Jump to content
Kreks

Toiduasendaja.

Recommended Posts

Kuna korraliku toitumisega vahel probleeme (ei jõua vajalikke norme toidunorme täita) siis võiksite soovitada mitte-vägakallist toiduasendajat kaalu juurdevõtmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisama toidu asemel küll mitte. Peale trenni ikka, kuid ülejäänud ajal soovitan küll saada oma valgud toitudest nagu lihatooted, piimatooted, kalatooted jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna korraliku toitumisega vahel probleeme (ei jõua vajalikke norme toidunorme täita) siis võiksite soovitada mitte-vägakallist toiduasendajat kaalu juurdevõtmiseks.

Joo 1 liiter joogijogurtit 1 toidukorraga (saab 10 krooniga kätte) ja näed kuidas kaal hakkab tõusma. Lisaks saad 35 grammi valku ka kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joo 1 liiter joogijogurtit 1 toidukorraga (saab 10 krooniga kätte) ja näed kuidas kaal hakkab tõusma. Lisaks saad 35 grammi valku ka kätte.

Selle proovin kindlasti ära.

Hommiku poole lõuna ootena söön paki kodujuustu ja paar kohukest, et oma kogus kätte saada. Õhtu ootena kas sama või teen sheiki Multi Mass 3000'st.

Kodujuustust suht villand juba ja kohukesi sõin ka varem päris palju kohe :D Aga Multi Mass aitab?

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb mis su ootused on :D pmslt eks need kõik massilisajad on samad lihtsalt maitsed on erinevad(ning proteiini sisaldus erinev). Aga millist Mass2'e sa tarbisid?Kui see polnud vaarika oma siis proovi kindlalt, piimaga segatuna nagu sööks kergelt suland jäätist :D keele viib alla kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead, jään sul vastuse võlgu kuna mul kaal hetkel katki.

Võid kasutada minu kaalu. See asub Kristiine keskuse Prismas, seal riiulil, kus müiakse kaalusid loomulikult. Kaal on valget värvi, ja on näha, et seda on ohtralt kasutatud, sestab on sellel mõned mustrilised jäljed peal näha, aga kaal töötab hästi, olen ennast sellega kevadest saati kaalunud, ja olen lubanud ka teistel seda veidi kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänan pakkumast kuid hetkel on suht kiire 6 päeva nädalas töö ja 5 päeva nädalas trenn, selline tamp koguaeg peal et ple aega omal kodus remontki ära lõpetada :D oma ligikaudset kaalu tean kuna kui sõbra pool käin siis kaalun :D

ja kahjuks ma ei ela Tallinnas :P

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×