Jump to content
Aken

Lemmik valgurikas toode

Recommended Posts

kurat ma mehed aru ei saa, kuidas te kodujuustu suudate sedasi süüa. olen proovinud tilliga ja tillita ja veel mingeid. aga ainus, mis kuidagigi alla läheb on murakamoosiga. need ülejäänud täitsa hullumaja.

endal kohupiim lemmik ja valgusheik vivafreshiga on päris hea B)

Ma ei saa sellestki aru,kuidas üldse saab kodujuustu süüa?Kui minul kodus keegi kodujuustu sööb,siis ma jalutan kaarega mööda :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa sööd , et sul ainult 1300 läheb ? :D Või ütle vähemalt mitu korda päevas...2 ?

Kutid käristavad välja ilusates restoranides :o

Aga ainult harva ja ainult üks kutt :D Pealegi on hinnad tõusnud ja nüüd läheb mul kuus 800 asemel 1200 B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kurat ma mehed aru ei saa, kuidas te kodujuustu suudate sedasi süüa. olen proovinud tilliga ja tillita ja veel mingeid. aga ainus, mis kuidagigi alla läheb on murakamoosiga. need ülejäänud täitsa hullumaja.

endal kohupiim lemmik ja valgusheik vivafreshiga on päris hea :o

Proovi nii, et paned selle topsi kodujuustule peale lisa üks 50-100 g hapukoort. Lisa kurk tomat ja sibul. Endale hakkas ka see kodujuust suht kiiresti vastu. Aga kui lisasin need komponendid, siis tuli kohe isu tagasi ja kodujuust muutus nämmaks B)

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa sellestki aru,kuidas üldse saab kodujuustu süüa?Kui minul kodus keegi kodujuustu sööb,siis ma jalutan kaarega mööda B)

Mine teinekord natuke väiksema kaarega ja uuri järele, kuidas :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kurat ma mehed aru ei saa, kuidas te kodujuustu suudate sedasi süüa. olen proovinud tilliga ja tillita ja veel mingeid. aga ainus, mis kuidagigi alla läheb on murakamoosiga. need ülejäänud täitsa hullumaja.

endal kohupiim lemmik ja valgusheik vivafreshiga on päris hea B)

Farmi oma tuunikalaga või maitserohelisega (Y)

Söön seda nädalas u. 5 pakki ja vastu ei hakka :o Ülihea x)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ekstra hapukoorega kodujuust on ikka väga hea, üle teiste.

Aga võib-olla ku iseda süia väga sagedasti, siis jah ei lähe alla.

Ma söön seda 2-3 korda nädalas ooteks, muudel oodetel söön muid asju, aga ma ei söö ka nii sagedasti, seega ei ole nagu kohupiim kui toit veel üle visanud.

Viimasel ajal olen ooteks kalapulki mikrolaine ahjus soojaks lasknud, ka maitsvad ja hea vaheldus, pakk maksab veidi üle 10ne krooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMMM... Farmi kodujuust segatud munavalgetega... Kuramuse hea asi!

Lahja kohupiim, on üksi küll nagu tsement. Kui vedeldada keefiriga siis enam vähem saab selle alla neelatud!

Kanaliha on huvitav süüa ja palju parem kui sea- või veiseliha :lol:

Maitseid on palju ja erinevaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuunikalakonserv veega. See on hea odav :unsure: Ja 25g valku, samas aint natu üle 100 kalori. Muidugi ma raputan sellele veel hoolega soola ka peale, aga eks igaühel ole omad pahed :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MMMM... Farmi kodujuust segatud munavalgetega... Kuramuse hea asi!

Lahja kohupiim, on üksi küll nagu tsement. Kui vedeldada keefiriga siis enam vähem saab selle alla neelatud!

Kanaliha on huvitav süüa ja palju parem kui sea- või veiseliha :ph34r:

Maitseid on palju ja erinevaid.

Tere kohupiimad pole ju nagu tsement :unsure: Sa käid säästus ja ostad farmi omasid :D Neid on puhtalt jamh natuke raske kugistada:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Metslooma liha sisaldab ka kordades rohkem kreatiini kui kodulooma oma. ;)

Samuti sisaldab metslooma liha rohkem valku ja vähem rasva:

sealiha (100 g):

- 261 Kcal, 21 g rasva, 17 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

veiseliha (100 g):

- 185 Kcal, 12 g rasva, 20 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

põdraliha (100 g):

- 232 Kcal, 11 g rasva, 26 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

metssealiha (100 g):

- 155 Kcal, 4 g rasva, 28 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Ma ühe "teooria" järgi isegi usun seda, et liha teeb nö. vihaseks, aga see pole seotud sellega, et siga stressis on tapmise ajal (ja võibolla lisaks ka kogu eluaja jooksul)

Aga kas sealihal ja seasisefileel on toiteväärtused (rasvad) samad ? Kalkulaatoris pole kahjuks valikuvõimalust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on teie lemmik valgurikas toode. Palju see toode 100g kohta valku sisaldab? Teema mõte on see, et avastada mõni uus hea toode, mida ohtralt päevas tarbida. Ise söön kõige rohkem vaniljega kohupiima mis sisaldab kuskil 12g valku 100g kohta. 250g läheb suht lihtsalt korraga alla.

Saida farmi kohupiim

100g

13g valku 19g süsivesikuid ,12 g rasva 263 kcal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×