, sest vähesed viitsivad vaeva näha due diligence'ga ja shansid, et sellised lihvitud marketingimölale vastu töötavad faktid kuidagi päevavalgele ilmuvad on olematud.

Ma usun, et sa ei olnud nendest kahest juhtumist varem teadlik ning seega ei tea sa tegelikult enda poolt promotavast kaubast rohkem kui seda, mida sulle GNLD poolt on rääkitud ja klantspaberil pihku surutud. See, kui valulikult sa siinsele kriitikale reageerid ainult tõestab sinu positsiooni nõrkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitab, mis firma tooteid sa ise kasutad siis, et sa neid nii maha teed. Või mis firma peale sa täitsa kindel saad olla, et ta mingit "saasta" sinna sisse ei pane. Kõik firmad räägivad, et on looduslähedased või mksimaalse bioloogilise väärtusega tooted. See tähendab, et see ei ole päris looduslik.

Kui sa ütlesid, et üheksal juhul kümnest valmistatakse sojaõli geneetiliselt muundatud

toormest, siis sel juhul oleme meie kindlalt see üks kümnest, kes valmistab kõik looduslikust toorainest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa üldse aru, miks peakski oluliseks pidama teie üleolevat suhtumist GNLD-ssse. Ehk näitab see teie igapäevast ellusuhtumist.

Elu ei saa elada ainult asjades vigu otsides, palju meeldivam on elada, kui asjadest siiski kasu leida.

Kui ei meeldi, ära proovi, kui veidigi avatum oled - proovi. Saad kasu - proovi edasi.

Nagu minuga oli. Ja väga hea on, muide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen GNLD-d kasutanud ja see on kvaliteetne. Kuid olen ka teisi apteegist ostetud toidulisandeid kasutanud ja leian, et kui GNLD on kvaliteediparemus, siis on see marginaalne ja kolmekordne hinnavahe on röövimine.

Lolli inimese, kes toidulisanditest midagi ei taipa, poolt on kolmekordse hinnavahe maksmine normaalne, sest kooliraha peab ju maksma.

Aga inimese, kes on põhialused endale tugevalt selgeks teinud, poolt GNLD marginaalse kvaliteediparemuse üleshaipimine ja sellega kolmekordse hinnavahe õigustamine on demagoogitsemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii võtta, siis on kõik toidulisandid paljas tühikargamine. TÄISVÄÄRTUSLIKULT toituv inimene saab juba 3 toidukorraga päevas kätte kõik talle eluks vajalikud ained ja kogu moos. Kui ei usu, siis lugege tõsiselt võetavaid teadusajakirju, raamatuid (ülikoolide raamatukogudes täitsa olemas). Siin söövad tüübid 5...6x päevas s.t. sellest on niikuinii rohkem kui küll, et mistahes koormuse ja intensiivsusega treenivale inimesele kõik vajalik olemas oleks. Siin viidatud platseebo efekt on kah selline kahtlane asi, kuna viimaste uuringute kohaselt on siiamaani n.n. "plateseebo efekti" toimet kõvasti üle hinnatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisandite mõjust, kasulikkusest saavad aru need kes on neid kasutanud. Tegelikult ükskõik kui tervislikult sa ka ei toituks kõiki vitamiine ei saa inimene ikka tänapäeval toidust kätte. Poe puuviljad sisaldavad kindlasti vähem vitamiine, kui kodused (Poe omasid kasvatatakse ju müügiks). Ka piimas ja lihast ainult ei saa kõike kätte. Siis ongi vaja toiduliasndeid, et inimesel oleksid rakud terved, keha puhas. Kui arvate, et teil on kõik hästi oleks soovitav minna ja mõõta oma bioloogilist vanust. Aga muidugi inimene kes pole toidulisandeid ei usu seda juttu ja ei hakka ka enne uskuma kui on seda omal nahal tundud. GNLD toidulisandid on lihtsalt väga kvaliteetsed ja pole karta et äkki sööte omale hoopis mingit mürki sisse ning kasu pole sellest midagi. Lisandite mõjust ei saa ka kindlasti kohe aru võibolla arvatate alles poole aasta pärast et midagi on muutunud, ei külmeta ennast enam eriti, jaksu on rohkem jne(keha on terve). NB! Aga ka lisandite juurde tuleb arvestada ikka korralikku toitumist, sest lisand ei asenda toidukorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kvaliteet tooted on kõvasti etemad kui odav saast.Sama käib ka igast valgu toodete ja kreatiini toodete kohta.Mis on kallis ja puhas seal on vähem igast jääk aineid ja muidu solki ning ka imenduvus ja segunevus on tunduvalt parem.Aaga kes oma tervisest ei hooli se loomulikult otsku seda odavat pahna edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müügikampaania on teil tõesti tugev olnud, müts maha teie ees :lol: Oleks minu ettevõttes kasvõi pooltki nii tugev müügimeeskond... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidulisandite mõjust, kasulikkusest saavad aru need kes on neid kasutanud. Tegelikult ükskõik kui tervislikult sa ka ei toituks kõiki vitamiine ei saa inimene ikka tänapäeval toidust kätte. Poe puuviljad sisaldavad kindlasti vähem vitamiine, kui kodused (Poe omasid kasvatatakse ju müügiks). Ka piimas ja lihast ainult ei saa kõike kätte. Siis ongi vaja toiduliasndeid, et inimesel oleksid rakud terved, keha puhas. Kui arvate, et teil on kõik hästi oleks soovitav minna ja mõõta oma bioloogilist vanust. Aga muidugi inimene kes pole toidulisandeid ei usu seda juttu ja ei hakka ka enne uskuma kui on seda omal nahal tundud. GNLD toidulisandid on lihtsalt väga kvaliteetsed ja pole karta et äkki sööte omale hoopis mingit mürki sisse ning kasu pole sellest midagi. Lisandite mõjust ei saa ka kindlasti kohe aru võibolla arvatate alles poole aasta pärast et midagi on muutunud, ei külmeta ennast enam eriti, jaksu on rohkem jne(keha on terve). NB! Aga ka lisandite juurde tuleb arvestada ikka korralikku toitumist, sest lisand ei asenda toidukorda.

