Jump to content
bemm

Rasv näol :S

Recommended Posts

Et olen täielik oss olnud viimastel aastatel. Õginud burksi ja muud rämspu mida ma nüüdsest jälestan, kuna see rikkus mu elu ära! Nüüd olen suht pekkis ja kõige haigem on asja juures see, et näo peal on ka rasva. Nüüd visaks kopa ette ja hakkasin aerobbset trenni tegema + sügisest hakkan jõusaalis käima. Praegu sõidan igapäev ca tund aega jalgrattaga. Kui kiiresti võib kaduda rasv sellise tenniga näolt, või on üldse mingeid nippe kuidas rasva näolt kiiremini eemaldada, et kõik näevad ju mu nägu igapäev. Kõht ja muu ei olegi nii tähtis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

julgeks vastu vaielda. rahvakeeli "lõualott" kaob ikka suhteliselt hilises staadiumis. Kaldun arvama, et siinkohal kehitb ka reegel, et kuhu enne ladestub sealt viimasena ka kaob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningu tulemusel väheneb rasvkude sellises järjekorras:

NAISTEL

Nägu, käed, rinnad

Kõhu ülaosa, sääred

Reied

Puusad, tuharad, kõhu alaosa

MEESTEL

Nägu, käed, jalad

Ülaselg, rind, tuharad, puusad

Kõht ja küljed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmmm... geneetiline iseärasus rasva kadumise näol ei loe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult loeb. Mul on rasva% ca 4% tõusnud, aga kõhulihased on ikka pea sama hästi näha:P Kõik muu on paksemaks läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeningu tulemusel väheneb rasvkude sellises järjekorras:

NAISTEL

Nägu, käed, rinnad

Kõhu ülaosa, sääred

Reied

Puusad, tuharad, kõhu alaosa

MEESTEL

Nägu, käed, jalad

Ülaselg, rind, tuharad, puusad

Kõht ja küljed.

Tänud, see tegi kohe tuju heaks! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See järiekord kust enne rasv kaob on ilmselt igal inimesel erinev. Minul on näiteks nii, et jalad on mul koguaeg samasugused-vahet pole kas põletan rasva või on käsil massiperiood. Selline tunne on et kogu rasv mis tuleb ja läheb on kõhul, rinnal, ülaseljal ja triitsepsil. Mind paneb ka imestama see et olen kuskilt lugenud et kõhulihased pidid nähtavale tulema siis kui rasva protsent on 12% aga mul oli vahepeal rasva protsent 9% kuid nähtavad olid ainult 2 ülemist kõhulihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka kõige probleemsemad kohad siis tagument või nägu:P

Aga eks selle 1 tunnise rattasõidu juures hakkab asi Sul kergelt jumet võtma, mäletan, et ise kuskil 2 aastat tagasi alustasin nii 20-25 mindise jooksmisega :o Suutsin langetada suvega nii 8-10 kg, kusjuures toitumise pealt olin siis suht võhik :rolleyes: sinna perioodi mu lihaskiud läksid ka kahjuks, kuigi siis veel jõusaaliga ei tegelenud, aga olin ikkagi maadleja baasiga :P:) aga pole hullu, asi on taastunud ja olen endaga juba enamvähem rahul... "kuid süües kasvab isu"

Jõudu tööle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See järiekord kust enne rasv kaob on ilmselt igal inimesel erinev. Minul on näiteks nii, et jalad on mul koguaeg samasugused-vahet pole kas põletan rasva või on käsil massiperiood. Selline tunne on et kogu rasv mis tuleb ja läheb on kõhul, rinnal, ülaseljal ja triitsepsil. Mind paneb ka imestama see et olen kuskilt lugenud et kõhulihased pidid nähtavale tulema siis kui rasva protsent on 12% aga mul oli vahepeal rasva protsent 9% kuid nähtavad olid ainult 2 ülemist kõhulihast.

Kui pikkade seeriatega sa kõhulihaseid treenid ? Kui ainult ilma raskuseta ülipikki seeriaid vorbid siis võibki jama olla. Proovi sixpaci ka treenida lisaraskustega ja kordustevahemikus 6-12 .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pikkade seeriatega sa kõhulihaseid treenid ? Kui ainult ilma raskuseta ülipikki seeriaid vorbid siis võibki jama olla. Proovi sixpaci ka treenida lisaraskustega ja kordustevahemikus 6-12 .

Teengi lisaraskusega kuni 12 korduselisi seeriaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeviti: Jalgade tõsted pingil istudes või rippudes, keretõsted pikali, keretõsted jalad seinal

Reedeti: Kere kallutused külgedele, keha pöörded kangiga(seda tõesti teen pikemad seeriad, sest seda on ohtlik lisaraskusega teha ning see on minu arust rohkem kõhu põiklihasele rohkem defineeritust lisav harjutus)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×