Jump to content
Hehhee

Hommikune puder

Recommended Posts

Küsimus on lihtne ja konkreetne.. Milline puder on hommikusöögiks kõige tervislikum? Millist putru eelistavad suured spordisõbrad? :)

Ei oska õelda milline kõige tervislikum on aga ise olen suur kaerahelbe pudru fänn,ning eks ta ole ka üks tervislikematest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neljavilja pudru vast üks tervislikemaid! Ise söön vahelduvalt tatra-ja nelajviljaputru, vahest asendan kaerahelvestega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen enamasti kiirkaerahelbeputru, maitseb ka rukkihelbepuder, kaerahelbepuder kaerakliidega, tatar. Nordicul on nii palju neid erinevaid, keevad ruttu ja maitsevad head.

Aga olen ka kuulnud, et kaerahelbe puder pidi vist kõige kasulikum olema B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen sellist putru, et segan 2sl linaseemnepuru, 2sp kaerakliisid ja 2sp neljaviljahelbeid ja siis segan need omavahel ja teen pudru. Kõrvale näkkileib kalkunifileesingi ja krabipulgaga. Kõrvale tass keefiri ja peaks kokku saama üsna normaalne hommikusöök B)

Muudetud kasutaja Angel-liis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise söön enamasti kas siis kaerahelbed nisukliidega (kollane pakk - palju kiudaineid ja vähe süsivesikuid) või seitsmevilja pudru (läbipaistev pakk, mida müüakse selveris, rimis olen ka näinud - palju semmneid ja väga hea maitsega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teen sellist putru, et segan 2sl linaseemnepuru, 2sp kaerakliisid ja 2sp neljaviljahelbeid ja siis segan need omavahel ja teen pudru. Kõrvale näkkileib kalkunifileesingi ja krabipulgaga. Kõrvale tass keefiri ja peaks kokku saama üsna normaalne hommikusöök B)

Linaseemned on mürgised, neid tuleb vähemalt 10 min keeta, siis mürgisus kaob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise olen hommikul söönud kaerahelbeputru, kollases pakis (600g), minu meelest kõige parema maitsega.

Aga mul on see asi, et ma ei suuda ilma lisadeta pakiputru süüa, ilma väikese koguse moosita lihtsalt ei lähe alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

milleks hommikuks mingi mõtetu süsivesiku puder. söön pea kõike aga kaerahelbepuder ja nelvailjahelbe puder pole ju mingid matsvad toidud- ei maksa ka midagi, kui hull raha probleem siis võid syya ju. ma söön tavaliselt mune hommikul või liha.

putrudest läheb riis tuunikalaga ja tatar kanahakklihaga või muu lihaga, pigem õhtul, mix peaks hommikul mingi puder just olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mooniseemne puder + lõvikonserv. Terve päev tunned ennast Jumalana. B)

Tegelikult ise pudrusõber ei ole, lihtsalt kui ma hommikul peaksin putru sööma jään ma kohe hirmus uniseks. Ärkamiseks kuluks terve päev. Söön mõne viilu teraleiba, omlett ja vahel siis kas juustu või sinki kõrvale. Enamasti joon hommikul teed, kohvi joon enne õhtust trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Linaseemned on mürgised, neid tuleb vähemalt 10 min keeta, siis mürgisus kaob.

Ja millised on mürgituse sümptomid kui ma näiteks ei keedaks neid. Mul üks sõbranna joob hommikuti keefiri ja paneb sinna sisse 2sl linaseemneid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
milleks hommikuks mingi mõtetu süsivesiku puder. söön pea kõike aga kaerahelbepuder ja nelvailjahelbe puder pole ju mingid matsvad toidud- ei maksa ka midagi, kui hull raha probleem siis võid syya ju. ma söön tavaliselt mune hommikul või liha.

putrudest läheb riis tuunikalaga ja tatar kanahakklihaga või muu lihaga, pigem õhtul, mix peaks hommikul mingi puder just olema?

Ega ei peagi olema puder. Küsimus oli, et millist putru eelistavad spordisõbrad, muud ei miskit! Kui putru ei söö, siis ei saa ka sellele küsimusele vastata B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja millised on mürgituse sümptomid kui ma näiteks ei keedaks neid. Mul üks sõbranna joob hommikuti keefiri ja paneb sinna sisse 2sl linaseemneid?

Linaseemned sisaldavad mürgist glükosiidi linamariini, milles leidub sinihapet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ei peagi olema puder. Küsimus oli, et millist putru eelistavad spordisõbrad, muud ei miskit! Kui putru ei söö, siis ei saa ka sellele küsimusele vastata ;)

Tegelikult saab teha ka munaputru. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×