Kahju kohe teist. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta mind tööle siis :D

Tööd oleks kõvasti pakkuda,aga finantsi ja seega ka palgaga on meil lood suht nirud hetkel... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju kohe teist. :lol:

Minul on kahju jällegi Teist, et te näiteks riivitud munakoort sööte, Hr. Otter! :D

Mõned ütlevad, et toidulisandid (näiteks GNLD) on kallid. Mina ütleks aga nii, et toidust kõiki vajalikke aineid kätte saada ei tule samuti eriti odav.

Ja lõppkokkuvõttes on kindlasti odavam haigusi ennetada (toidulisanditega), kui neid ravida.

Mina tarbin - enesetunne on parem, ise olen ilusam kui varem :D

Kui inimesel on võimalik tarbida GNLD-d, siis miks ta ei peaks seda tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on kahju jällegi Teist, et te näiteks riivitud munakoort sööte, Hr. Otter! :D

Mõned ütlevad, et toidulisandid (näiteks GNLD) on kallid. Mina ütleks aga nii, et toidust kõiki vajalikke aineid kätte saada ei tule samuti eriti odav.

Ja lõppkokkuvõttes on kindlasti odavam haigusi ennetada (toidulisanditega), kui neid ravida.

Mina tarbin - enesetunne on parem, ise olen ilusam kui varem :D

Kui inimesel on võimalik tarbida GNLD-d, siis miks ta ei peaks seda tegema?

Vaata, kui need GNLD ja Herbalife ja mis iganes tooted oleksid nii effektiivsed, nagu need müüjad räägivad, siis ei kasutaks firma sellist müügimeetodit, vaid kõik apteegid ja ja toidukauplused oleksid nendest toodetest tulvil.

Mina olen neid tarbinud ja peale rahakoti tühjenduse ei teinud nad midagi. Ja kui sa tahad, ma võin surfata internetis ja otsida neid Nobeli kandidaate. :lol:

Samas süües riivitud munakoort, on mu küüned tunduvalt tugevamad ja munakoori tekib mul rohkem kui küll.

Vaba maailm, vaba inimene, eks igaüks teeb oma valikud ise.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×