Jump to content
Aken

Lemmik valgurikas toode

Recommended Posts

Ja kes eriti armastavad kohupiima ja soovivad saavutada maksimaalse maitseelamuse,neil soovitan ma kohupiimale veel kondenspiima juurde panna,vot see lüpsab küll kõik teised valgurikkad toidud ära,pole kahtlustki :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kes eriti armastavad kohupiima ja soovivad saavutada maksimaalse maitseelamuse,neil soovitan ma kohupiimale veel kondenspiima juurde panna,vot see lüpsab küll kõik teised valgurikkad toidud ära,pole kahtlustki :)

Pole eriline kondenspiima sõber , aga huvi pärast võiks ära proovida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise söön tavapäraselt iga päev regulaarselt 6 korda ja võimalikult mitmekesiselt. 2 toidukorra valgu koguse saan toidulisandist (Fast HTR). Lisaks liha, kala, muna, kohupiim või kodujuust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Alustasin tuunikalaga, aga peale esimest nädalat ei läinud üldse alla. Proovisin kana, aga ka see hakkas peale nädalat vastu. Enamasti söön kala - forell, koha, lõhe ja sealt saab ilusti omega 3 rasvad kätte. Tiigerkrevetid on praegu menüüs (siinpool sood on need küllalt odavad 19g valku), lihalõigud (21g valku), munavalged, loomulikult sheik <_<

Sellist asja nagu kohupiim ei ole siin ja see teeb vääääga kurvaks :( Eesti olles sai seda tarbitud, eriti hea oli Tere lahja vaniljekohupiim mida oleks vist tonnide viisi endale sisse ajanud. Sai ka paar pakki kaasa võetud, aga esimese päevaga olid need läinud :P:( Kodujuust ei ole siin ka just suurt kriitikat väärt, sellepärast ei tarbi ma palju piimatooteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivatatud kalmaar, hea õlle kõrvale ning muidu valgurikas <_< 100g kohta: 61g valku, 5g süsivesikuid, 4g rasva.

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuivatatud kalmaar, hea õlle kõrvale ning muidu valgurikas <_< 100g kohta: 61g valku, 5g süsivesikuid, 4g rasva.

Tohoo, ma arvasin seni, et kõige valgurikkam suupiste on vinnutatud veiseliha ( Beef Jerky), mis on maitseeelistuste poolest mu enda lemmik. 100 grammi kohta 52g valku, 4g süsivesikuid, 4g rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohoo, ma arvasin seni, et kõige valgurikkam suupiste on vinnutatud veiseliha ( Beef Jerky), mis on maitseeelistuste poolest mu enda lemmik. 100 grammi kohta 52g valku, 4g süsivesikuid, 4g rasva.

Ma sõin neid algul peale trenni, siis läks veits kalliks ära... Hind läks sel kõrgemaks.

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on selline TTU toidukeemikute väljaantud raamat, kus erinevate toitude kõikvõimalike asjade sisaldused. hakkasin siis otsima rasvavaest liha - mõistagi kana ja kalkun ja metsloomad ja siis veise sisefilee, mida siin üks kasutaja ka mainis. jõudsin poodi ja kui leidsin tüki liha, mille hind oli 300 kr/kg... siis ei jäändki muud üle, kui leppida kala ja kalkuniga:P kana pole mitte mu lemmik, sest fileed lihtsalt praadides tuleb ta igat pidi tehes kuivik ja mulle see ei lähe. grillkana on muidugi juba hoopis teine ooper, mõistagi ilma nahata;)

üldiselt ise vintsutan peale trenni murakamoosiga kodujuustu. meeldib veel powermilk, mida on erinevate maitsetega. ja ahjus tehtud lõhe muidugi ja kondenspiim, aga see viimane juba vast liiga pekine:D üldiselt olen ka piimasõber:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallegi kuivatatud kana ribad nii nämmud, aga ma ei leia neid enam kusagiiiiiiiiiiiiiiiilt

Just praegu Selverist ostsin. Niiet ju siis jälle müügil :o .

Ja jube maitsvad on nad tõesti, jää või näksimagi neid B) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just praegu Selverist ostsin. Niiet ju siis jälle müügil :o .

Ja jube maitsvad on nad tõesti, jää või näksimagi neid B) ...

Peaks ka otsima, polegi proovinud neid. Muidu meeldib kuivatatud kala. Igasugune.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurat ma mehed aru ei saa, kuidas te kodujuustu suudate sedasi süüa. olen proovinud tilliga ja tillita ja veel mingeid. aga ainus, mis kuidagigi alla läheb on murakamoosiga. need ülejäänud täitsa hullumaja.

endal kohupiim lemmik ja valgusheik vivafreshiga on päris hea B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmikuks on ikka kanafilee ja kala.Ja muidugi rasvatut ning 4%kodujuustu ja muna oksendamiseni B)

Lisanditeks päeva jooksul 2 Whey koksi ja peale trenni Mass Fueli ja olen ainult ja ainult Twinlabi sõber.Lööge või maha aga on parimad tooted ja ei kavatse isegi surma ähvardusel nendest loobuda :o Ma pole veel Fasti sarja fenomenist aru saanud aga kui keegi soovib siis võib seda mulle tasuta jagada ja mine tea äkki võtan kasutusse osaliselt.Rahaga probleeme ei ole ja investeerida endasse on ma leian kõige mõistlikum ja õigem, kulugu palju tahes.

Mõistust!

Muudetud kasutaja Martini Bianco poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kurat ma mehed aru ei saa, kuidas te kodujuustu suudate sedasi süüa. olen proovinud tilliga ja tillita ja veel mingeid. aga ainus, mis kuidagigi alla läheb on murakamoosiga. need ülejäänud täitsa hullumaja.

Maitsestatud kodujuustusid ma parema meelega ei söö, aga Ekstra neljaprotsendiline kodujuust hapukoorega maitseb küll. Tuunikala või keedukartul kõrvale (oleneb kellaajast) ja väga hää.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pole midagi, minul läheb kuskil 1000-1300, aga sõbrannal üldse 800.- :o

Mida sa sööd , et sul ainult 1300 läheb ? :D Või ütle vähemalt mitu korda päevas...2 ?

Kutid käristavad välja ilusates restoranides B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×