Jump to content
annimann

kalorite põletamine

Recommended Posts

Vabandan, kui mu küsimus on natuke rumal, aga minu jaoks ei ole see baasainevahetuse ja kalorite seos päris selge. Kui "eluspüsimiseks" on minu kehakaalu juures vaja 1600 kcal, kas see tähendab, et need 1600 kcal peavad jääma alles, kui ma lahutan oma päeva jooksul söödud kalorite arvust liikumisega kulutatud kalorid? Või tähendab see seda, et võin süüa umbes 1600 kcal päevas ja liikumisega kulutatu läheb maha sealt? Ja tegelikult minu esialgne küsimus oli: kas on loogiline, et minu kehakaalu juures (85kg) kulub 20 min mõõdukas tempos (u 16 km/h) rattasõidule 212 kcal, 20 min ujumisele 181 kcal ja 20 min kõndimisele u 5 km/h 121 kcal? Mul ei olegi ju vaja täpselt teada, lihtsalt kas see suurusjärk võib olla õige? Tänan.

Minimaalne kaloraaz mis sinu kaalu (85 kilo) juures üldse olla võiks on 2100-2200 kalorit päevas, millest peaks moodustama umbes 130 grammi valku, minimaalselt 210 grammi süsivesikuid ja vähemalt 80 grammi rasva. Teine asi on see, millistest toiduainetest neid saada ja kuidas need päeva peale ära jagada, et enesetunne säiliks normaalne. See juba oleneb aga kõik sinu päeva olemusest ja ka muudest teguritest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×